Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Batman: Arkham Asylum czy Assassin's Creed II?

Obie zacne, Batman lepszy. Genialny system walki wręcz, w AC2 można wygrywać walki naciskając cały czas kwadrat.

 

Tyle, ze walki to nie jest najwazniejsza czesc tej gry.

 

Dla odmiany polece Assassins Creed - zrecznosciowka, mnostwo zagadek, sporo wyzwan i mozna grac w nieskonczonosc, niestety sterowanie potrafi byc frustrujace.

Batman jest niemal rownorzedny. Wola go praktycznie glownie fani postaci.

dla mnie zdecydowanie Batman...do mnie jakos ten gamplay z AC2 nie przemawia (nudne walki, slabe misje i denerwujace sterowanie)..jak zalezy Ci na obu to najpierw bierz AC2 a potem zamien na B:AA

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Witam mam sporo ofert wymiany gier na ps3 ale niestety większość dotyczy jednej i tej samej.Powiedzcie które oferty sa najkorzystniejsze.Mam swoje wybranki ale chętnie posłucham zdania innych.

 

1.Army of Two (PlayStation 3) za Heavenly Sword (PlayStation 3)

2.Unreal Tournament 3 (PlayStation 3) za Call of Duty 4: Modern Warfare (PlayStation 3)

3.Medal of Honor: Airborne (PlayStation 3) za Call of Duty 4: Modern Warfare (PlayStation 3)

4.Uncharted: Drake's Fortune (PlayStation 3) za Call of Duty 4: Modern Warfare (PlayStation 3) ( + dopłata)

5.Gran Turismo 5 Prologue (PlayStation 3) za Heavenly Sword (PlayStation 3)

6.Dead Space (PlayStation 3) za Call of Duty 4: Modern Warfare (PlayStation 3)

7.Kane & Lynch: Dead Men (PlayStation 3) za NBA Street Homecourt (PlayStation 3)

 

Intereują mnie oferty 1,2,4,6,7 a wy co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem tak jak mówił Szymek_PL ( jak się domyślam mój imiennik :lol: ). Kupiłem AC2 w Saturnie wczoraj. Jak przejdę to potem na 100% kupię też Batmana. Tylko nie wiem czy w Batmanie poczuje klimat bo nigdy za ta postacią nie przepadałem. Wolę Spider-Mana. No ale to nie ten temat :lol:. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Tylko właśnie ona jest zafoliowana, zawsze to lepiej sprzedać zafoliowaną nieużywaną niż używkę, c'nie? ;)

A nie wiem czy gra jest na tyle dobra, żeby ją zostawić, hm? :)

Rozdziewiczaj z folii i graj, InFamous to jedna z większych niespodzianek zeszłego roku, oczywiście w pozytywnym sensie. Grę można kupić teraz za śmieszne pieniądze, więc i tak za wiele nie przyrobisz na niej.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem za 40 zł i nie żałowałem. Co prawda nie przeszedłem jeszcze całej gry, bo w między czasie kupiłem kilka mocnych tytułów RE5, Demons Souls itd., ale na pewno do gierki wrócę po sesji. Nie jest może wielkim hitem, ale mi bardzo się podobała, choćby ze względu na sterowanie.

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...