Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

G2 ma wiekszy ekran i ciensze ramki, lepsza baterie, troszke szybszy procek i optyczna stabilizacje obrazu. S4 za to ma lepszy aparat,  brak przyciskow ekranowych wiec faktyczna wielkosc ekranu podobna, ma kilka trybow wyswietlania obrazu na i tak swietnym ekranie, sporo bajerow i prawdopodobnie lepsze wsparcie. Cholera wie co robic. Z2 chetnie bym przytulil ale nie dostane jej za 1300/1400zl ;P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś żonie s5 z Galaxy Gear w zestawie. Póki co jest zachwycona. Ja zresztą też :D

Gear to patologia, ja dostałem go w prezencie razem z Note 3, to nie narzekam. Ale gdybym zapłacił za niego chociaż 100 zł to bym się w(pipi)ił. Na początku wow ale po kilku dniach chętnie bym się wymienił na jakiegoś Diesla :P  Największy fail w tych smartzegarkach strzela sam Samsung. Dosłownie 10 tarcz na krzyż i 15 aplikacji. Wstyd i Hańba :P

Odnośnik do komentarza

Po prostu pytanie - po co to komu? Bo ja nie kumam funkcji. Jak chcę sprawdzić godzinę to mogę wyjąć telefon, słyszę jak dzwoni, czuję jak wibruje. Dla jedyny sens to jako miernik tętna (o ile któryś to potrafi) ale urządzenie do kontroli poziomu cukru dla cukrzyka przez jakąś podskórną sondę. Bo do innego zastosowanie to jakoś tak... Może się mylę, ale myślałem, że zmienię zdanie i że przyda mi się tablet więc go kupiłem i teraz chętnie w cholerę bym go sprzedał :-)

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem dziś żonie s5 z Galaxy Gear w zestawie. Póki co jest zachwycona. Ja zresztą też :D

Gear to patologia, ja dostałem go w prezencie razem z Note 3, to nie narzekam. Ale gdybym zapłacił za niego chociaż 100 zł to bym się w(pipi)ił. Na początku wow ale po kilku dniach chętnie bym się wymienił na jakiegoś Diesla :P  Największy fail w tych smartzegarkach strzela sam Samsung. Dosłownie 10 tarcz na krzyż i 15 aplikacji. Wstyd i Hańba :P

 

Po prostu pytanie - po co to komu? Bo ja nie kumam funkcji. Jak chcę sprawdzić godzinę to mogę wyjąć telefon, słyszę jak dzwoni, czuję jak wibruje. Dla jedyny sens to jako miernik tętna (o ile któryś to potrafi) ale urządzenie do kontroli poziomu cukru dla cukrzyka przez jakąś podskórną sondę. Bo do innego zastosowanie to jakoś tak... Może się mylę, ale myślałem, że zmienię zdanie i że przyda mi się tablet więc go kupiłem i teraz chętnie w cholerę bym go sprzedał :-)

A ja uważam, że swoje zadanie spełnia idealnie, żona też jest niesamowicie zadowolona. Jest szczególnie przydatny w domu gdzie telefonu nie ma się zawsze przy sobie, a przy dziecku najlepiej go schować głęboko i nie wyjmować w ogóle ;) Fakt, że fajnie jakby było więcej aplikacji, ale IMO to co jest jest zadowalające. No i tak jak pisałem, 1000zł bym za niego nie dał, ale jako darmowy gadżet do telefonu to jak znalazł.

Odnośnik do komentarza

Fajne sa te sluchawki wyciszajace otoczenie. Moze nie dziala to tak dobrze jak w Bose OC15 (za 1500zl xd) ale jak na sluchawki dodawane do telefonu sa naprawde super. Jesli pytasz o dzwiek z glosnika to jest ok, nigdy specjalnie nie zwracam na to uwagi no bo po co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...