Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, PS3 mam od niedawna i chce coś nowego nań dokupić . W tej chwili mam LBP, Ratchet&Clank:ToD oraz Heavenly Sword. Prosiłbym o jakiekolwiek gry w które warto zagrać, boje się jedynie FPS'ów(nie wiem jak będzie wyglądać gra na padzie). Zależy mi na czymś z dość rozbudowanym singlem, ponieważ na razie podłączenie PS3 do internetu nie pykło. Krótkie uzasadnienie polecanej gry miło widziane. Z góry dziękuje.

 

Ooo tak. uncharted to przygoda pierwszej klasy, gra w którą każdy posiadacz ps3 powinien zagrać. Jest dłuższa od HS. Jak podepniesz na chwilkę ps3 pod net (np u kumpla) to możesz sciągnąć łatkę z trofeami co przedłuży czas zabawy :)

 

Jeśli boisz się fps i szukasz gier z długim singlem to polecam Orange Box czyli Half Life 2, HL2 Episode1, HL2 Episode2, PORTAL (świetna logoczna fpp !!!) i Team Fortres (tylko online, luźna strzelanaka ala Duke Nukem 3d :) )

HL2 oferuje świetną fabułę i niewymagającą szaleńczych umiejętności rozgrywkę fpp. Nawet moja żonka która normalnie nie trawi gier fps, gdy gram w HL2 siada obok mnie i przechdzi grę "razem ze mną" :)

Kolejny atut to cena, 5 gier za max 100 zł na allegro.

Jeśli nie potrzebujesz grafy ala Far Cry2 czy Cod4, śmiało łykaj Orange Box. (co nie znaczy że grafa jest zła... jest naprawdę przyzwoita, bez fajerwerków ale też nie wywołuje wymiotów, w końcu te gry mają już swoje lata... :) )

 

@EDIT

HL2 - około 16-20h gry

Epizod1 - ok 6-8h

Epizod2 - też ok 6-8h (jeszcze nie skończyłem całego więc mogę się mylić :) )

Portal - 3-4h (ale zabawa wyśmienita)

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
LPB czy Motorstrom: PR? Chodzi głównie o miodność i długość rozgrywki.

O kurczę ciężki wybór na serio-najlepiej oba.Zależy co masz na myśli pod długość rozgrywki-w obu przypadkach jest multi(w lbp masz nieskończoność nowych leveli użytkowników a w MS2 wyścigi online) więc gry na bank starczą na długo.Jeśli chodzi o single playera to zdecydowanie MS2 ma dłuższy.Samo zaliczenie trybu story w LBP na szybko to ok 7-8h zabawy choć wymaksowanie na 100% skarbów wszystkich leveli to na bank z 20h gry(no i trzeba to robić z kolegami).

Obie gry są różne,obie mega miodne.

 

No i jeśli jesteś "trophy whore" to LBP ma łatwe zadania-nie licząc skończenia każdego etapu bez straty życia to reszta jest bardzo łatwa.Platynkę powinieneś mieć na koncie po 30-40h zabawy.W MS2 zadania się o wiele wiele trudniejsze.

 

Nie wiem co Ci poradzić - LBP jest wspaniałe ale MS2 również-szczególnie jeśli kochałeś pierwszą cześć bo dwójka jest pod każdym względem polepszona.

 

Co lepiej wybrac nowego CoDa czy Resistance 2 ? nastawiam sie na multi...

zaczekać na Killzone2..... jeśli jednak chcesz też pograć sobie w singla to chyba lepszy Res2

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie, czy wziac ratchet quest for booty. przez PSS na 5 osob wyszloby niecale 10zl, ale czy ta gra jest warta polecenia nawet za tak niska cene? chodzi o czas:) czy warto go poswiecic dla tej gry? moglibyscie ja porownac do tools of destruction oraz napisac, ktora czesc ratcheta najlepsza?

 

chcialbym jeszcze zapytac co sadzicie o tych grach z PSS: MK2, SF HD, Prince..., penny, no i siren:) ktora warto kupic?

bede wdzieczny za pomoc, pozdro:)

Odnośnik do komentarza

Quest for booty kończysz w 4-5h maksymalnie więc jeśli grę miałbyś kupować sam to odradzam-jest fajna,baa nawet świetna ale nie warta tylu pieniędzy tym bardziej,że za podobną ceną można mieć Tools of Destruction,który jest 4 razy większy,bardziej rozbudowany,śmieszniejszy i fajniejszy.Zresztą ToD to najlepsza część ratcheta.Skonczyłeś ToD,gra wyniesie 10zł,lubisz tą serię-nie zastanawiaj się i kupuj Quest for Booty

Odnośnik do komentarza

Nie masz się co nawet zastanawiać jeśli nie grałeś w ToD-bierz ToD!!!najlepszy Ratchet w serii.QfB kup potem za 10zł by poznać dalszy ciąg historii,swoją drogą w QfB na każdym kroku widać,że Imsomniac mniej się do niej przykładało-to jednak nie jest pełnoprawna kontynuacja(która jest zapowiedziana na koniec 2009 roku)

Odnośnik do komentarza

Jakbys dorzucil profil osobowosciowy to moze bysmy cos doradzili ;).

 

LBP dostaniesz juz na Allegro za jakas 100 (mowie o nowkach). Mysle ze mozesz wiec zdecydowac sie na dwie sztuki gier. Dead Space sa juz uzywki. wiec za jakies 220 zloty mozesz miec LBP (nowke) i Dead Space (uzywke).

 

PoP to wciaz zagadka, bo jeszcze malo kto to widzial...

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony doradzilbym Ci 4 bo imo jest jednak lepsza (no i klimat mi bardziej odpowiada niz WWII itp). Opinie wystawiam po ok 3 miesiacach z CoD4 i 2 godz z CoD:WaW ;)

Z drugiej jednak strony niestety coraz mniej ludzi gra w 4 bo przerzucili sie na WaW :/

Ja czekam na Modern Warfare 2.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

czyli cod lepszy od res2? tak sie zastanawiam i mysle, ze jakbym mial kupowac cod5, to jakos na poczatku stycznia, jak stanieje... cod4 kupilbym teraz, ale w sumie mam w co grac... uncharted, motorstorm, gta4, burnout, mgs4... a na wiosne jeszcze wyjdzie killzone2 i wtedy juz chyba nie bede pytal o porade:P jednak przez te 2 miechy dobrze by bylo pocwiczyc wlasnie na cod, czy resistance...

Odnośnik do komentarza

No dobra Święta idą to i ja zasięgne pomocy w tym temacie.

Zastanawiam się co sobie na pod choineczke sprawić.

A więc:

- Little Big Planet? Zajarałem się tą grą konkretniej po przeczytaniu recenzji w Psx do tego wszyscy tak chwalą to cholera chyba wypada spróbować. Jest też jedno ALE, nigdy nie lubiałem budowania / tworzenia itp. rzeczy w grach. Hmm ? ;>

- Resistance 2 ? Cholera niby miałem Res 2 odpuścić bo Killzone 2 wygląda apetyczniej, ale trochę boje się, że LBP mnie nie wciągnie.

- Far Cry 2 ? Za cene LBP na game.co.uk mam nawet edycję kolekcjonerską, a LBP już teraz tanio chodzi na allegro to jak się na zakup monitora pod konsole nie zdecyduje to gre i tak pewnie kupie :P

 

I co poradzicie ? 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...