Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że pytanie było zadawane milion razy ale...

 

Pes 2k11 vs Fifa 2k11

 

Obydwie gry oceniam przez perspektywę poprzednich edycji i dla mnie Pes pozamiatał. Głównie chodzi mi o to co usprawniono w obydwu grach i jakie elementy dodano, i w której grze spisują się lepiej.

 

@77prm

 

Jezu, człowieku nie grałeś jeszcze w Bioschocka ? To na co ty czekasz :}. Aha jeszcze jedno, trzymaj się zdala od 2 !!!

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza

w.w.w, ja się trochę na MGS'ie zawiodłem, bo większość gry to filmiki. Rozumiałem fabułę, ale chciałem trochę pograć... Zdarzało się, że co minutę były scenki, a dłuższy fragment grania wspominam bodajże koło 5 minut. Jednak jeśli jesteś fanem lub po prostu grałeś w poprzednie, to warto i łyknąłbym na początek na Twoim miejscu. Przejdziesz MGS4, a później coś żywszego, czyli RE. smile.gif

 

 

Moje pytanie: Czy warto wymienić Black Ops na nowego MOH z dodatkowym Frontline'em? Single BO przeszedłem i pogrywam trochę w multi, jednak do końca nie jestem przekonany. Mam jeszcze MW 1 i 2 i chyba im jestem bardziej wierny. Wymieniam, bo nie wiem sam, czy warto kupować... A że BO średnie, to i tak wymienię, jak nie na Medal'a, to na coś innego.

Edytowane przez R4VEN
Odnośnik do komentarza

MW2 zalicza się w ok, a ludzie wydawali dwieście zł. Chłopakowi zawsze on line pozostaje, a te dwie godziny nieco przesadzone - Demon's Souls na dobra sprawę w godzinę da się zaliczyć, ale nie o to tu chodzi.

 

Myślałem o jakiejś ścigałce dla osoby generalnie nieczęsto grającej w takie gry (GT5P chyba odpada - w GTHD nie szło mi tak dobrze). Nie musi być nowa, to mniej wydam. ;)

Zastanawiam się nad GRIDem lub DIRTem (pierwszymi). Jakieś inne ciekawe tytuły (poza Motorstormami)?

Bierz śmiało którykolwiek z nich (oba są znakomite). Choć polecałbym bardziej mimo wszytko GRiD. Z innych pozycji warto wymienić cudownego Burnout Paradise, o którym także Zwyrodnialec wspomniał, a także N4S: Shift.

Odnośnik do komentarza

dzieki za pomoc, to na poczatek lykam metala, do dzis mam wspaniale wspomnienia jak dostalem w swoje lapy demowke metala na szaraka, wpaniala muzyczka na poczatku ktora jeszcze gra mi w uszach i miliony skokow do wody w tej piwnicy by podziwiac gre ;p a potem wspanialy metal 2- motyw kiedy gra zaczyna swirowac a ja akurat zarwalem noc i gralem do 5 rano[+kilka bro], odrazu wylaczylem pleya z pradu i sie zastanawialem co sie dzieje i czy cos nie tak jest ze mna czy z gra [najdziwniejsze uczucie jakie mialem w zyciu podczas gry], a potem piekna dzungla w 3. Mam nadzieje ze 4 mnie nie zawiedzie dzieki :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

ej pomocy, co wybrać: Dragon Age początek, czy two worlds 2 ( Na PC grałem w Baldur's Gate i mi się podobało, ale grałem też w Gothic I i II(i mi się też podobało) a TW II jest chyba trochę jak G. to jak mi radzicie?

Skoro oba gatunki ci się podobały to proponuję Dragon Age: Origins. Choćby z tego względu, że gra jest dużo bardziej dopracowana + ma masę dodatków gdybyś chciał przedłużyć sobie przygodę.

Odnośnik do komentarza

ej pomocy, co wybrać: Dragon Age początek, czy two worlds 2 ( Na PC grałem w Baldur's Gate i mi się podobało, ale grałem też w Gothic I i II(i mi się też podobało) a TW II jest chyba trochę jak G. to jak mi radzicie?

 

tutaj kieruj się tym na co masz aktualnie ochotę - dużo zwiedzania, spore obszary - taki swoisty sandbox - to bierz TWII

gra potrafi wciągnąć jak bagno, ale ma niedopracowaną walkę i wiele bugów, ogólnie odstaje od topowych produkcji i widać to od razu

ale fabularnie to jest to chyba gorsze niż Dragon Age - na twoim miejscu brałbym Dragona (który baldurom niestety nie dorównuje - ale i tak jest posucha w takowych klimatach także można śmiało brać), ewentualnie pooglądaj czyste gameplaye z TW II i zobacz czy niektóre elementy tej gry nie są dla ciebie odstraszające

 

ps. i Dragon Age będzie zdecydowanie tańszy

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...