Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

A propos MEIZU to ich podejście do Androida to jakiś dramat. Wszystko robi się jakoś inaczej, telefony mają np jeden przycisk i robisz rzeczy gestami... dla mnie porażka. W S5 masz slot na SD, masz wyjmowaną beterię - jak się rozkraczy to wymienisz, masz niezły aparat. HTC 10 jest lepszy ale po opisie tego co robisz to nie wiem czy warto zmieniać. Nie wiem czy odczujesz dramatyczną różnicę w prędkości.

Odnośnik do komentarza

4GB ramu w HTC, Snapdragon 820 i czysty android - to nawet nie ma porownania do polowe gorszego szrotosunga ze swoim bloatwareowym systemem.

Ostatnio kupilem Microsoft Wireless Adapter HDMI, pokazalem koledze z jak dziala miracast w htc streamujac caly ekran a nie tylko wybrane apki na jego 65"tv oraz jak dziala prawie roczny, stockowy telefon jesli chodzi o plynnosc i mial grymas na twarzy a przeciez IP6S to nie jest slaby telefon, zeby go andek robil jak chce w Chromie albo przy korzystaniu z YT. Polecam kazdemu takie porownanie.

Odnośnik do komentarza

4GB ramu w HTC, Snapdragon 820 i czysty android - to nawet nie ma porownania do polowe gorszego szrotosunga ze swoim bloatwareowym systemem.

Ostatnio kupilem Microsoft Wireless Adapter HDMI, pokazalem koledze z jak dziala miracast w htc streamujac caly ekran a nie tylko wybrane apki na jego 65"tv oraz jak dziala prawie roczny, stockowy telefon jesli chodzi o plynnosc i mial grymas na twarzy a przeciez IP6S to nie jest slaby telefon, zeby go andek robil jak chce w Chromie albo przy korzystaniu z YT. Polecam kazdemu takie porownanie.

aplikacja YT na iOS to (pipi) straszne btw

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

4GB ramu w HTC, Snapdragon 820 i czysty android - to nawet nie ma porownania do polowe gorszego szrotosunga ze swoim bloatwareowym systemem.

Ostatnio kupilem Microsoft Wireless Adapter HDMI, pokazalem koledze z jak dziala miracast w htc streamujac caly ekran a nie tylko wybrane apki na jego 65"tv oraz jak dziala prawie roczny, stockowy telefon jesli chodzi o plynnosc i mial grymas na twarzy a przeciez IP6S to nie jest slaby telefon, zeby go andek robil jak chce w Chromie albo przy korzystaniu z YT. Polecam kazdemu takie porownanie.

Ja nie twierdzę, że tak nie jest. Tylko nie każdy ma duże wymagania. Mój ojciec ma S5 - i nie ma tragedii. Najszybszy tel na świecie to to nie jest, ale do rzeczy które kolega wypisał - wystarczy. Mnie do czystego Androida nie musisz przekonywać - sam o nim tutaj piszę.

 

@_Shaman_ - mam wrażenie, że YT na Andka też robi się coraz gorszy i cięższy :-(

 

P.S. blantman pyta o tel do 2000 - nie widzę HTC 10 za 2000, bliżej 2500. Mówię o nówce, ze sklepu, nie od Janusza.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

 

Koledzy, telefon dla dziewuchy tak do tysiaka, żeby był przede wszystkim ładny, a później cala reszta ;) Wymyśliła Hłałeja P9 Lite (róż) , poleccie coś jeszcze

 

Alcatel Idol 4. Jeżeli o wygląd chodzi to jeszcze Samsung Galaxy A3 (2016) oraz Sony XA (w bieli śliczny).

 

 

Akurat mam podobną sytuację. Jakieś inne propozycję oprócz tego? Ew. coś do 1200zł.

Odnośnik do komentarza

Polecam tylko kazać sobie go włączyć przed zakupem, ekrany w tych modelach mogą mieć przebarwienia i ciemniejsze plamy (widać to na białym tle np w przeglądarce). Sprawdzałem na 4 modelach i każdy miał coś, szkoda, bo cena jest naprawdę dobra.

urwa, faktycznie :[

 

na czarnym pasku z przyciskami funkcjonalnymi mam jakieś granatowe poświaty, mrugające w dodatku. Nosz (pipi)aaa

Odnośnik do komentarza

 

Polecam tylko kazać sobie go włączyć przed zakupem, ekrany w tych modelach mogą mieć przebarwienia i ciemniejsze plamy (widać to na białym tle np w przeglądarce). Sprawdzałem na 4 modelach i każdy miał coś, szkoda, bo cena jest naprawdę dobra.

urwa, faktycznie :[

 

na czarnym pasku z przyciskami funkcjonalnymi mam jakieś granatowe poświaty, mrugające w dodatku. Nosz (pipi)aa

 

To jest wada OLEDów, wypalają się. Tam gdzie najczęściej pojawia się coś na stałe, ikona, przyciski ekranowe tam z czasem mogą się pojawić takie rzeczy. Mój Nexus też już to ma, miał to S4. Każdy telefon z OLEDami jest na to narażony. Najgorzej, jak telefon był włączony w jakimś sklepie - wtedy potrafi się wypalić cały ekran z jakimś widokiem. Polecam popatrzeć na jakiegoś Note'a w Euro czy Media Markt. Piękne są :-)

 

Aczkolwiek jak tak masz od początku to może możesz to reklamować? Nie wiem jakie są warunki gwarancji.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

 

 

jest bardzo ładna, ale jednak wolałbym motyw cegły, o taki np

FNhkPtS.jpg

Idziesz do sklepu pokroju Castorama czy Leroy-Merlin, prosisz o próbkę tapety z motywem cegły, kleisz tapetę na telefon próbką kleju, masz darmową obudowę. Problemem może się okazać fakt, że jedna cegła ci wlezie na klapkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...