Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w środę miałem wszystko w ręce i z1 wypadło najgorzej, ten wyświetlacz naprawdę nie robi wrażenia.   nie sądzę że w z2 to poprawia ;)   ja juz odpakowalem Note i gear. póki co wiem ze note bardzo dobrze leży w moich jeansach a gear  wygląda ładniej na mojej ręce niż w necie :D reszta testów jutro,  jak się poladuja przez noc :) 

Odnośnik do komentarza

N7 ma 1920x1200. 5s ma genialny ekran n7 nie. Zreszta co mnie rozdzialka. Chodzi mi o subiektywny odbiór. Jasnosc. Nasycenie barw. Nexus lezy i kwiczy w porownaniu do samsungow

Lol

 

 

 

 

Wrozac z fusow co myślicie sgs5 czy z2?

 

 

Skąd masz dane o N7? Gdzie nie wbijam, to podają 1280 x 800. 

Porównujesz średniego N4 czy jeszcze dalej do którego samsunga? 

Na serio, obadaj sobie N5 albo Lg G2 :) 

Odnośnik do komentarza

Jestem zachwycony NOTE 3! Ten telefon jest po prostu cudowny. Po 2 godzinach uciekło mi 15 procent baterii, a to dopiero było pierwsze ładowanie. Na razie jedyny minus to pisanie, mam wrażenie jakby miał mi się zaraz wyslizgnac z dłoni. Gear po chwili zabawy tez daje radę. Genialna zestaw

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jedna nie ma szans, ale jest na to sposób. Dwa szybkie ruchy kciukiem i cały interfejs robi się mniejszy, tak że spokojnie go ogarniesz jedna reka. Świetny patent. Gear podobno jedna godzinę. Klawe zmieniłem juz na SwiftKey i jest super, pisałem pół godziny na GG i nic mnie nie boli. Jest dobrze. Bardzo poważny minus to, że aplikacji czy nawet tarcz zegara w sklepie samsunga jest tyle co kot naplakal. W ogóle wszystkiego w tym gear jest mało, albo ja jeszcze nie ogarniam. Chociażby kolorów tła jest może z 10, tarcze zegara to tak naprawdę wariacje dwóch głównych. Mój gear to gratis do telefonu, wiec nie narzekam, jako bajerancki zegarek sprawdza się super. Ale w sklepie to bym go na pewno nie kupił.

Odnośnik do komentarza

 

N5 nie widzialem ale strzelam ze jest to samo co w n7 2013, czyli dno.

 

Porównuj tablet ze smartfonem i mysl tak dalej , pozdrawiam :)
Ale co inny ekran maja czy jak?

 

 

Zaczynam coraz bardziej jarac się z2 i chyba na ten telefon wymienie mojego htc one. Z s5 jednak zrezygnuje mialem note 2 i mi wystarczy.

Ciekawi mnie ta opaska, przyda sie do biegania i pulsometru nie bede musial kupować ;-) zobaczymy co wyjdzie. Kwiecień niedaleko

Odnośnik do komentarza

właśnie, co było z Note2 nie tak? btw jak się sprawuje HTC One? swoją Desire Z planuje zmienić niebawem i też rozważałem One.

 

HTC One vs. Note 2 vs SG 3/4 - co lepiej brać? jakimś tam komórkowym świrem nie jestem i gwałcenie softu co 2 dni mnie nie interesuje więc pod tym kątem wszystko mi jedno, byle ewentualny support dobry był.

 

e: pomyliłem z One X, my bad.

Odnośnik do komentarza

właśnie, co było z Note2 nie tak? btw jak się sprawuje HTC One? swoją Desire Z planuje zmienić niebawem i też rozważałem One.

 

HTC One vs. Note 2 vs SG 3/4 - co lepiej brać? jakimś tam komórkowym świrem nie jestem i gwałcenie softu co 2 dni mnie nie interesuje więc pod tym kątem wszystko mi jedno, byle ewentualny support dobry był.

 

e: pomyliłem z One X, my bad.

 

One albo poczekaj na One 2014. Jedynie z tych to wymieniłeś najkrócej chodzi na baterii i nie bardzo jest to jak poprawić bo baterii nie zmienisz. Ale bez GPS dzień bez ładowania powinen wytrzymać a firmowy soft raczej nie zamula.

 

SGS3 - ramu brak, chyba że trafisz w dobrej cenie model LTE i9305 - wtedy spoko - np w Play takie dają. SGS4 też z koleji cenowo poleciał, cena brutto z europejskiej dystrybucji z fakturą i 24 miesiącami gwarancji za ok 1500 spokojnie, bez kombinowania. Masz jeszcze Moto G jak nie szukasz nie wiadomo czego. Ja jak już nie ram na telefonie bo mi się nie chce i czasu nie mam, to spokojnie mógłbym mieć ten telefon ;-) Ma wszystko co KONIECZNE i NIC poza tym :-) Wszystko jest bardzo przyzwoite oprócz aparatu które jest Taki Se ;-)

 

One też ma chyba najsłabszy aparat z tych które podałeś. Niby teraz coś tam się poprawiło softowo, ale ludzie narzekają że rozmyte foty robi. Ale ja go nie mam, mogę tylko powiedzieć, że SGS3 jak i 4 robią przyzwoite zdjęcia, mają dobre aplikacje do aparatu, Moto G jest w tym aspekcie taki sobie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...