Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, również chciałabym się poradzić. Mam w planie zmienić telefon - nie na jakieś cudo techniki, ale jednak. Myślałam o Nokii Lumii 520 - ten model cenowo najbardziej mi odpowiada. czy ktoś z Was posiada ten telefon?

Może lepiej Lumia 620? Waham się, co kupić lasce na urodziny, kurtkę, czy może jakiś telefon. I chyba wybiorę Lumie 620.

Ekran 3,8 cala to i tak duży, a reszta telefonów z "lumia" w nazwie mają jeszcze większe. Wystarczy, że na mój sprzęt narzeka, że za duży, a mam Xperię Z 5'. No i poza tym, w domu mamy już sprzęty z Androidem, iOSem, a Windows Mobile będzie nowością :). Ciekawe, czy też trzeba rootwać, by móc skasować systemowe pierdoły?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

@ Jadzia

 

Juz lepiej troche poczekać i brać Lumie 525. Identyk co 520 ale ma 1 GB ramu.

 

@grzybiarz

 

Windows Phone jak juz ;) ajj czemu Windows mobile musiał zdechnąć. zdecydowanie bardziej mi odpowiadał niż Andek.

 

@ Esio

 

Huawei całkiem przyjemny dla codziennego użytku jeżeli interesuje nas sprzet z pogranicza low-middle półki. Ale wolałbym jakąś Lumie przy tych parametrach. Zależy ile możesz wyłożyć na tel i czy coś lepszego w tej cenie sie nie znajdzie. Jak nie to bierz śmiało.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Taka refleksja mnie naszła. Mialem samsungi note, ski, iphony. Teraz mam htc one. Naszło mnie ze zmienil bym sobie telefon i nie ma na co. Wszystko jest takie samo, albo fajnie wykonany htc czy tam iphone, albo (pipi)oza od samsunga. Kolejnego iphona z mikroekranem nie chce, ale chcialbym zbliżony poziom wykonania, a tu tylko htc one, który mam. Przydalby mi sie highendowy telefon ktory nie jest plastikowym samsungiem. Jak zyc?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Również trafiłem na mur i nie zmieniam na nic. Mam szybki telefon, który jest perfekcyjnie wykonany. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

 

 

 

 

 

 

no chyba, że w iP6 dadzą 5 calowy ekran, to pomyślę hehehe

Odnośnik do komentarza

Taka refleksja mnie naszła. Mialem samsungi note, ski, iphony. Teraz mam htc one. Naszło mnie ze zmienil bym sobie telefon i nie ma na co. Wszystko jest takie samo, albo fajnie wykonany htc czy tam iphone, albo (pipi)oza od samsunga. Kolejnego iphona z mikroekranem nie chce, ale chcialbym zbliżony poziom wykonania, a tu tylko htc one, który mam. Przydalby mi sie highendowy telefon ktory nie jest plastikowym samsungiem. Jak zyc?

 

Za kilka dni pokażą nowy HTC One. Może to. Na YouTube już dziś wyciekł hands-on jakiegoś cwaniaka, wyglądem wiele się nie różni, ale to wciąż najwyższa półka. Jedyne co możesz wziąć pod uwagę to chyba Nexus 5, albo Moto X, która ma z tyłu chyba drewniana obudowę. Pamiętaj o mnie, jeśli będziesz sprzedawał swojego One, bo własnie szukam jednego dla siebie.

 

Odnośnik do komentarza

Następca HTC zostanie POKAZANY pod koniec marca. Ja tam nie zabieram brać NIC co nie będzie miało Google Edition :-) Co jak przerabiają te romy i dodają elementy z Nexusa to jest historia, telefon chodzi z 1.5x szybciej :-) Nexusy są plastkowe i mocne miały problemy z parowanie obudowy na początku, to TANI telefon, plastikowy, ze słabym aparatem. Dla mnie jedyne 2 mankamenty One to bateria (przydałaby sie ze 3000mah) i aparat. Jak to poprawią, będzie must-have (od momentu Google Play Edition ;-) )

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się jeszcze nad z1, trzymałem go chwile w ręce podoba mi się , ale mój kumpel ma włączone chyba wszystkie możliwe tryby oszczędzania energii i jakiś cebylowy tryb wyświetlania kolorów. Bo nie wierzę że taki smartfon ma tak biedny wyświetlacz w porównaniu z moim s3. Generalnie może mi ktoś napisać jak ten wyświetlacz wygląda w porównaniu z ambled, który jest dla mnie 10/10?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i rozyebalem wlasnie swoja lumie. Nie wytrzymala kolejnego spotkania z betonem. (pipi)a.

Rok tylko ja mialem :/

 

Potrzebny mi telefon, ktory bedzie plynnie, sprawnie iszybko dzialal, ekran ok 4. cale, wazne zeby przegladarka internetowa nie zamulala.

Dawno nie interesowalem sie rynkiem, bo lumia spelniala wszystkie moje niezbyt wygorowanie oczeikiwania i myslalem, ze jeszcze troche pociagnie.

 

Moze byc z allegro od typa ktory wzial z abonamentem. W ten sposob zawsze oszczedzalem okolo tysiaca pln na zakupie telefonu.

 

Tym razem chce wydac do 600 pln.

Da sie tak?

Odnośnik do komentarza

Tel. Powinienes wyrwac za kolo 6 stowek na alledrogo. Cena low enda bebechy mid enda, ekran najlepszy w klasie 720p 4.5 cala Ips,gorilla glass 3, kitkat 4.4.2,praktycznie czysty android, chodzi szybko, net spoko hula, sa wersje 8 i 16 gb bez mozliwosci rozbudowy i aparat sredni ale ogolnie rzecz biorac tel. Mega jest. Laduje co 3,4 dni z wlaczona synch. Duzo sluchajac muzy. Pamiec flash chyba najszybsza jaka teraz jest w telach. Sorry za brak skladu ale pisze na telu

Jak wroce z uczelni walne jakas porzadna opinie :)

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez orion50
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No masz serwis w ANGLII jak zamówisz z Amazona więc nie ma tregedii. Wykonanie DOBRE, ale nie ma Gorilla Glass (porysuje się jak włożysz do kieszeni np. z kluczami. A tak to pięknie. Bierz 16gb (brak karty). Kupiłem moje połowicy i jest BARDZO zadowolona. Ekran śliczny, kąty, kolory, wszsytko ok. Wydajnośc rewelka i potrafi 2 dni pociągnąć. Super - polecam z czystym sercem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...