Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka niestety nie ma tego na czym mu zależy czyli wersji PL, ale i tak polecam.

 

Ok, może dzisiaj zobaczę jeszcze te wipe-cos tam :D

No niestety Uncharted nie ma PL, no niestety, jakoś przeboleje. Dla mnie jest ważne, ze 2 ma Polska wersję Językową :D

PS. Chyba se kupię Uncharted 1, ale jeszcze zobaczymy

PS2. A infamous jest trudny? ciekawy itd.?

PS3. AC1, i AC2 mam na kompie, więc nie opyla mi się kupować na PS3, bo gry na kompie przejdę :) (może :P)

 

PS4. Czy w te Wipeout można grać we dwójkę na jednym ekranie?

Edytowane przez kisielQ
Odnośnik do komentarza

To inaczej. Chcę sobie kupić grę zupełnie inną niż te w które dotychczas grałem. Myślę nad Buzz! + buzzery, Singstar + mikrofony, Rock Band/ Gitar Hero + gitara + perkusja.

No i tak. Buzz i Singstar miałem na PS2 i średnio mi się podobały. Najchętniej wziąłbym ten zestawik z gitarą i perkusją. Ile może wynieść mnie taka przyjemność i jaka gra jest najlepsza do tych dwóch instrumentów?

Odnośnik do komentarza

Ja polecam Rock Banda - doskonała setlista, przyjemny dla oka interfejs i jest bardziej przystępna niż Guitar Hero (jeśli nie uda się dorwać Rock Banda to tylko i wyłącznie Guitar Hero 5 - wiem bo testowałem :P). Co do instrumentów - o ile gitara od RB jest słabsza od tej z GH5 (najlepsza na rynku) o tyle perkusja od Rock Banda nie ma sobie równych (w porównaniu z nią ta z GH to syf). Co do ceny - w sumie porównywalnie (najbardziej opłaca się sprowadzić np: z USA bo ceny w Polsce są śmiesznie) ale może być problem z dostępnością Rock Banda (w Polsce, ofc).

 

 

 

 

PS Jeśli jesteś kompletnie zielony w temacie możesz spróbować Rock Band The Beatles - ale ostrzegam, jeśli nie lubisz Beatlesów nie podchodź (a dodatkowo jest dość łatwa - ale design ma magiczny).

Edytowane przez Taral
Odnośnik do komentarza

Co powiecie o Motorstorm Pacific Rift ? Akurat na Allegro w dobrej cenie, warto ?

Wlasnie tez mam pytanie co lepiej Motorstorm PR czy NFS Shift, mam ochote na cos lekkiego do grania na padzie przy piwku

Zdecydowanie warto. Masa wyścigów i mnóstwo samochodów a jak chcesz się bawić w robienie platyny to czeka Cię dużo zabawy.

Ja stawiam na MotorStorma.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

God of War Collection czy God of War III?

 

Już wyjaśniam. :rolleyes: Moja jedyna styczność z tą serią to demo trójki. Nie jestem fanem tego typu gier, ale ceny spadają do przyzwoitego pułapu to się zastawaniem czy nie warto nadrobić zaległości i zweryfikować te ochy i achy. :thumbsup: Wiem, że fani serii będą polecać całą trylogię, dlatego proszę o pomoc głownie osoby, które podobnie jak ja nie były przekonane i zagrały:

- tylko w trójkę.

- w Collection'a i ewentualnie później w III.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...