Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA:

Potrzebuje fajnego telefonu w przedziale 500-700zł i to na teraz!

 

Na razie na celowniku Samsung i9000 za 600zł, ale mam pare zastrzeżeń.|

 

 

Telefon powinien:

-być solidny

-posiadać przyzwoity aparat

-mieć na pokładzie andka min. 4.2

 

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Nówka czy używka?

 

Wydaje mi się, że mógłbyś uderzać w galaxy S advance, model i9070, plasuje się między S a SII (dwa rdzenie, 768 MB pamięci, chyba 8 GB wbudowanej, karty mSD itd, S-AMOLED), w cenie się zmieścisz (sam się nad nim zastanawiam), zastanawia mnie jednak ta "solidność", chociaż miałem i9000 i po kilku upadkach (co prawda w silikonie) nie było żadnych problemów.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Konkurencja potrafi jakoś ogarnąć ten mankament. Jedynie sony wiecznie zagubione.

 

Dokładnie - u wszystkich kąty są ok, nawet na tanich tabletach. Nie zawsze patrzy się na wprost - jak leży na stole to wygląda słabo jak się podchodzi po widać czasem dopiero jak staniesz nad telefonem. I ma to nawet słynna Xperia Z. Nie ma tego LG, Samsung, Nokia, Apple.

Odnośnik do komentarza

 

UWAGA:

Potrzebuje fajnego telefonu w przedziale 500-700zł i to na teraz!

Na razie na celowniku Samsung i9000 za 600zł, ale mam pare zastrzeżeń.|

Telefon powinien:

-być solidny

-posiadać przyzwoity aparat

-mieć na pokładzie andka min. 4.2

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

 

Nówka czy używka?

 

Wydaje mi się, że mógłbyś uderzać w galaxy S advance, model i9070, plasuje się między S a SII (dwa rdzenie, 768 MB pamięci, chyba 8 GB wbudowanej, karty mSD itd, S-AMOLED), w cenie się zmieścisz (sam się nad nim zastanawiam), zastanawia mnie jednak ta "solidność", chociaż miałem i9000 i po kilku upadkach (co prawda w silikonie) nie było żadnych problemów.

i9070 polecam, ostatnio ziomkowi robilem ten telefon i zadnych problemow. dziala ladnie, wrzucilem andriusza 4.1.2 i wszystko ok, zwiech nie uraczylem. Bardzo ladny ma wyswietlacz.

Odnośnik do komentarza

 

UWAGA:

Potrzebuje fajnego telefonu w przedziale 500-700zł i to na teraz!

 

Na razie na celowniku Samsung i9000 za 600zł, ale mam pare zastrzeżeń.|

 

 

Telefon powinien:

-być solidny

-posiadać przyzwoity aparat

-mieć na pokładzie andka min. 4.2

 

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Nówka czy używka?

 

Wydaje mi się, że mógłbyś uderzać w galaxy S advance, model i9070, plasuje się między S a SII (dwa rdzenie, 768 MB pamięci, chyba 8 GB wbudowanej, karty mSD itd, S-AMOLED), w cenie się zmieścisz (sam się nad nim zastanawiam), zastanawia mnie jednak ta "solidność", chociaż miałem i9000 i po kilku upadkach (co prawda w silikonie) nie było żadnych problemów.

 

Prezent, więc w pierwszej kolejności nówki.

 

Pewnie wybierzemy i9070 o którym piszesz, bo S2 nowy kosztuje ponad 1000, co jest poza zasięgiem.

Ew. co powiecie o S Galaxy Ace 2? 

Odnośnik do komentarza

Ace słaby. Mega mały, zamulony strasznie, dopiero wypluwają teraz aktualizacje. Jeśli telefon ma chodzić na Andku ICS/JB to mniej niż 1gb ramu to strzał w kolano. To jak komp z WinXP i 256mb ramu albo Win7 z 1gb. Mniej więcej tak to można porównać. Jak system wstaje to prawie nic na apki ramu nie zostaje, telefon zaczyna swapować RAM na wbudowaną pamięć rom i wszystko bardzo długo trwa :/

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje telefon na prezent, dziewczyna ma galaxy ace tak muli ze tego sie nie da uzywac. Wiec chce jej kupic cos co bedzie dzialac przedewszystkim szybko i sprawnie. Myslalem nad Lumia slyszalem ze dzialaja mega sprawnie zero zwiech i zamulania. Co lepsze Lumia 620 czy 520 bo ceny praktycznie takie same. Wiem tylko ze 520 ma wiekszy ekran ale poza tym co lepsze?

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje telefon na prezent, dziewczyna ma galaxy ace tak muli ze tego sie nie da uzywac. Wiec chce jej kupic cos co bedzie dzialac przedewszystkim szybko i sprawnie. Myslalem nad Lumia slyszalem ze dzialaja mega sprawnie zero zwiech i zamulania. Co lepsze Lumia 620 czy 520 bo ceny praktycznie takie same. Wiem tylko ze 520 ma wiekszy ekran ale poza tym co lepsze?

Kup jej Lumię albo jakiegoś iPhona,żadnego ścierwodroida

Odnośnik do komentarza

No jednak z ciebie fanboy. Każdy system ma jakieś plusy i minusy. No ale wiadomo każdy ma swoją racje jak dupe.

Osobiście nie zamienił bym androida na żaden inny system póki co.

Niech bierze dla dziewczyny 620. Szybki, estetyczny wręcz minimalistyczny system. Do tego ładny design smartfona z możliwością wyboru koloru. Nie wiem do czego będzie go używać i jakie ma oczekiwania ale juz tak za przeproszeniem szufladkujac kobiety które nie znają się na sprzęcie i nie interesują powinno być ok.

 

Edytowane przez ziobrovski
Odnośnik do komentarza

U mnie w pracy babeczka wzięła Win8M (Akurat HTC) i jest zadowolona. Do stron, maili i dzwonienia jak znalazł bez zacięć. Jakiś Facebook lata, wszystko ok. Troszeczkę na modłę Apple - mniej można ale za to wszystko co jest działa bardzo dobrze. Ja np. nie tego szukam ale kobietki często "nie chcą mieć problemów" więc powinno być ok.

Odnośnik do komentarza

T działa bardzo ładnie i ma bardzo spoko nakładkę od Sony. Bateria w moim egzemplarzu była licha – jeżeli rano odłączałem, to nie było bata, żebym nie musiał wieczorem go ładować. No i ładna jest :)

 

Chyba nawet wolałbym ją od S3.

Odnośnik do komentarza

No jednak z ciebie fanboy. Każdy system ma jakieś plusy i minusy. No ale wiadomo każdy ma swoją racje jak dupe. Osobiście nie zamienił bym androida na żaden inny system póki co. Niech bierze dla dziewczyny 620. Szybki, estetyczny wręcz minimalistyczny system. Do tego ładny design smartfona z możliwością wyboru koloru. Nie wiem do czego będzie go używać i jakie ma oczekiwania ale juz tak za przeproszeniem szufladkujac kobiety które nie znają się na sprzęcie i nie interesują powinno być ok.

Własnie o to mi chodzi, dzwonienie smsy internet fb, nawet nie gra za bardzo. O spisaniu się w tych funkcjach z jej obecnym Galaxy Ace moze pomarzyć. Dlatego pomyslalem o Lumii, nie chce jej pakowac w kolejnego budżetowego tel z andkiem który zaraz bedzie łapał zwiechę jedną za drugą. Jeśli Lumia spisze się w takim zapotrzebowaniu to ja w to ide. Tylko zastanawiam się 620 czy 520? W ogole ma tu ktoś stycznosc z tymi tel? nawet nie osobiscie ale mama/babcia/brat ect?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...