Skocz do zawartości

EndWar


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

masz zazwyczaj wybor 3 misji podczas jednej tury. Jak przegrasz front sie cofa, jak wygrasz to idziesz do przodu. Singiel wyglada jak multi. Tylko masz wiekszy wplyw na przebieg wojny... by zakonczyc wojne, to... od 8 rund wzyw.

 

Multi jest srednio popularne, ale zazwyczaj nie ma problemu by z kims zagrac.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm średnio popularne mówisz..

 

Gry według vgcharzt sprzedało się raptem 140 tys egzemplarzy co moim zdaniem do wybitnych osiągnieć nie należy...

 

W sumie demko mi się podobało ale boje się że po przejściu kampani gra wyląduje na półce bo nie będzie z kim grać na live, a ten wątek pokazuje że na forum byłoby nas trzech co grają.... hmmm sam już nie wiem... Tyle hitow do okoła...

Odnośnik do komentarza
jak co kant to tera mam od jutra 5 dni wolnego... wiec bede duzo ciosal. Znaczy nie non stop ale bede o wiele czesciej i wczesniej tyz. Trzeba zrobic kontratak amerykanami.

 

Z miejsca (kontr)atakujemy!

Dzisiaj tzn. 26.11.08 -mam dzień wolny możemy napierać w EW ale od 1800.

Do końca tygodnia jestem na XBL od 17-21.

A przez następne 2 tygodnie-będziemy mogli napierać ostro- na 90% będę na zaległym urlopie 8)

 

oddball66-lacznie ponad 250,000 na x360 i ps3 sprzedanych kopi,szalu nie ma :/ , ale zajrzyj na Marketplace i sprawdź najczęściej ściągane dema... sytuacja może się poprawić taka mam oczywiscie nadzieje

 

Zeratul-mozemy porobic achivy... ;)

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
kupiłem, gram narazie misje Prelude of war, jest fajnie, gra swietnie reaguje na moje komendy :D

I od razu dwa pytania:

Ile jest misji Prelude?

Kiedy wybiera się stronę konfliktu?

 

 

zeratul i kant wysłalem wam zapytania o Friend liste, jak sie podszkole zagramy cos razem.

 

Aaaallleeellluuuujaaaa!!!

Kolejny powołany do służby ^_^ !

 

Misji jest niewiele-przchodziłem to 2 razy ale nie zwróciłem uwagi :P .

Stronę wybierasz kiedy ukończysz Prelude-tak samo batalion-pamiętaj, żeby zlinkować swoje GT i pobrac bonusową paczkę, a także odblokować bataliony=większy wybór.

Co do multi to masz pare dni bo Pierwsza Wojna niedługo powinna się zakończyć=EFEC ma 27 terytoriów, a do zwycięstwa potrzeba 30(lub kontroli 3 stolic).

Ja i Zeratul gramy JSF, ale w następnej wojnie... kto wie ;)

 

FR-już przyjąłem

 

EDIT

 

EFEC ma już 29 terytoriów. Koniec jest bliski :banana:

Oddball66-szykuj się nadchodzi Druga Wojna. Musimy ustalić jaką wybieramy stronę...

Propnuje SGB no ewentualnie EFEC :yes:

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

odd jak nie wziales jeszcze frakcji w I wojnie to wez Europe, sprobujemy się znalezc po innej stronie frontu. Moze uda sie jakies achv zrobic w teatrze.

A jak sie zacznie nowa wojna jutro to bierz ruskich. I bedziesz z nami we frakcji. Jak co bede online za 20min

Odnośnik do komentarza

:lol: A to dobre!

Żaden z nas nie przeczytał (z uwagą) tego co jest napisane w Objectives w ToW.

"Control 3 Faction Capitals AND Control 30 Territories"

Taka jedna mała zmiana: zamiast "lub" jest "i" :P

To potrwa jeszcze chwilke-no parę dni- SGB broni się i nie ma zamiaru poddać ;)

Jest czas by poćwiczyć grę SGB- w kampani na Hardcore, rzecz jasna...

 

EDIT

 

Możemy zmienić stronę na EFEC i rozegrać =>10 misji-może nam zaliczy :rolleyes: :

 

Dog of War

Win a Theater of War Phase as each Faction; you must have played as that Faction in 10 missions.

 

 

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Pierwsza Wojna dobiegła końca.

Jej niekwestionowanym zwycięzcą zostało EFEC.

Można tylko pogratulować zwycięzcom :P (są tu jacyś?).

Następna Druga Wojna rozpocznie się w piątek 5 listopada(czyli już jutro).

Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani są przygotowani-solidnie ćwiczyli w symulatorach ;)

Wybieramy SGB i huurra!!! Zaczynamy nową batalię.

Odnośnik do komentarza
nie wiem o ktorej z pracy wyjde lol... ale jak mnie zobaczysz na live od razu posylaj wiadomosc

 

Ok-wieczorem.. tfu w nocy-będę napierał w EndWar- tylko kampania EFEC została mi do przejścia żeby łyknąć "OpFor". No dobra... musze jeszcze łyknąć "Blitz"-zdobyc stolice w trzy tury, ale to już luz-zrobię to na normal(ale zostawie sobie sejwa-żeby poćwiczyć na hardcore).

 

Swoją drogą gra Specnazem jest naprawdę ciekawym doświadczeniem-wcześniej grałem JSF(multi, kampania i potyczki na hardcore) i EFEC(kamp-normal, potyczki-H).

Nie łatwo pozbyc sie nawyków nabytych podczas dowodzenia tymi zdecydowanie szybszymi stronami.

O ile rushowanie na początku bitwy wysuniętych uplików jako EFEC jest normą (i często w multi decyduje o zwycięstwie...), a w przypadku JSF przejdzie-tak grając SGB raczej odpada.

Duet "trasportery+strzelcy" SGB jest najwolniejszy z całej trójki.

Niemniej może czasami dotrzeć prawie równocześnie z JSF (i zawsze później niż EFEC) do uplinka. Prawie robi wielką różnicę... Dochodzi do walki która się tam wywiązuje ma trzy możliwe zakończenia zależne od tego co przeciwink przysłał do uplinku:

 

-transportery+inżynierwie-łobuzy umarli w butach(strzelcy garrisoned kilują inżynierów&win),artyleria wspiera ogniem,gunshipy-hit&run(hit-jeśli są ignorowane ;) );

-transportery+strzelcy-jeśli własnie zaczęli zabezpieczać(są in cover) to własnych strzelców pakuję do budynku-będą mieć większy bonus do obrony niż wróg; trzeba rozwalić transportery zanim zjawią się wrogie czołgi-artleria ma rozrzut, więc jeśli stoją blisko uplinka to znacznie ułatwi walkę;

-transportery+inżynierwie/strzelcy+czołgi-wycofanie na z góry upatrzone pozycje-można ostrzeliwać towarzystwo artylerią(transportery first!), do czasu podciągniecia posiłków(czołgi się ślimaczą niemiłosiernie <_< ).

 

Zakładam ze jest to gra 2vs2 i że jeden gracz startuje z transporterami+strzelcami(śmigłowce-to jego pierwsza przywołana jednostaka), a drugi z inżynierami(lub rifleman'ami)+artyleria(przyzywa czołgi jako następny odział).

Wszystko zależy od czasu i tego z czym przeciwnik startuje (mirror jest całkiem zabawny, ale może być nieciekawie-świerze wrogie jednostki zawsze dotrą do uplinka szybciej).

 

 

Info:

Zeratul może weźmiesz batalion z +10%dmg/-5%hp dla czołgów?

Zamierzam grać SPZA44 czyli 44 Batalionem Szturmowym-mają +10%dmg/-5%hp dla altylerii.

Moglibysmy sie ładnie uzupełniać... ;)

Druga możliwość to mirror czyli 2X SPZA44= "Ogień z nieba" :D

 

A teraz małe co nieco o zakończnej już First War(źródło)

After careful consideration the EndWar dev team has decided to bring the First War on the Xbox 360 to a conclusion. We'll be doing this by changing the victory conditions from 30 territories and three capitals to 30 territories and only two capitals. This will make the European Federation Enforcer Corps the official winner of the First War. Congratulations guys!

 

We're doing this so that we can get as many people as possible back into playing EndWar over the upcoming weekend when we start up the second war. We know there has been some frustration with people replaying the same territories over and over again and this is the best way to get EndWar players facing each other on new territories.

 

We hope the Spetsnaz Guard Brigade players understand why we went with this decision and want to assure all EndWar gamers that during the entire First War we were completely hands-off with the TOW system. Everything that has happened in the TOW up till now has been fully automated by the TOW system.

 

Wojna zakończyła się ponieważ zostały zmienione warunki zwycięstwa. I według mnie bardzo dobrze-zdobycie wszystkich 3 stolic trwałoby za długo. Byłoby też po prostu nużące i denerwujące bataliony ponoszą poczas walk o stolice największe trwałe straty(KIA).

 

 

Osoby, które grają w EW zapewne słyszały o przypadkach oszustw. Problem stał się na tyle poważny, że spotkał się z reakcją Ubisoftu(źródło). Mam nadzieję, że wprowadzone rozwiązania pomogą w rozwiązaniu tego problemu.

 

Server Side Patch to Address Cheating in Theater of War

 

In an attempt to curb cheating in the online Theater of War (TOW) mode, the dev team has implemented a number of server-side changes to the TOW rules (changes are for both PS3 and X360 versions of EndWar):

 

1.Matches that last less than 3 minutes will no longer be counted in the TOW. This is to prevent people from logging into the game and losing on purpose.

 

2.The Theater of War status will have a 30-minute delay before being displayed at www.endwargame.com/tow and on the in-game TOW browser.

 

3.The XML TOW feed will now display percentages instead of the exact score in territories. (With 30-minute delay)

 

4.The victory bar in the in-game TOW browser will no longer be locked at 50/50 and will display accurate percentages on each territory. (Also with a 30-minute delay.)

 

This sever side patch will also revise victory conditions in TOW and make it so that one faction only needs to secure 2 capitols and 30 territories to win.

 

*Please note that for now the victory condition changes made in this server side patch will not be visible in-game yet. (The changes on the Xbox 360 version of EndWar will take effect once the first title update is available for download. For the PS3 these changes will take effect on a later date.)

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czemu tylko 2 osoby w Polsce w to grają. Coś musi być z grą nie tak.

 

Grają 2 osóby... A także 3 graczy zaczęlo w zeszłym tygodniu (są z mojej listy...). A od grudnia powinno być jeszcze lepiej. Tak! Całych 7 graczy, a może nawet 8. Super nie? :P

No dobra 9 osób, jeśli policzymy także testującego EW Zgreda :D

 

A z samą grą jest całkiem dobrze-naprawdę. Są bugi-głownie okazjonalne wywalanie(mimo NAT open, czasami deep strike utknie przy uplinku).

To jest dobrze zrealizowana strategia na konsole z przyjaznym sterowaniem, wykorzystująca zasadę papier/nożyce/kamień. Bez budowania baz, tylko skupiająca się na walce. Dobra zarówno do długich nasiadówek jak i szybkich potyczek-mecz w multi to zwykle 15-20-minut.

Jeśli mam się do czegoś przyczepić to matchmaking-jest niedopracowany-czasami grasz z przeciwnikem o kilka(6!) rang wyższym inż Ty. A tutaj różnica jest naprawde znacząca...

 

Niestety, ale:

-strategie na konsolach są super popularne (wiadomo...)

-polski świąteczny szał zakupów-no to jaką grę wybrać?

hm...GoW2/CoD5/Fallout3/PoP/.../EndWar - ale tylko 1( przyznaję ja kupiłem 2- GoW2 i EW)

-jeśli nawet ktoś gra w EW to niekoniecznie musi pisać na forum-to widać prawda? <_<

-aha i oczywiście-nie było jeszcze recki w polskich pismach branżowych ;)

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
Jeszcze ja ^ ^ I mimo starań nie widzę jakichś zdecydowanych wad gry, może poza kamerą, ale to chyba jest zrobione tak specjalnie by jeszcze bardziej urealistycznić rozgrywkę.

 

Super!

Czy mogę prosić o wysłanie mi FR na mój GT 8)

Btw: jaka frakcję wybrałeś do następnej fazy?

 

Wkoncu juz niedlugo dostane pelna giere :P zamowiona bedzie na swieta niebylo kaski daltego dopiero tak pozno :D Ale juz neidlugo dolacze tylko jesli co poprosze o jaies porady gdyz jak ostatnio gralem w demo z kantem to na 20 walk wygralem moze 1 :P

 

Cieszę sie, że choć trochę pomogłem ;) .

Odblokuj dodatkowe bataliony do ToW i połącz swój GT z kontem na forum Ubi.

Zawsze to większy wybór no i dodatkowe ulepszenia...

A co do porad-to naskrobie coś wkrótce. Mam nadzieję, że Zeratul też coś napisze...

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...