Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to za tą cenę dostaniesz lepsze gry. Czwórka nawiązuje do poprzedniczek gdzie tylko może więc ewentualnie możesz się wsiąść za tą grę po skończeniu części z PS2. Za podobną cenę dostaniesz drugiego Uncharted, który pod każdym względem przebija MGS4, no może oprócz fabuły, ale jak mówiłem konieczna jest znajomość poprzednich części. Przynajmniej według mnie.

Odnośnik do komentarza

Planuje kupić Metal Gear Solid 4

 

ale

 

ostatnia część w jaką grałem to jedynka, oczywiście kult

jakieś pół roku temu próbowałem ruszyć dwójkę - nie dało rady, zbyt archaiczny gameplay, odpuściłem

 

i teraz pytanie czy bez znajomości fabuły poprzedników warto w to grać?

 

Bez znajomości wszystkich części ze stacjonarnych konsol nawet nie masz co grać :] Jak mówi Major bierz Uncharted 1 lub 2 ;]

Odnośnik do komentarza

No, to mi w zasadzie wystarczy. Fanatykiem ultra-płynnej animacji nie jestem, więc jakoś przebrne. Dzięki za info.

No i masz rację. Dropy są tylko przy większych zadymach reszta to teoria spiskowa. Orange Box jest świetny i momentami zaskakuje pomysłami, których na próżno szukać w najnowszych produkcjach. W ogóle ostatnio się dyskredytuje naprawdę świetne produkcje.

Odnośnik do komentarza

nigdy nie miałem styczności z LBP procz jakiegos dema, ktore tylko na chwile odpalilem. myslicie, ze warto dla relaksu wziac "staremu koniowi" taka gre? cena wydania GOTY jest niewiele wyzsza niz podstawowej wersji i jest po polsku co jest rowniez plusem. nie wiem czy ta gra rozni sie tylko kostiumami z dodatkow czy jakies levele z dodatkow tez ma, ale sklaniam sie wlasnie ku GOTY. czy jest jakis problem z kompatybilnoscia pomiedzy polska a angielska wersja pudelkowa/z PSN?

Odnośnik do komentarza

septo - a nie lepiej poczekac 2-3 miechy i kupic LBP2 ?

 

Z tego co czytałem w PE i ynternecie to są one tak poważne, że lepiej kijem nie tykac.

opinie ludzi ktorzy "czytali w internecie" nie sa zbyt wiarygodne

 

orange box jest świetny , i mimo że gra jest stara a wersja ps3 słabiej zrobiona niz pozostale to i tak jest to świetna gra (a raczej zestaw świetnych gier!)

droby sa sporadyczne i wcale nie jakies wielkie, jedyny problem to że dogrywanie sie lokacji jest wolniejsze niż na pc, ale te kilka(nascie) sekund loadingu co jakis czas nie ma wielkiego wplywu na gre

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

W przypadku Uncharted wg. mnie nie ma znaczenia którą część wybierzemy...może do wyłowienia smaczków ,ale tylko jeśli chodzi o relacje Drake-a i Eleny i sławny zeszłoroczny model ;] Rozumiem jeśli Uncharted mocno stawiałby na fabułę jak np. MGS,ale tak nie jest więc spokojnie można brać dwójkę i świetnie się przy niej bawić ... ja tak miałem. Z GOW-em jest trochę inaczej...więc jeśli będziemy brać pod uwagę fabułę to zdecydowanie wybrać Collection ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wybrać: Red Faction: Guerrilla CZY The Saboteur, po przeczytaniu recenzji w PE, obejrzeniu gameplay'ów nadal nie wiem co bardziej grywalne i miodniejsze, obie gry nie są wybitnymi produkcjami ale naszła mnie chęć na któryś tytuł, graliście ? co polecacie??

 

 

Jeżeli w przeszłości zagrywałeś się w Mafię oraz lubisz klimaty II WŚ i sandboxy to POLECAM Saboteur. Gra niedoceniana i trochę za surowo oceniana przez recenzentów. Tytuł dostaje noty na poziomie 7+, wg mnie to przynajmniej 8+ za grywalność.

Odnośnik do komentarza

Gadasz tak jakby U1 byl zdecydowanie gorszy od U2, a tak nie jest. Qvstra lykaj najpierw pierwsze czesci tak jak polecal Kaz, dopiero potem kontynuacje.

 

Heh nie jest zdecydowanie gorszy :P Obydwie gry są przeza(pipi)iste jednak dla mnie ze wskazaniem na dwójkę,która dodatkowo ma multiplayer,który przedłuża żywotność gry :P Jeśli Qvstra nie ma zbyt dużych funduszy i nie stać go na dwie gry ,a zależy mu na jak najdłuższej zabawie to lepiej brać U2,a U1 kupić później :P

Odnośnik do komentarza

U:1 może nie jest zdecydowanie gorszy, ale różnica w jakości zarówno oprawy wizualnej jak i samej grywalności i tak jest dość mocno zauważalna. Szczerze, to gdybym najpierw zagrał w Among Thieves, to nie wiem czy przy Drake's Fortune bawiłbym się równie dobrze.

 

 

Są na chlebaku jakieś dobre jRPGi poza FFXIII i RoFem? Warto inwestować w Star Ocean 4 czy lepiej kupić nowy czajnik?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...