Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobny problem czy brać z1 czy nexus5 a może LG G2? Z1 najlepiej się prezentuje wizualnie z tych 3. No i z mojej Xperia T jestem zadowolony więc raczej zostanę z Sony.

 

Jak juz bedziesz brac Z1 to o ile masz mozliwosc sprawdz kilka modeli. Dzis bralem Z1 dla kobiety - cztery telefony i na kazdym zupelnie inna jakosc obrazu. 3 z nich to standard Sony, ale jeden mial wyraznie lepsze kolory, biel i katy widzenia. Ostatnia 4 sztuka miala biel wpadajaca w zolty i przejaskrawione kolory tak jak amoledy Samsunga. Centralnie bylem w szoku, ze taka rozbieznosc jest.

 

PS. Alez ten telefon zapierd.ala O_o

Odnośnik do komentarza

No i żeby się nie uszkadzał przy upadku. Sztywna obudowa powoduje, że często ekran po prostu się uszkadza jak telefon upadnie. Wszystkie wstrząsy są przenoszone na ekran. Na chwilę obecną najtańsze naprawy to cały czas... iPhone 4, 4s i 5. Nowsze i inne topowe telefony są strzasznie drogie w naprawie. Producentom to na rękę :-)

Odnośnik do komentarza

Zabralem kobiecie Z1 na kilka godzin do zabawy i mimo, ze wybralem najlepszy ekran z dostepnych przy zakupie to jest on gorszy od mojej Xperii T (biel, czern i kolory) ... Ja nie rozumiem jak Sony moze takiego balasa robic. Co gorsza, dzis przez chwile bawilem sie Xperia Z1 Compact gdzie jest niby lepszy wyswietlacz i albo mam jakis wyjatkowo dobry ekran w XT albo Sony ssie bardziej niz myslalem. Jezeli Z2 nie bedzie miec naprawde dobrego ekranu to bede zmuszony zakupic Galaxy S5 mimo, ze prawdopodobnie jak zwykle bedzie miec lipny design, nie bedzie wodoszczelny i bedzie miec gorszy aparat bez dedykowanego przycisku.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Tak. Wczoraj aktualizowalem i pobawilem się ustawieniami. Udało się poprawić troszkę, ale nadal odstaje od XT. By biel była taka jak u mnie trzeba dac jasność ekranu na około 80% (u mnie 50%) a wtedy nie ma już czarnego tylko jest szary. Kolory zbliżone po poprawce ale nadal gorzej niż w XT. No i nieważne jak ustawie, detale w ciemnych miejscach są tracone. Słabo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Forumowi koledzy,

 

po 2,5 roku obcowania - a poniekąd męczarni - z Motorolą Milestone postanowiłem zmienić telefon, najlepiej na kolejny z Androidem. Na Motorili używałem przede wszystkim przeglądarki internetowej (domyślnej), Gmaila, K-9 oraz aplikacji Eurosportu. Rzadziej YouTube'a, Google Maps, jakdojade.pl, IMDB i Acrobat Readera. Nie planuję wychodzić daleko poza te aplikacje, bo do grania mam handheldy. Zależy mi przede wszystkim na dostatecznej ilości RAM-u (1GB wystarczy?), stosunkowo dobrej baterii (chciałbym czasem posłuchać na nim muzyki w słuchawkach) i ogólnej bezawaryjności. Mile widziany duży ekran (Milestone ma 3,7 cala). Czy znajdzie się coś spełniającego te wymagania, w cenie do np. 300 zł? Telefon może być używany.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Raczej za tyle nie ma szans albo byłoby to bardzo podejrzane. Z tanich w miarę możesz poszukać moto g na amazonie. To z tanich najrozsadniejsze wyjście. Dodatkowo ma prawie czystego androida wiec ładnie wszystko chodzi a i bateria ładnie trzyma. Kupiłem kobiecie i jest bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Ja zmieniałem S3 na S4 z konieczności (rozwaliłem ekran w S3) i w sumie fajny fonik. Lepsza bateria, support programistów. Jadę na romie Google Play Edition i raczej nie będę na razie zmieniał. S3 na HTC One chyba nie ma sensu za bardzo :-) Poczekaj do końca marca, niedługo w sumie a ma wyjść HTC One 2 (oczywiście pod inną nazwą) więc może być ciekawie. Samsung i Sony się nie popisali.

Odnośnik do komentarza

Ja zmieniałem S3 na S4 z konieczności (rozwaliłem ekran w S3) i w sumie fajny fonik. Lepsza bateria, support programistów. Jadę na romie Google Play Edition i raczej nie będę na razie zmieniał. S3 na HTC One chyba nie ma sensu za bardzo :-) Poczekaj do końca marca, niedługo w sumie a ma wyjść HTC One 2 (oczywiście pod inną nazwą) więc może być ciekawie. Samsung i Sony się nie popisali.

sęk w tym, że 19 marca mam samolot do Polski a do UK wrócę jesienią więc  musze się teraz decydować ;)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

W UK to nie problem ;) chce teraz coś nowego :P po 18 miesiącach juz mi się opatrzyła trójka. Jednak wezmę s4 z Galaxy tab 3 gratis :) albo note 3, tylko taka patelnia przy uchu trochę śmiesznie wygląda :P

 

edit

aaaaaaaaaa mać mać mać ja i moje ruchy :Dhttp://www.phones4u.co.uk/ od dzisiaj dają Gear zamiast tableta, shit.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...