Skocz do zawartości

EndWar


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten film z frag dolls mnie rozwalil, jak tak bedzie wygladac sterowanie i gameplay bedzie fajny to gra stanie sie IMO moim numer uno... mam nadzieje, ze UBI ladnie rozwiaze problem z komunikacja glosowa, zeby nie bylo akcji ze mowisz cos a system nie rozpoznaje co bo mowisz z akcentem. Dobrze by wlasnie bylo jakby odpowiednio zroznicowali komendy, by nie bylo takiej mozliwosci. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Zapowiada sie fenomenalna zabawa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Taka w sumie ciekawostka i news dla Kosa.

 

W lutym ukazala sie kolejna ksiazka... tym razem zatytulowana EndWar... historia oparta jest na grze, ktora jak sami wiecie nie zostala jeszcze wydana...

 

http://search.barnesandnoble.com/Tom-Clanc...25222140/?itm=1

 

Najsmieszniejsza rzecza jest jednak tekst z tylu na okladce...

 

Based on the bestselling game "Tom Clancy's EndWar" never published before...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Bardzo mnie ciekawi czy Ubisoft wrzuci demo End War na xbl :huh: przed premierą (wrzesień<- ??).Bo zapowiedziano je w maju.

Taka "nowatorska" gra powinna zostać chyba obadana przez jak największą liczbe spragnionych :slinotok: wrażeń Graczy.

Prawda? :)

Mam nadzieję, że developer nie spieprzy fragmentu pod tytułem "zbalansowanie stron konfliktu". Czyli wyciągnie wnioski z testów bety. Oby...

Dla mnie to w tej chwili must have w kategorii RTSów, które mają ukazać się na x'a.

 

Powody:

1. Nie trzeba będzie bawić się w budowanie miasteczka... :1pl:

2. Multi-do 8 graczy na 1 mapie + kampania online :2pl:

3. System sterowania głosem( zakładam, że będzie działał jak należy...) :3pl:

4. Posucha w temacie dobrych RTSów-wygląda na to, że ukaże się przed innymi zapowiedzianymi strategiami :yes:

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Strona nie pozwala wziąć udziału w losowaniu jeśli jesteś z Polski ;/

 

Niestety :(

Zeratul, gdy będziesz mógł-daj znać jak się prezentuje demo w akcji.

W zapowiedziach wygląda na naprawde ciekawy tytuł ^_^ .

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
http://zeratulpl.blogspot.com/2008/10/tom-...owshowshow.html

 

czyli jak sie sprawdza sterowanie glosem z polskim akcentem

 

 

Sprawdza się całkiem dobrze ;) Dzięki za info. Nie spodziewałem się, że gra zrobi na Tobie, aż tak duże wrażenie, aby nakręcić nowy odcinek.

Musisz-mieć w kategorii "listopad08", tuż obok GoW2 :lol: Fajnie! Czyli już wiem w co będę grał w te święta.

A do końca roku ukaże się tyle ciekawych tytułów, że ich przemaglowanie zajmie mi pewnie następne 6-7 miesięcy... :huh:

 

 

EDIT

 

Czy demie jest multi? Ubi wyraźnie akcentuje, że ma on być bardzo ważnym aspektem gry, więc jestem ciekaw czy możesz coś napisać na ten temat.

 

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Zassałem demo. WoW! Daje radę! Sterowanie głosem sprawdza się naprawdę dobrze :lol:

No to walę z pre-orderem gdy tylko się pojawi.

Ok. Teraz czekam na dema nowego Księcia i H.A.W.X, FarCry2(może...). No no Ubi-w tym roku ma czym pozamiatać 8)

 

Multi w demie

 

W Skrimish jest "Open Match" i... lobby ;) . Co prawda tylko 1na1, ale zawsze to większa frajda pograć z żywym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Opiszcie czy sa jakies problemy z rozpoznawaniem glosu? UBI chwalilo sie ze nie bedzie z tym problemu ale w praktyce to roznie bywa

 

Problemy z VC miałem na początku-przy "kalibrowaniu"-musisz mówić odpowiednio głośno i nie za szybko. Jestem zachrypnięty, ale, w trakcie gry, tylko sporadycznie nie łapało komend. Około 300 miałem poważne problemy z rozpoznawaniem głosu, ale:

-gadałem z konsolą od 2340(jak to brzmi :D )

-jestem zachrypnięty

-wróciłem z pracy o 2230 ;)

Ubi nie przesadza-VC działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...