Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Need for Speed SHIFT czy SHIFT 2 UNLEASHED? Oba tytuły w dobrej cenie a ja nie grałem w wyścigi od czasy Burnout Paradise, co lepsze Waszym zdaniem?

Jeżeli od czasu BP nie grałeś w nic podobnego to łykaj śmiało Hot Pursuit od twórców Burnout'a, a Shifty olej. Na pewno się nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza

Dziś kupiłem konsolę, mam kilka gier od kumpli (uncharted 1 & 2, LBP, MK, T6) ale szukam czegoś co mógł bym kupić jakąś grę na dłużej - do której będę mógł wracać - i grać w nią często.

 

 

Chyba takim najpewniejszym tytułem wydaje się być jest GTA 4. Jak myślicie ?

 

Szukasz gry na dłużej,do której można często wracać i grać??

Polecam wybrać coś z tego:

Red Dead Redemption+ Undead Nightmare

GTA4

Skyrim

Batman AA/AC

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Hej! Co sprawdzi się na Sylwka w gronie znajomych? Z typowo imprezowych mam Buzza i Singstara. Move odpada, bo nie chcę w to teraz inwestować.

 

Jakie gry z PSS lub tańsze pudełkowe polecicie na imprezę? Z PSS, które mogliście wymienić mam już Castle Crashers, Wipeout, Joe Danger, Tank Battles, Worms 2 Armageddon, Zen Pinball, Super Stardust, Flower. Co dalej? Z góry dzięki za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

No tak myślę jeszcze nad czymś "wrednym" lub do współpracy, żeby trochę się pobawić. Rag Doll Kung Fu to niezły pomysł. Zastanawiam się jeszcze nad Little Big Planet i może jakąś bijatyką? Które bijatyki są w miarę przystępne? Mortal? Street Fighter? A może coś starszego - jakiś Virtua Figther albo Tekken?

Odnośnik do komentarza

No tak myślę jeszcze nad czymś "wrednym" lub do współpracy, żeby trochę się pobawić. Rag Doll Kung Fu to niezły pomysł. Zastanawiam się jeszcze nad Little Big Planet i może jakąś bijatyką? Które bijatyki są w miarę przystępne? Mortal? Street Fighter? A może coś starszego - jakiś Virtua Figther albo Tekken?

Ja bym ci polecił Virtua Figther, gra jak na swoje lata jest przepiękna, a mortal(sorry Grześ) ale jest trudny i paskudny i w tych czasach to wątpie aby znajomi się nim zagrywali jak lepsze mają na komórkach.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli grałeś nałogowo powiedzmy na Amidze w MK2 i odpalisz go teraz w gronie znajomych to masz wyjęte spokojnie 2h z życia (pod warunkiem że inni też się zagrywali swego czasu). No chyba że na imprezie będa same noobki które pierwszy raz będą miały kontakt z grami.

I MK2 wcale nie jest trudniejszy w nauce gry od powiedzmy najnowszego Mortala.

 

@ kojot

Jeżeli masz 4 pady to sprawdź Zombie Apocalypse 1 i 2.

Odnośnik do komentarza

Opłaca się brać skyrim jak się nie grało w poprzednie części? W sumie miałem małą przygodę z oblivion ale jakoś mi nie podszedł. Jak oglądam filmiki czy tam streamy to mi się strasznie podoba i w głowie rośnie chęć zagrania

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi Ci o typ gry to mogę zaproponować Disgaea / turówka na szachownicy/ choć w nią nie grałem na ps3 (tylko w wersję na psp), tak to raczej nie kojarzę tego typu gier, może coś na psn będzie ??

zapewe wiele byś takich gier znalazł na japońskim rynku, lecz jeżeli istnieje bariera językowa względem 'krzaczków' to nie ma sensu tam zaglądać :P

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Szukam gierki na ps3 ,ktora gameplayem byla by czyms w stylu joanna d'arc z psp.

Z taktycznych RPG masz jeszcze Valkyria Chronicles (obczaj gameplaye na YT - nie jest to tradycyjna gra z gatunku), ale tą serię masz też na PSP. No i Agarest: Generations Of War. I chyba Resonance Of Fate jest taktyczny, ale to ma chyba jakieś połączenie tur z czasem rzeczywistym...

Odnośnik do komentarza

Witam, mam do wydania około 100zł (chciałbym się zamknąć w 150zł MAX) na jakąś gierkę. Po Batmanie mam niedosyt gier akcji więc myślałem żeby nadrobić zaległości z tego gatunku. Myślałem o:

 

- GTA IV: Complete Edition - tu aż głupio się przyznać, ale nie mam na koncie żadnego GTA, za to pamiętam, że przy RDR spędziłem czas świetnie, jedna z lepszych gier w jakie grałem, no to prędzej czy później przyjdzie pora zapoznać się z protoplastą :P

 

- Mafia 2 - jarają mnie takie klimaty, słyszałem dużo dobrego o fabule i właśnie klimacie w tej grze, a to są główne elementy, na które zwracam uwagę

 

- God of War 3 - tutaj przede wszystkim pytanie czy da się ogarnąć bez poprzednich części fabułę czy HD kolekcja jest niezbędna do dobrej zabawy. Tutaj podobają mi się motywy wyżynki bogów no i podobno najlepsza graficznie ścisła czołówka tej generacji (z gameplayów trudno powiedzieć, ale podobno na własnym ekraniku robi wrażenie)

 

- Castlevania: Lord of Shadows - szczerze mówiąc nie za wiele mogę powiedzieć na temat produkcji, ale na forach często słyszę o tym, że to dobra alternatywa dla GoWa - w takim razie chyba warto się zainteresować

 

- Heavy Rain - od premiery się na niego czaję, ale ciągle coś mnie od niego odciąga, choć w zasadzie ja nie dostrzegam żadnych wad u tej produkcji.

 

Tyle mi na razie przychodzi do głowy, jeżeli znacie jakieś inne tytuły, które mogłyby mnie zainteresować to śmiało, piszcie :) Jeszcze raz dodam na koniec, że największą uwagę poświęcam fabule, klimatowi i soundtrackowi danej gry.

Odnośnik do komentarza

 

- Castlevania: Lord of Shadows - szczerze mówiąc nie za wiele mogę powiedzieć na temat produkcji, ale na forach często słyszę o tym, że to dobra alternatywa dla GoWa - w takim razie chyba warto się zainteresować

polecam gorąco. imo gra lepsza od GoW III. musi Ci się spodobać. masa grania, super grafa i muza, wspaniała wspinaczka i fajna fabuła

Odnośnik do komentarza

Witam, mam do wydania około 100zł (chciałbym się zamknąć w 150zł MAX) na jakąś gierkę. Po Batmanie mam niedosyt gier akcji więc myślałem żeby nadrobić zaległości z tego gatunku. Myślałem o:

 

- GTA IV: Complete Edition - tu aż głupio się przyznać, ale nie mam na koncie żadnego GTA, za to pamiętam, że przy RDR spędziłem czas świetnie, jedna z lepszych gier w jakie grałem, no to prędzej czy później przyjdzie pora zapoznać się z protoplastą :P

 

- Mafia 2 - jarają mnie takie klimaty, słyszałem dużo dobrego o fabule i właśnie klimacie w tej grze, a to są główne elementy, na które zwracam uwagę

 

- God of War 3 - tutaj przede wszystkim pytanie czy da się ogarnąć bez poprzednich części fabułę czy HD kolekcja jest niezbędna do dobrej zabawy. Tutaj podobają mi się motywy wyżynki bogów no i podobno najlepsza graficznie ścisła czołówka tej generacji (z gameplayów trudno powiedzieć, ale podobno na własnym ekraniku robi wrażenie)

 

- Castlevania: Lord of Shadows - szczerze mówiąc nie za wiele mogę powiedzieć na temat produkcji, ale na forach często słyszę o tym, że to dobra alternatywa dla GoWa - w takim razie chyba warto się zainteresować

 

- Heavy Rain - od premiery się na niego czaję, ale ciągle coś mnie od niego odciąga, choć w zasadzie ja nie dostrzegam żadnych wad u tej produkcji.

 

Tyle mi na razie przychodzi do głowy, jeżeli znacie jakieś inne tytuły, które mogłyby mnie zainteresować to śmiało, piszcie :) Jeszcze raz dodam na koniec, że największą uwagę poświęcam fabule, klimatowi i soundtrackowi danej gry.

 

Nie wiem jakie masz podejście do sprzedawania gier, ale jeśli nie trzymasz ich po przejściu na półce, to polecam zacząć od Heavy Rain. To jest stosunkowo krótki tytuł i moim zdaniem najsensowniej przejść go po prostu raz. Tak jak w życiu - jedna szansa i widzisz tylko jedno rozwiązanie. :) Gdy przejdziesz, to złap się za coś innego.

 

Osobiście odradzam GTA IV (ale jestem dość odosobniony w swojej ocenie tej gry) chociażby dlatego, że nie ma tam takich save'ów, jak w RDR. W GTA jeśli zawalisz misję pod koniec, to zaczynasz od zera - najpierw musisz do misji dojechać i dopiero zacząć ją robić. Dla mnie zabiło to tę grę, ale u Ciebie może być inaczje.

 

Jeśli chodzi o GOW3, to (znów mało popularna opinia) na mnie większe wrażenie zrobił Heavenly Sword. Ale chyba warto zahaczyć jednak o GOW-a. Osobiście grałem tylko w trójkę i mam wrażenie, że trochę straciłem nie znając dotychczasowej historii.

 

O reszcie się nie wypowiadam, bo nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za opinię, co do mojego podejścia do sprzedawania/wymieniania gier to nie robię tego i wszystkie pudełeczka trzymam na półce. Heavenly Sword próbowałem grać kiedyś u kolegi, ale taki rodzaj rozgrywki do mnie nie przemawia (podobnie jak Enslaved, który zdaje się również został stworzony przez Ninja Theory). Poczekam jeszcze na zdanie innych na temat tych gier.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam do wydania około 100zł (chciałbym się zamknąć w 150zł MAX) na jakąś gierkę. Po Batmanie mam niedosyt gier akcji więc myślałem żeby nadrobić zaległości z tego gatunku. Myślałem o:

 

- GTA IV: Complete Edition - tu aż głupio się przyznać, ale nie mam na koncie żadnego GTA, za to pamiętam, że przy RDR spędziłem czas świetnie, jedna z lepszych gier w jakie grałem, no to prędzej czy później przyjdzie pora zapoznać się z protoplastą :P

 

- Mafia 2 - jarają mnie takie klimaty, słyszałem dużo dobrego o fabule i właśnie klimacie w tej grze, a to są główne elementy, na które zwracam uwagę

 

- God of War 3 - tutaj przede wszystkim pytanie czy da się ogarnąć bez poprzednich części fabułę czy HD kolekcja jest niezbędna do dobrej zabawy. Tutaj podobają mi się motywy wyżynki bogów no i podobno najlepsza graficznie ścisła czołówka tej generacji (z gameplayów trudno powiedzieć, ale podobno na własnym ekraniku robi wrażenie)

 

- Castlevania: Lord of Shadows - szczerze mówiąc nie za wiele mogę powiedzieć na temat produkcji, ale na forach często słyszę o tym, że to dobra alternatywa dla GoWa - w takim razie chyba warto się zainteresować

 

- Heavy Rain - od premiery się na niego czaję, ale ciągle coś mnie od niego odciąga, choć w zasadzie ja nie dostrzegam żadnych wad u tej produkcji.

 

Tyle mi na razie przychodzi do głowy, jeżeli znacie jakieś inne tytuły, które mogłyby mnie zainteresować to śmiało, piszcie :) Jeszcze raz dodam na koniec, że największą uwagę poświęcam fabule, klimatowi i soundtrackowi danej gry.

 

Nie wiem jakie masz podejście do sprzedawania gier, ale jeśli nie trzymasz ich po przejściu na półce, to polecam zacząć od Heavy Rain. To jest stosunkowo krótki tytuł i moim zdaniem najsensowniej przejść go po prostu raz. Tak jak w życiu - jedna szansa i widzisz tylko jedno rozwiązanie. :) Gdy przejdziesz, to złap się za coś innego.

 

Osobiście odradzam GTA IV (ale jestem dość odosobniony w swojej ocenie tej gry) chociażby dlatego, że nie ma tam takich save'ów, jak w RDR. W GTA jeśli zawalisz misję pod koniec, to zaczynasz od zera - najpierw musisz do misji dojechać i dopiero zacząć ją robić. Dla mnie zabiło to tę grę, ale u Ciebie może być inaczje.

 

Jeśli chodzi o GOW3, to (znów mało popularna opinia) na mnie większe wrażenie zrobił Heavenly Sword. Ale chyba warto zahaczyć jednak o GOW-a. Osobiście grałem tylko w trójkę i mam wrażenie, że trochę straciłem nie znając dotychczasowej historii.

 

O reszcie się nie wypowiadam, bo nie grałem.

Polecam brać gtaIV z dodatkami starczy na bardzo długo...myślę że warto i nie ma co się przejmować restartami misji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...