Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra dylemacik maly mam.

Za 3 dni wracam z Usa i tak mysle ze moze jeszcze jedna gierke bym kupil po jakiejsc lepszej cenie.

I tak myslalem na poczatku o Battlefield: Bad Company - wiadomo swietny multi, na PC sie w Counter-Strike zagrywalem to mi moze podpasuje.

Potem a moze Orange Box - wkoncu to jest kilka gier, Half Life 2 + dwa dodatki, podobno swietny Portal i sieciowy Team Forttes 2. ( Duzo osob

gra w niego po sieci czy serwery raczej swieca pustkami?)

3 opcja to Uncharted: Drake`s Fortune .

No to tak to wyglada.

Potrzebuje argumentow za i przeciw?

Dlaczego to a nie to.

Ogolnie chce sobie postrzelac konkretniej bo zadnej typowej strzelanki na PlayStation nie mam :(

Wiec czas zaleglosci nadrobic.

Z gory dziekuje za wyczerpujace wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

krótka piłka z mojej strony - Battlefield jest super - wciąga jak bagno. A Uncharted ma to klasyk, którego KAŻDY posiadacz PS3 musi skończyć, bo to gra zjawiskowa, i do tej pory nic na takim poziomie technicznym nie powstało.

Ja na Twoim miejscu kupiłbym B:BC oraz Uncharted, zwłaszcza, że w USA tę drugą kupisz za grosze

Odnośnik do komentarza

A teraz ja . Jako ze od niedawna posiadam konsole chce najpierw przejsc klasyki a potem sie zabrac za nowsze gierki a wiec :

Zastanawiam sie miedzy kupnem Heavenly Sword a Ninja Gaiden . Warto kupic jedna z tych gier , czy lepiej po prostu dolozyc sobie troszke pieniazkow i kupic MGS4 ? =] W sumie moglbym kupic wszystkie te 3 gierki ale szkoda mi troszke pieniedzy ;\

Odnośnik do komentarza

wszystkie 3. HS to platyna, NG chodzi za grosze.

Jesli lubisz tluc dla tluczenia to NG jesli lubisz malownicze i frapujace historie to dwie pozostale.

Wszystkie 3 to przyzwoite pozycje choc NG to typowa gra dla hardcorowcow (choc moim zdaniem glupawa) a dwie pozostale zachwycaja casuali, choc i hardcorowcy doceniajacy fabule potrafia sie zachwycic

Odnośnik do komentarza

Na HS szkoda kasy, pograsz z 5 godzin i wyrzucisz grę przez okno (albo zdążysz ją przejść, albo zdąży ci się znudzić, w każdym razie drugi raz na pewno już do niej nie podejdziesz). Z MGS4 bym się wstrzymał, lepiej poczekaj aż troche potanieje, chyba że lubisz płacić 2 stówy za gre, która wystarczy ci na 10 godzin (kompleks HS, nędzne replay-ability). Weź NG, gra starcza na cholernie długo (zdrowy czas gry, nowe tryby rozgrywki, stopnie trudności itp.), a przy tym prawie w ogóle się nie nudzi. Polecam też DMC4, obok NGS najlepszy slasher na current-geny.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

MGS4.

 

25 godzin gry + dużo czasu spędzonego przed MGO + bardzo duża re - grywalność: zdobywanie emblematów, ukryte "za(pipi)iste" bronie (np. Patriot), stroje (np. strój Assaina z "Assain Creed") , kamuflaże, gadżety (chociażby stealth), wspieranie ze strony Konami: co chwilę pojawiają się do ściągnięcia nowe bronie, np. znany z MGS3 M1911A1, nowe kamuflaże do octocomo i zupełnie nowe stroje.

 

Z MGS4 można bawić się na setki sposobów, czego ekstremalnym dowodem jest przejście gry na The Boss Extreme, bez zabicia ani jednej osoby...

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tych trzech propozycji najbardziej podobało mi się GTA.

SC co prawda nie widziałem, ale to tylko bijatyka (Di nie bij pliz ;) ), a w MGS jest więcej oglądania filmów niż grania, co nie zmienia faktu, że gra jest również świetna.

GTA to co najmniej 40 - 50 godzin grania.

A później sobie kup COD 4 - online miażdży :)

Odnośnik do komentarza
Co wybrać spośród tych 3 propozycji:

GTA IV

Soul Calibour IV

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Czy warto kupić nowego kane&lynch za 65zl?(new) czy raczej dolozyc i wziąść coś konkretniejszego?

z góry dzięki za rady

 

Co do SC4 - nie gralem w to, ale jesli generalnie chcesz zagrac w jakiegos fajtera, to polecam Fight Night 3. Niedawno go zakupilem i musze przyznac - gra miazdzy ( fajowo pyka sie w singla a split screen to juz wogole cud miod i orzeszki ) i do tego jest relatywnie tania ( 100zl w MM, Empiku, a na allegro to jeszcze taniej ). Co do multi to polecam Battlefielda Bad Company ( laczem nie powiniennes sie martwic - ja mam neostrade 512 a zadnych lagow nie mam ). A co do GTA IV / MGSa 4 to wybralbym GTA, poniewaz ta gra starcza na duuuuuuuzo czasu ( samo przejscie gry zajmuje kupe czasu a na dodatek gra sie wspaniale ( ja odrazu po skonczeniu gry dalem new game i zaczelem przechodzic od nowa ;p ) no i jeszcze oczywiscie dochodza zabawy a'la GTA - rozboje w bialy dzien, jezdzenie furami itd ). Co do MGS4 to mozesz poczekac az stanieje ( single miazdzy, ale w multi to ja niestety mam okropne lagi, wiec gra na dlugo nie starcza ( porownujac np. do GTA IV ).

Odnośnik do komentarza

No to teraz ciężki orzech do zgryzienia. Więc, mój wujek jedzie we wrześniu do Hameryki na zakupki. Jest to doskonała okazja do kupienia paru gier. jednak fundusze mam ograniczone i wynoszą "tylko" 250zł (112 $). NA 100% kupuję Star Wars: The Force Unleashed ( i nikt mnie od tego nie odwiedzie!). Więc zostaje mi dokładnie 54 dolce na drugą grę. To raczej nie starczy na super, ekstra nową gre, ale na jakąś paro miesięczną i owszem. I tu pytanie, jaką grę można kupić za 50 dolców, która jest naprawdę warta zakupu. Taki must have wyrywający dżondra?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem , za 54$ nie kupisz nowej gry?Problem w tym ze wszystkie najlepsze tytuly bede mialy premiere po wrzesniu,wiec albo poczekasz z ta kasa na cos nowego,albo kupisz 2 starsze gry,nie koniecznie w Hameryce,bo na allegro tez.Must have wyrywajacy jaja? Tylko mgs4,ale jezeli nie grales w poprzednie czesci to sobie odpusc.Sprawdz Devil May Cry 4 ,Heavenly Sword,Assasin's Creed,Oblivion...

Odnośnik do komentarza
Tylko mgs4,ale jezeli nie grales w poprzednie czesci to sobie odpusc.

Z pewnoscia osoby, ktore graly w poprzednie czesci wyniosa wiecej z tej gry, ale to nie znaczy, ze osoby nieobeznane z MGSem nie uswiadcza geeniuszu tej gry. Ja np. gralem jedynie w MGSa 2 i trosze ( do bossa z rewolwerami ) w MGSa a 4 wywarla na mnie ogrmone wrazenie, wiec nawet jesli jestes MGSowym noobikiem to z MGS 4 raczej bedziesz zadowolony :P

Odnośnik do komentarza
Tylko mgs4,ale jezeli nie grales w poprzednie czesci to sobie odpusc.

Z pewnoscia osoby, ktore graly w poprzednie czesci wyniosa wiecej z tej gry, ale to nie znaczy, ze osoby nieobeznane z MGSem nie uswiadcza geeniuszu tej gry. Ja np. gralem jedynie w MGSa 2 i trosze ( do bossa z rewolwerami ) w MGSa a 4 wywarla na mnie ogrmone wrazenie, wiec nawet jesli jestes MGSowym noobikiem to z MGS 4 raczej bedziesz zadowolony :P

Ale mimo wszystko, to jak granie w niepełną grę. Nie dostrzeżesz całego rozmachu i ogromu gry, bez znajomości poprzedników. Są oczywiście serie, gdzie można zaczynać bez znajomości poprzedników (The Elder Scrolls czy GTA), ale w MGSach fabuła gra pierwsze skrzypce :).

Odnośnik do komentarza
Ale mimo wszystko, to jak granie w niepełną grę. Nie dostrzeżesz całego rozmachu i ogromu gry, bez znajomości poprzedników. Są oczywiście serie, gdzie można zaczynać bez znajomości poprzedników (The Elder Scrolls czy GTA), ale w MGSach fabuła gra pierwsze skrzypce :).

Prawda, znajomość fabuły poprzednich części jest w przypadku tej gry wręcz obowiązkowa, w MGS4 gra się przede wszystkim dla fabuły, a ta traci naprawde sporo jeżeli nie zna się wydarzeń zawartych w prequelach. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie jak można w to w ogóle grać będąc zupełnie nieobeznanym z serią.

Odnośnik do komentarza

Cóż, chyba możesz sobie wyobrazić, bo pan "Yabollek007" uważa jednak co innego :).

 

Grę da się przejść bez znajomości poprzedników, ale to jak oglądanie filmu od połowy. Potem takie głupki-redaktorzy na Gametrailers gnoją MGSa 4, bo nie znali się dobrze z poprzednikami. Serwis ten stracił dla mnie wiarygodność po teście MGSa 4 i oczywiście wcześniejszych przekrętach, ale nigdy im nie wybaczę, że dali MGS4 gorszą ocenę za fabułę, niż Halo 3. To już jest istne fanboyostwo :/,

Odnośnik do komentarza
Ktora gre wybrac?? :

Guitar Hero III

Call of Duty 4

The eye of Judgment

 

Chodzmi o taka gre w ktora bede gral dosc dlugo. Szukam takiej gry ktora mnie wciagnie na maxa i szybko nie znudzi :) Moze cos oprocz tych 3 wymienionych zaproponujecie ??

Myślę, ze najdłużej będziesz grał w Call Of Duty 4 ze względu na Online, który wciąga na długie godziny. Co do The eye of Judgment myślę, ze popykał bys chwilke i byś sprzedał chybaże lubisz pobawic sie w budowanie Tali itp.

 

Pozdro myslę, że pomogłem choc troche ;)

Edytowane przez Dawid-kun
Odnośnik do komentarza
Ktora gre wybrac?? :

Guitar Hero III

Call of Duty 4

The eye of Judgment

 

Chodzmi o taka gre w ktora bede gral dosc dlugo. Szukam takiej gry ktora mnie wciagnie na maxa i szybko nie znudzi :) Moze cos oprocz tych 3 wymienionych zaproponujecie ??

Myślę, ze najdłużej będziesz grał w Call Of Duty 4 ze względu na Online, który wciąga na długie godziny. Co do The eye of Judgment myślę, ze popykał bys chwilke i byś sprzedał chybaże lubisz pobawic sie w budowanie Tali itp.

 

Pozdro myslę, że pomogłem choc troche ;)

Dzieki za odpowiedz :) Tylko mam jeszcze 1 pytanie : w COD4 mapy sa takie same jak na PC oraz czy grafika jest lepsza niz w B:BD ??

Odnośnik do komentarza
Ktora gre wybrac?? :

Guitar Hero III

Call of Duty 4

The eye of Judgment

 

Chodzmi o taka gre w ktora bede gral dosc dlugo. Szukam takiej gry ktora mnie wciagnie na maxa i szybko nie znudzi :) Moze cos oprocz tych 3 wymienionych zaproponujecie ??

Myślę, ze najdłużej będziesz grał w Call Of Duty 4 ze względu na Online, który wciąga na długie godziny. Co do The eye of Judgment myślę, ze popykał bys chwilke i byś sprzedał chybaże lubisz pobawic sie w budowanie Tali itp.

 

Pozdro myslę, że pomogłem choc troche ;)

Dzieki za odpowiedz :) Tylko mam jeszcze 1 pytanie : w COD4 mapy sa takie same jak na PC oraz czy grafika jest lepsza niz w B:BD ??

Z tego co wiem to mapy sa takie same ale co do grafiki to nie mam pewnosci wiec Ci nie odpowiem.

 

Btw: Pilnie potrzebna pomoc w tym watku :(http://www.psxextreme.info/index.php?showt...t=0&start=0

Sprawa zycia i smierci niemal. Ostatnie 3 posty...

Odnośnik do komentarza

Czy warto kupić FNR3? Jaki jest singiel a jaki multi? Czy gra jest szybka, widowiskowa i posiada duży zasób ciosów? Nigdy w boks nie grałem. Chodzi głównie aby był ciekawy singiel i za(pipi)ista gra (ale niezbyt skomplikowana) na 2 graczy. Chodzi o to aby jak kumple wpadna fajnie byloby meczyki rozgrywac.

 

Jesli nie FNR3 to jaka polecacie gre na 2 graczy na tzw. imprezki z kumplami przy piwie (zawsze byl pes ale 2008 to kicha). Chodzi o bijatykę (virtua fighter sie nie sprawdzil bo jak 1 - czyli aj opanowalem chodz troche postacie to rozmiatalem kumpli).

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...