Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Force Unleashed 2 jest może troszkę dłuższe od jedynki, ale na pewno jest fajniejsze i ma ładniejszą grafike. System walki i używania mocy też lepszy w dwójeczce, nie mówiąc już o lokacjach, które w 1 imo były mocno średnie. Polecam dwójeczkę, bardzo dobry sequel, must have dla każdego fana uniwersum i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim !

 

Która gra da mi najwięcej godzin grania:

 

- Battlefield Bad Company 2

 

- Tekken 6

 

- Medal of Honor

 

- Killzone 2 (mam trójke, i wciągneło mnie)

 

- Call of Duty 3

 

- Prince of Persia Trilogy

 

- GTA IV Complete Edition

 

- Assasin's Creed Brootherhood

 

- Infamous

 

 

 

 

 

 

Gta 4

BBC 2

Na pewno długo.

 

Jak dłuższe jak podobno starcza tylko na 3-4 godziny zabawy?

 

Na pozimiee easy?

Odnośnik do komentarza
Jako że mass effect 2 staniał to myśle o jego kupnie ale chętnie bym pograł w Killzone 3.Ogólnie lubie oba typy gier jednak killzone 3 jest śliczny a mass effect 2 to gra roku... Nie mam pojęcia co wybrać

Bierz Mass Effect 2. Długa, wciągająca i świetna gameplayowo gierka. :turned: KZ3 z ceną poleci na łeb niedługo, a przez ten czas zajmiesz się ME2.

Odnośnik do komentarza

Obydwie gry warte są ogrania, choć to zupełnie różne tytuły. Rozum radzi kupić najpierw HR, przejść, w między czasie KZ3 stanieje i kupić go za jakiś czas. Ceny które podałeś są zawyżone, poszukaj ofert na pchlim targu na forum lub na allegro. Z tego co pamiętam HR ma być lub już jest wydany w platynie, więc cena na pewno będzie niższa niż 100 zł za nówkę.

Odnośnik do komentarza

Heavy Rain czy Killzone 3?;]

Killzone 2 mam,single niezly -multi praktycznie nie gralem

Swego czasu grałem w Farhenheit i był całkiem ok

no i cenowo na moim za(pipi)u 130 vs 200 : /

 

Bez dwóch zdań bierz Heavy Rain. Tytuł w mojej opinii idealny i jedyny w swoim rodzaju. W zyciu bym nie powiedział że tytuł w który można grać jedną ręką wywoła u mnie takie emocji. Nudzić się przy tym nie idzie. A historia jest wymyślona i zrobiona idealnie. Grafa gniecie. W porównaniu z HR, KZ3 to średniak.

Edytowane przez schab0795
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hejo!

Poszukuje gry która jest ... epicka. :potter: Chce miec ciary na plecach od nagłych zwrotów akcji, genialnych walk czy soundtracku który opier.dala wirtualną kolbe. Nie wazny gatunek, wazne by mna gra władała jak swego czasu Bioshock czy GOW 2. Znajde coś takiego? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dobra, biorę w przyszłym tygodniu Bayonettkę, tylko jak by któs mógl mi jeszcze powiedziec jak to z tym patchem jest - da rade normalnie poszarpac bez niego, czy aż tak dużo poprawia i musze czym prędzej zaczac podłaczac neta?

 

 

E:

Dead Space'a przeszedłem kilkukrotnie i wiem, ze tak gra jest genialna, :thumbsup:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Normalnie poszarpac na pewno da rade, ale jak podlaczyc do neta to na pewno nie zaszkodzi :P

 

Edit: Glowy nie dam, bo w gre dawno juz gralem, ale ogromnych roznic to on raczej nie wprowadza.

Ogolnie rzecz biorac gra zostala troche zdemonizowana przez niektorych - gra dziala tak jak trzeba (jedynie z wyjatkiem dwoch momentow).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...