Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej mozliwosci, ale rowniez i nie ma takiej koniecznosci.

Jestem zwyklym graczem, nie zadnym hardcorem - i mialem takie same obawy jak ty. Ze sie zatne, wkurze, nie bede dal rady gry przejsc. Czesto w grach sie irytuje kiedy mi cos nie idzie - w Demon's Souls tego nie doswiadczylem. Generalnie: jesli giniesz, to przez swoja glupote i nieostroznosc. Gra jest perfekcyjnie wywazona i raczej nie dedasz przez przypadek lub jakies niezbalansowanie rozgrywki. Pozatym az taka trudna nie jest, najwyzej przejscie zajmie ci troche wiecej czasu. Mozna grac w coopa przez neta, co rowniez znacznie ulatwia rozgrywke. Osobiscie gre polecam dla kazdego, nie zaleznie od umiejetnosci (no chyba, ze jest sie kompletnym casualem).

Odnośnik do komentarza

Nie ma takiej mozliwosci, ale rowniez i nie ma takiej koniecznosci.

Jestem zwyklym graczem, nie zadnym hardcorem - i mialem takie same obawy jak ty. Ze sie zatne, wkurze, nie bede dal rady gry przejsc. Czesto w grach sie irytuje kiedy mi cos nie idzie - w Demon's Souls tego nie doswiadczylem. Generalnie: jesli giniesz, to przez swoja glupote i nieostroznosc. Gra jest perfekcyjnie wywazona i raczej nie dedasz przez przypadek lub jakies niezbalansowanie rozgrywki. Pozatym az taka trudna nie jest, najwyzej przejscie zajmie ci troche wiecej czasu. Mozna grac w coopa przez neta, co rowniez znacznie ulatwia rozgrywke. Osobiscie gre polecam dla kazdego, nie zaleznie od umiejetnosci (no chyba, ze jest sie kompletnym casualem).

Jest dokładnie tak jak pisze Yabollek-zero-zero-siedem ;). Jakiś gamoń-recenzent zginął parę razy w jednym etapie i już poszła fama, że gra to totalny hardcore i lepiej kijem nie ruszać bo ugryzie. Gra wymaga cierpliwości i myślenia, a że w dzisiejszych czasach to rzadkość, nie ma co się dziwić, że Gracz lecący "na Conana" zdycha po chwili otoczony przez dwóch oponentów.

Odnośnik do komentarza

taki mam dylemat: kasy nie tyle ile by się chciało dlatego zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch gier: Batman: AA czy może InFamous? Czy grał ktoś w obie te gry? Ukończył je i może podzieliłby się teraz wrażeniami z nimi związanymi... Osobiście grałem w w dema tych gier. Ale to za krótko, żeby coś wysnuwać. Obie mają swój klimat. Batman wydaje się grą w zamkniętych lokacjach, z kolei Infamous to duży obszar ale czy scenariusz daje radę? czy nie ma za dużej monotonii w poczynaniach? Co wy na to? InFamous tańszy :teehee: ale nie chce żeby to zadecydowało, gdyby Batman miał większą grywalność...

Odnośnik do komentarza

taki mam dylemat: kasy nie tyle ile by się chciało dlatego zastanawiam się nad zakupem jednej z dwóch gier: Batman: AA czy może InFamous? Czy grał ktoś w obie te gry? Ukończył je i może podzieliłby się teraz wrażeniami z nimi związanymi... Osobiście grałem w w dema tych gier. Ale to za krótko, żeby coś wysnuwać. Obie mają swój klimat. Batman wydaje się grą w zamkniętych lokacjach, z kolei Infamous to duży obszar ale czy scenariusz daje radę? czy nie ma za dużej monotonii w poczynaniach? Co wy na to? InFamous tańszy :teehee: ale nie chce żeby to zadecydowało, gdyby Batman miał większą grywalność...

 

Z perspektywy czasu, po wyciśnięciu z obydwu tytułów ostatnich soków (InFAMOUS - platyna, Batman AA - prawie platyna ;) ) mój wybór pada na Nietoperza. Owszem InFAMOUS oferuje dużo swobody, która jednakże już przy pierwszym podejściu potrafi znużyć (powtarzające się mini questy) no i z tym scenariuszem nie jest wcale za wesoło. Natomiast Batman to inna para kaloszy - urozmaicony, różnorodny, solidny gameplay oraz możliwość wcielenia się w Człowieka-Nietoperza stanowią zabójcze combo 8)

Odnośnik do komentarza

Demon's Soul to tytuł geniusz. Jest trudny, ale tylko dlatego że gra nie wybacza błędów. Jeżeli ich nie popełniasz to ciężko zginąć ;)

 

Pomiędzy Batmanem, a inFamous wybrałbym jednak elektryka. Fajny feeling jak śmigasz nad miastem i strzelasz elektrycznym bąkiem. Aczkolwiek Batmana też opłaca się przejść, czuć w nim ducha Metroida czy Castlevani (tak mi się kojarzy).

 

Tony Hawk odszedł po 2 części w zapomnienie. Skate jest fajny, ale tempem rozgrywki może znużyć jak nie jesteś zajarany deską. Tutaj to trochę wybór jak pomiędzy Gran Turismo, a Burnoutem. Zależy czy wolisz arcade (tony) czy skilla (skate).

 

@dynio

 

Nie inwestowałbym. Dlaczego? Przez polonizację.

 

 

Odnośnik do komentarza

Hmmm, mam spory dylemat:

 

KILLZONE 2

BATTLEFIELD: BAD COMPANY

INFAMOUS

METAL GEAR SOLID 4: Guns of the Patriots

 

Którą z wyżej wymienionych gier byście polecali? Zdaję sobie sprawę z tego, że ciężko porównać np. Battlefield'a z Infamous bo to dwie kompletnie różne gry. Ale na pewno jesteście w stanie mi powiedzieć coś o grywalności, klimacie, miodności tych gier. Na pewno niektóre z tych gier są lepsze właśnie pod względem grywalności od pozostałych. Chciałbym taką grę, w którą będę grał dużo i często.Żeby nie było tak, że skończę np. single player i na tym skończy się moja przygoda z tą grą.

Czekam na Wasze krótkie opinie.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, mam spory dylemat:

 

KILLZONE 2

BATTLEFIELD: BAD COMPANY

INFAMOUS

METAL GEAR SOLID 4: Guns of the Patriots

 

Którą z wyżej wymienionych gier byście polecali? Zdaję sobie sprawę z tego, że ciężko porównać np. Battlefield'a z Infamous bo to dwie kompletnie różne gry. Ale na pewno jesteście w stanie mi powiedzieć coś o grywalności, klimacie, miodności tych gier. Na pewno niektóre z tych gier są lepsze właśnie pod względem grywalności od pozostałych. Chciałbym taką grę, w którą będę grał dużo i często.Żeby nie było tak, że skończę np. single player i na tym skończy się moja przygoda z tą grą.

Czekam na Wasze krótkie opinie.

 

Jako fan - MGS.

Jako gracz - INfamous ;p

 

@Dynio

Polonizacja F3 jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie, jednak zakupując wersje od Cenegi, tracisz możliwość pobrania DLC, które mimo wszystko warto przejść. Tracisz również możliwość zdobycia pucharków, polska wersja nie jest zintegrowana z pucharkami, wieć grasz na wersji bez patcha ;p

Edytowane przez bobi
Odnośnik do komentarza

Mam do was prośbę- wiem, że jest ciężko porównać obie gry, ale niestety nie mam możliwości kupić obu i muszę wybrać:

 

AC II czy CoD:MW 2 ?

 

 

ACI miałem, ale przeszedłem 1/3 gry i wymieniłem- znudziła mi się, chociaż klimat tej gry był niepowtarzalny :P

Miałem każdego poprzedniego CoD'a (w MW1 prawie nie grałem, bo mi na PC nie chodziło) i zawsze się przy nim dobrze bawiłem, jednak nie wiem, jak będzie przy tej części, czy nie poczuje przesytu

 

Pomóżcie wybrać, którą z w.w gier bardziej opłaca się kupic ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...