Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

 Jedynie wielkość wyświetlacza może tutaj być przeszkodą (wszystko powyżej 4,3" zaczyna być dosyć kłopotliwe w użytkowaniu dla niektórych osób, tu już nie chodzi o wymiary telefonu a właśnie za duży wyświetlacz).

Mi leży w ręku bardzo dobrze, choć nie mam jakiś wielkich dłoni. 4,5 cala uważam za maks jaki można wygodnie używać jedną ręką.

Odnośnik do komentarza

Dziś dotarł do mnie L9.Jak na razie wyświetlacz mnie trochę przeraża.4,7 wydaje mi się ciut za duży-takie 4,3 jest optymalne.Mam na myśli noszenie itd.bo wiadomo zabawa na takim ekranie jest fajna ale jednak ręka jest ciut za mała żeby wszystko ogarnąc.

Zastanawiam się teraz -wymieniać za coś mniejszego czy zostawić.Sam już nie wiem bo podoba mi się.

 

A Wy piszecie o NOte z wyświetlaczem 5,3...gdzie to nosić w lecie?:)

Edytowane przez keyzee
Odnośnik do komentarza

Ja mam SGS3 i żałuje troszkę że nie poczekałem na Note2 ;-) ALe i tak jest super, nawet pomimo zbicia szybki o beton ;-) Znalazłem już wymianę za 200 zł i tylko zbieram na wymianę. 4.7 nie jest takie wielkie po przyzwyczajeniu, żałuję tylko dlatego że Note'y mają rysik który jednak jest zajefajny. Na chwilę obecną - najlepszy telefon jaki miałem, przesiadłem się z iPhone'a 4 i polecam.

 

P.S. Moge mieć za frajer przy przedłużeniu umowy Nexusa 4, myślałem żeby dać go dziewczynie. Ktoś testował, bawił się? Chwilę się pobawiłem w salonie i chodzi mega-płynnie. Szkoda tylko, że nie ma wejścia na karty SD.

Odnośnik do komentarza

 

Sprzedaję bo w UK czeka już na mnie nowy ( ubezpieczenie w banku, kto był wie o co kaman :P )

W sensie, że zgłosiłeś telefon jako kradziony czy jak?

 

Zgubiony. Telefony faktycznie są blokowane na terenie GB ale  na terenie polski  jeśli są bez sima jak mój wszytko działa jak należy. Nie wiem jak jest iPhonami. 

Tak wiem (pipi)stwo ale narzeczona ma ladny prezent ;P 

Edytowane przez chris85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po gruntownych przygotowaniach, zrobieniu full wipe & cache, ustawieniu autojasnosci, tryb oszczedzania baterii, umiarkowanego uzytkowania netu i NIE grania SGS3 potrafi spokojnie 4-5 dni wytrzymac na standardowej baterii. Najwiekszym wrogiem baterii jest duza jasnosc i gry, ktore doslownie pochlaniaja baterie. Generalnie rzecz biorac jestem zadowolony. Sadze, ze w stanie czuwania moze tydzien ogarnac przy umiarkowanym dzwonieniu.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że w dobie SGS'ów i androida wypadnę mega głupio ale:

 

JAKI JEST NAJTAŃSZY TELEFON KTÓRY MOŻNA KUPIĆ?

 

Oczywiście w lombardach znajdę szeroki wybór telefonów do stówy, ale chodzi o to, żeby był nówka sztuka :P

 

Nokia 100. Bateria trzyma tydzień i nawet latarkę ma. Na allegro po 8 dych chodzi.

Odnośnik do komentarza

A mial ktos xperie play? chyba szukam telefonu do emulacji, a ten ma przyciski fizyczne. tylko z tego co widze to ma tylko jeden rdzen, 1ghz? teraz mam 800mhzow i jest tragicznie. kusi cena - 700zl. no i mozliwosc grania w gierki z psx'a... tak mam vite ale nie przerebiona i nie zawsze przy sobie. ktos sie bawil ta xperia play?

Odnośnik do komentarza

Ja się bawiłem, słabizna panie kochany. Telefon jest stary, problem z płynnym działaniem w grach, emulatorach programach. Nie ratują go fizyczne klawisze w ogóle w moim przekonaniu bo jednak 80% czasu gadasz albo bawisz się siecią na telefonie, grasz mimo wszystko okazyjnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...