Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kolei - co byście wybrali jako suplement do Demon's Souls - EyePet (obiecałem Dziewczynie, Nintendogs'y znudziły Ją po 1h, ja wiem, że to nie jest do końca to samo ale...) Borderlands, zaintrygował mnie ten tytuł ostatnio, wcześniej nawet nie wiedziałem o jego istnieniu (co mnie kręci - gosu design + namiastka RPG'a). Pomożecie?:thumbsup:

 

Moim zdaniem nie trać czasu na eye peta bo to nie jest na poziomie "dorosłego faceta", i nie tłumacz że dla dziewczyny bo taktowna bardziej by wolała spędzić czas z tobą niż z jakąś grą video. :potter: Nie wiem czy masz ale polecilbym ci Uncharted 2 lub poczekać trochę na AS2 lub Dragon's Age. Depends what you like TBH :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Hmmm, pewnie Ci nie pomoge, ale co tam - EyePet to popierdółka dla dzieci i nie wykręcaj sie, że to niby dla dziewczyny :P , a Borderlands...chcialem to kupic, ale potem stwierdzilem ze to ni strzelanka, ni rpg...ale grafika fakt jest ladna. Ja czekam na mocniejsze tytuly, moze tez stiwerdzisz ze warto poczekac? ;)

Obawiam się, że możesz mieć rację (wytłuszczone). Na tę chwilę nic innego mnie nie interesuje (z gier widocznych na horyzoncie) także czekać nie mam na co ;)

 

Moim zdaniem nie trać czasu na eye peta bo to nie jest na poziomie "dorosłego faceta", i nie tłumacz że dla dziewczyny bo taktowna bardziej by wolała spędzić czas z tobą niż z jakąś grą video. :potter:

Jak widzę takie pieprzenie to aż śmiać mi się chcę - LBP też pewnie jest gra dla dzieci, co? Strzelaj sobie dalej w kosmitów/ścigaj się autkami "dorosły facecie":P Co do mojej Dziewczyny to mam ten luksus, że mieszkamy bardzo blisko siebie, na tygodniu pracujemy razem, w weekendy razem się uczymy na jednej uczelni a w wolnym czasie razem gramy, także takie komentarze schowaj sobie w kieszeń ;)

 

Nie wiem czy masz ale polecilbym ci Uncharted 2 lub poczekać trochę na AS2 lub Dragon's Age. Depends what you like TBH :rolleyes:

U2 skończyłem tydzień temu, splatynowałem i sprzedałem, co do reszty tytułów czyt. wyżej.

 

Tak czy siak dzięki za porady ale postanowiłem zaufać Butcher'owi - do tej pory jeszcze nigdy mnie nie zawiódł (bardzo dobra recenzja btw :thumbsup:).

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałem zacząć przygodę z Guitar Hero na PS3 i mam pytanie, która grę wybrać. Grałem kiedyś na xie w Legends of Rock i spodobało mi się aczkoliwek dobór utworów mógłby być lepszy. Grałem wtedy na padzie więc teraz chće kupić zestaw z gitarką i patrząc na utwory chyba wybiorę World Tour. Czy to dobry wybór, co polecacie?

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie - kupić w tym roku CoD: MW2 czy poczekać na Battlefield: Bad Company 2 ? Dodam, że jak kupie jedną z tych 2 gier, to nie będę jej sprzedawał ze względu na multi, ale obu niestety nie kupie ...

 

 

Edit: Grałem w CoD 3, CoD: MW i CoD:WaW - przy każdej z tych gier się dobrze bawiłem, jednak o Battlefieldzie słyszałem wiele dobrych opinii, a w pełną wersję nie grałem

Edytowane przez Paweł_PS
Odnośnik do komentarza

Przeciez te dwie gry maja kompletnie inny gameplay. Najlepiej obadaj filmiki z obu gier i sam zadecyduj co ci bardziej odpowiada. Jesli grales w CoD 4 / World at War (a zapewne grales) lub w pierwsza czesc BF BC - no to sprawa jeszcze bardziej sie rozjasnia.

Ja na twoim miejscu zaczekalbym na Battlefielda. Single moze najlepszy nie bedzie (na pewno nie tak dobry jak w CoD), jednak multi jest nieporownywalnie lepsze.

1. Nie ma takiego idiotyzmu jak z CoD, ze zabijasz jednym, dwoma pociskami....

2. W multi sa pojazdy.

3. Sa rozne klasy postaci (i nie gadajcie mi, ze w CoD tez sa - bo tam sie to rozni tylko bronmi, kazdy wie o co chodzi).

4. Destrukcja otoczenia

5. Swego rodzaju zsumowanie wszystkich pozostalych zalet: SWOBODA. To jest takie sandboxowe multi. Mi osobiscie taka formula bardziej odpowiada. CoD ma formule "arenowa" - BF jak sama nazwa wskazuje ma formule pola walki.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Dawno tu nie zaglądałem.

Mam dylemat. Ostatnio mam mało pieniędzy na gry. Co byście wybrali na moim miejscu? 1 nową grę (modern warfare 2) czy kilka starszych (np. infamous, uncharted, coś jeszcze... ewentualnie coś innego)?

Z lepszych gier grałem w LBP, Killzone 2, motorstormy, Dead Space, Bioshock, Fallout 3, Burnout Paradise- więc te raczej odpadają.

Interesują mnie właściwie wszystkie gatunki gier ;)

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Warto :) tak jak i inne gry z PSXa. Ostatnio gdy znajomy wpadł to zamiast grać w jakieś nowe hity to przez 3h męczyliśmy CTRa multi. A wracając do MGSa to dobrze jest znać poprzednie części, ale bez tego też się przyjemnie przechodzi.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...