Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Co kupić na święta?

 

Heavy Rain/ GoW III (nie grałem w poprzednie częsci i za bardzo nie chcę zaczynać od tej) czy może coś innego.

Nie lubię strategii ani RPG. Nie interesują mnie spotrowe bo mam FIFE a poza piłką nic więcej z gier nie kupuje. Gry które mam są w sygnie.

 

Podawajcie swoje propozycje.

Odnośnik do komentarza

Jesli ciagnie cie do GoW 3, a nie grales w poprzednie czesci to koniecznie bierz GoW Collection - te gry sie wogole nie postarzaly (nawet pod wzgledem graficznym daja rade). Bedziesz mial mase grania i zaliczysz w koncu jedne z najlepszych gier jakie wyszly w tym gatunku (o ile nie najlepsze).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Batman : Arkham Asylum w edycji GOTY - demko trochę mnie znudziło, ale może to przez brak cierpliwości. Generalnie lubię skradanki action-adventure, podoba mi się seria Splinter Cell.

 

Demon's Souls - podobało mi się Diablo 2 i od dawna szukam gry choć trochę do niej podobnej

 

Heavy Rain - czy w tej grze jest dużo kombinowania, czy raczej gra "sama się przechodzi" ? Jeśli są w niej elementy oldschoolowych przygodówek to chętnie łyknę

 

Valkyria Chronicles - demko mi się podobało, ale nie wiem czy gameplay z czasem mnie nie znudzi

 

Co byście radzili wybrać ?

 

Valkyrię, bo drugiej takiej gry nie ma.

 

Demon nie jest zbytnio podobny do D2. Tam biłeś 20 mobków na raz łykając potiony. W DSie musisz działać bardzo ostrożnie, bo niemal każda potyczka może doprowadzić do śmierci, po której następuje respawn mobów.

 

 

Batman jest bardzo fajny jak lubisz polowania, w których odgrywasz rolę łowcy.

 

W HRa nie grałem.

 

Valkyria i DS są też grami bardzo długimi. Batman to raptem 10-15h.

 

 

Odnośnik do komentarza

Bierz Heavy Raina! Nie wiem jak mam cię przekonac bo musiałbym trochę spoilerować...

 

Ja też nie zbyt chętnie zabierałem sie za ten tytuł i teraz żałuje że tak późno. Gra się w cale sama nie przechodzi. My możemy chodzić postacią i wybierac czy chcemy się ogolić czy napić się soku (to na początek), później do podjęcia mamy dużo trudniejsze decyzje. Np. eeechhhhhh..... może lepiej zagraj sam w tedy się dowiesz.

 

Mały spoiler:

 

Jeśli lubisz widok obcinania palców, podciętych żył, mokrych, nagich kobiet czy turlania się po szkle to HR jest grą dla ciebie ;)

 

 

Wg. mnie HR może śmiało powalczyć o grę roku 2010 z Bad Company 2 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...