Skocz do zawartości

EndWar


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedno muszę przyznać - artyleria po upgradzie do MLRS kopie zadki. Zwłaszcza gdy zamontuje się na niej wyrzutnie MLRS. Dwie baterie potrafią skasować każdą nieostrożną jednostkę :)

 

BLOS(JSF tanks)+MLRS(Artyleria)+Target Designator(Rifleman-Ability 4)=konkretna rzeźnia 8)

Odnośnik do komentarza

Wszystko mam oprócz tej umiejętności dla strzelców.

Dzisiaj gra mnie konkretnie wkurzyła. WMD powinno zostać usunięte bo psuje całą rozgrywkę :[ Jednym pierdnięciem komputer skasował mi wszystkie oddziały. Zostali się tylko strzelcy (jeden oddział). No to cóż - wkurzyłem się, Kinetic Strike i naloty na pozycje wroga. Piechurzy robili za spotterów. Gram na Expert jakby co.

Odnośnik do komentarza

Więc bawisz się w Trigger Man'a ^_^ .

Moja rada na to: osłab przeciwnika i staraj się utrzymać poza DEFCON 1 dopóki nie będziesz w stanie zająć RÓWNOCZEŚNIE dwóch uplinków (+2 + -1(CRASH)=+1). Dobrze mieć riflemana w każdym uplinku, z wyjątkiem najbliższego strefy lądowania-tam trzymaj czołg. I oczywiście rozprosz swoje wojska-nie więcej jak 2 jednostki obok siebie.

Na WMD możesz spróbować tego (czasami działa) przemieść do grupy 2 najmniej przydatnych/najniższych rangą jednostek naziemnych gunship lub dwa, kiedy dostaniesz info o WMD uciekaj śmigłowcami. Możesz spróbować też z jedną jednostką naziemną...

 

PS.: W ToW to bym uważał z Defconem, bo AI nie stosuje EMP+WMD na grupki gunshipów i pojazdów naziemnych...

Odnośnik do komentarza

Ależ da się...

Zajmowanie osobiste większości Uplinków nie jest dobrym pomyslem. Pozwól swojemu przeciwnikowi to zrobić... ;) , ponieważ:

 

Raz.: BANHAMMER czyli WMD, jest w Twoich rękach [uwaga! wygląda na to, że zaczyna sie "ładować" od stanu "wystrzelony" u oponenta...] 2CP=CRASH Uplinka ( zwykle unieszkodliwiam ten, który jest całkiem poza moim zasięgiem lub ten, którego nie planuje zająć [uwaga! jeśli zwiad stwiedzi obecność inżynierów w takim uplinku to go nie crashuj-deepstrike i jest twój])

 

Dwa.: wyślij riflemanów z buta SAMYM BRZEGIEM mapy, żeby dotarli w pobliże Przyłączy i zajeli je w dogodnym momencie; optimum to lowest rank, więc najprawdopodobniej pierwsi, których wyślesz na pole bitwy

 

Trzy.: ochrona własnych uplinków, tak jak pisałem wcześniej. Ale pamiętaj-użyj najlepszych strzelców...

 

Cztery.: deepstrike-możesz wykorzystać go dopiero gdy masz dość jednostek na polu bitwy :excl: (np. 1 gunship/ 2 transport/ 2 tanks/ 2 arty/ 1 engineer / 3 rifleman=11) w końcu musisz czyms walczyc i pogonic wroga

 

Pięć.: mam nadzieje, że grasz batalionem typu Armored, ponieważ osobiście już kilka razy stwiedziłem, że jest zdecydowanie najlepszy. 6 tanks/arylery-musisz czymś wywierać na przeciwnika nacisk, na jego CP. Jest to prawdą SZCZEGÓLNIE gdy on ma Airstrike, a ty nie i z różnych wzgledów nie jesteś w stanie zniszczyć mu dostatecznej liczby uplinków (np. z 4 zostały mu 2= lv2 AS...)

 

(Sam dowodzę 44 Batalionem Szturmowym i gdyby nie to, że usiłuje zrobić "Super Soldiers"[mam narazie 10*** i 4** + 136 zabitych z tego 7***/7**/16*/reszta<=^^^ ] to dawno bym zmienił go na pancerny... A sytuacji "s**t ostatni Ranked czołg/artyleria dostał AS" miałem już zbyt wiele :wsciekly: )

 

Pamiętaj jednak, że znaczna część graczy dąży do "Zwycięstwa przez anihilacje", więc czasami sam musisz wcisnąć guzik...

 

 

 

Znalazłem poniższe informacje na endwarboards.com

Jest to fragment większego i bardzo ciekawego artykułu na temat zdobywania doświadczenia przez jednostki.

 

Experience Points

 

The rank of an unit is based on a concept of Experience Points (XP), the following stats are based on information provided by Ubisoft's development team and apply to all units and factions, unless indicated.

 

1. XP increases 1.0 for incapacitating (not killing) an enemy unit.

2. XP increases 0.2 per minute, 10 XP points is the maximum "per-minutes XP's" attainable per match.

3. XP increases 0.75 from capturing uplinks (Riflemen and Engineers only).

4. XP increases 1.0 points from incapacitating enemy units with off-map support: Air Strikes and Force Recon (Command Vehicle only).

 

EndWar's unit ranking system is based on their experience points, these are their thresholds:

 

0 XP : Recruit

8 XP : Regular

24 XP : Hardened

52 XP : Veteran

100 XP : Elite

160 XP : Legendary

Odnośnik do komentarza

W obu poniższych przypadkach proponuje zachowac zimną krew- przeciwnik NIE ZABIŁ jednostki. TY to zrobiłeś.

Śmigłowce-wszyscy ich używamy, ale są łatwym celem. I łatwo ulegają perma-kill'om-także CAŁKOWICIE niecelowym.

Gunshipy-trzeba ich używać ostrożnie-zwracać uwagę NAD czym aktualnie się znajdują, gdy angażują się w walkę.

 

Ulegną permakill'om jeżeli zostaną "zdałnowane" nad wodą, budynkami/konstrukcjami, uplinkami , drzewami, w skrócie nad KAŻDYM obiektem, na którym nie mogą wylądować(i zostać ewakuowane).

 

Piechota-jeśli pozostawisz ją w budynku, pod ostrzałem artlerii to obiekt, w którym się znajduje (w końcu) zawali się i zabije(KIA) twoją jednostkę. Uciekaj odziałem, schowaj go za budynkiem, wejdź do lasu-postaraj się zniknąć z widoku. Ta gra wykorzystuje LOS-Line of Sight, jeśli stracą ją z oczu... to nawet Airstrike może chybić.

 

 

 

SIGNAP- nice... ;) ale mam nieodparte wrażenie, że polonizacja będzie wymagała kupienia gry jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Sam dowodzę 44 Batalionem Szturmowym i gdyby nie to, że usiłuje zrobić "Super Soldiers"[mam narazie 10*** i 4** + 136 zabitych z tego 7***/7**/16*/reszta<=^^^ ] to dawno bym zmienił go na pancerny... A sytuacji "s**t ostatni Ranked czołg/artyleria dostał AS" miałem już zbyt wiele :wsciekly:

 

Super Soldiers- zaliczony! 8) ...

Dla zainteresowanych-na końcu bitwy musisz mieć 12 legendarnych jednostek( żywe i zdolne do działania...). Taak-opis tego co musisz zrobić "trochę" mija się z rzeczywistym celem :mellow: .

 

Znudzony moim 44 Szturmowym (ostro nimi napierałem od 3 miechów....) zmieniłem batalion i Frakcję.

Na 22 Grupę Bojową (Pancerną) EFEC ;) .

Czyli na stronę, której pokonanie przychodziło mi, zwykle, najłatwiej. Nie ma to jak wyzwanie :D .

Rozegrałem już swoje pierwsze bitwy. Pierwsze 3 to były totalne klęski, ale następne, poszły dobrze(2 zwycięstwa-hehe-jedno z graczem z 465GS, a drugi miał 820GS). Tak, czy siak minie trochę czasu zanim obadam nową stronę i nauczę się nią grać tak jak należy.

 

P4vCios-możemy napierać!

s3vra1-grasz EFEC'iem?

Zeratul ,Marek1712-co sądzisz o graniu po stronie EFEC?

Odnośnik do komentarza

Wersja na PS3? Może Tobie się spodobać, ponieważ nasza pierwsza frakcja-JSF- jest tam znaczącą potęgą :twisted2: . Nie tylko ilościową (około 40%-czyli podobie jak x'ie), ale także jakościowo-wygrała niedawno Fazę. Rosja jest druga, Europa = 3.

 

Co do EFEC to dzisiaj broniłem Paryża przed wojskami amerykańskimi, Teatr Wojny w końcu się ruszył!!! Specnaz dostał o dziwo mocno w (_|_). Jestem w szoku... Poważnie... ;)

JSF-zdobyło 4 terytoria i wbiło się klinem w kontynent...

I jakby na to nie patrzeć: należy im się 5 minut chwały :thumbsup: . Zasłużyli.

 

Aktualna sytuacja-terytoria:

EFEC-14;

JSF-12;

10-Specnaz;

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po 82 turach długich i krwawych :P walk 2 Wojna zakończyła się zwycięstwem Joint Strike Forces...

Następna faza rozpocznie się jutro o 10:01...

 

 

 

 

BTW

 

Jest coś o czym zapomniałem wspomnieć... Morale...

 

The morale system.

This happens when your troops have high morale-"The higher rate of fire" allows them to do more damage.

 

Factors that push it up

- Doing damage

- Proximity of allies

- Overall status of battle

- Fighting in home territory

 

Factors that push it down

- Receiving Damage

- Proximity of enemy units

- Casualties

 

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dawno nikt tu pisal :huh:

W tym czasie zakonczyly sie dwie Fazy w trybie Teatr Wojny.

Faza #2 zakonczyla sie szybkim zwyciestwem JSF (Paryz padl...), Faza #3-Specnaz zajal stolice EFEC po 63 turach... Dokladnie wczoraj...

Europa dostala baty... znowu.

 

Nie zeby bez walki.

Ta byla zacieta i krwawa. Unit killing byl masowy i na porzadku dziennym

Sam dorzynalem, podczas obrony Stolicy wszystko co sie dalo/bylem w stanie.

Eh te wyliczanki w lobby "... lost 2 elite transports, elite tank and rifleman..." no serce mi roslo normalnie jak to slyszalem :)

Co oczywiscie nie moglo zmnienic ogolnej sytuacji-przegralismy.

 

Generalnie-polscy gracze po stronie EU staraja sie nieco zorganizowac...

Poniewaz NIE odpowiada nam gra pod tytulem "Kto zajmie Paryz".

Narazie mamy jedna pelna druzyna do 4vs4 ( i co za tym idzie 2 do 2na2)

I staramy sie reaktywowac tych Dowodcow Polowych , ktorzy z roznych powodow przeszli na emeryture (nie graja, ale nadal maja na stanie EW)

 

Stad prosba: jesli grasz w EndWar (zamierzasz grac...) w trybie Teatr Wojny pod stronie EU daj znac...

Jezeli napierasz (zamierzasz grac) inna frakcja to tez znak zycia bedzie mile widziany :)

 

Dzis zaczyna sie Faza #3...

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
Miałbym dwa pytanka

1. Gdzie można dostać polską wersję EW?

2. Czy w polskiej wersji da się włączyć język angielski?

 

1.Nigdy nie szukalem PLki na X360. Zreszta taniej wyjdzie, jezeli kupisz angielska- w 2vs2 i 4vs4 i tak najczesciej gra sie w Party-co umozliwia ciagla i bezproblemowa komunikacje-a zarazem wyklucza mozliwosc korzystania z Voice Command'u.

2. Szczerze mowiac-nie wiem, poniewaz sam mam 3*A . Tak naprawde wersja jezykowa nie jest wazna. Patrz pkt.1.

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...