Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Demo BP jeszcze wisi? Mi np. w Burnoucie nie podpasował otwarty świat poza wyścigami i dojeżdżanie do eventów mnie nudziło, więc nawet nie skończyłem. Trzeba brać to pod uwagę...

No ale gra teraz tanio stoi, można zaryzykować... ;)

 

Znowu wg mnie, to otwarty świat pasuje idealnie do BP. Niektórzy narzekali jedynie na brak opcji restart, która pjawiła się z którymś patchem.

Jeżeli chodzi o wyścigi arcade to wg mnie BP > długo, długo nic > NFS HP > reszta ścigałek.

 

A jak miałem Burnouta z Welcome back(PS+) to sejvy będą działać z wersją pudełkową, próbował ktoś?

 

Z tego co wiem to sejwy z wersji pudełkowej nie dzialają z cyfrową, więc prawdopodobnie w drugą stronę też nie zatrybi.

 

@down

To może to dotyczyło wersji zwykłej i Ultimate Box.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

A jak miałem Burnouta z Welcome back(PS+) to sejvy będą działać z wersją pudełkową, próbował ktoś?

 

Z tego co wiem to sejwy z wersji pudełkowej nie dzialają z cyfrową, więc prawdopodobnie w drugą stronę też nie zatrybi.

 

A mi działało. Kwestia dopasowania wersji gry i szczęścia. Nie wiem, jak szła dystrybucja w Polsce (z jakich źródeł/ skąd ściagano je do kraju), bo moje pudełeczko pochodziło z UK.

Edytowane przez Rodzyna
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Kupić FIFE 12 czy poczekać na 13?

 

Właśnie tak się zastanawiam bo 12 dawała dużo zmian(np inpact engine) a 13 nie wiem czy to będa duże zmiany czy raczej kosmetyczne

 

I jeszczs kwestia licencji. Jeżeli w 13 dojdzie polska liga,LM I LE i inne ligi to się skusze na nią,a jezeli licencję będą te same co w 12 to wybiorę 12+dodatek EURO 2012

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odpaliłem Dead Space:Extraction. NIe posiadam move'a, a granie na padzie wydało się jakieś drętwe. Zaliczyłem dwa levele i jakoś tak bez polotu. Może na move jest lepiej (powinno być...). W związku z tym mam pytanie, jakie gry dedykowane move są warte uwagi?

 

DS:E

Child of Eden

House of Dead

 

Jak wygląda sprawa z Heavy Rain? Jest różnica w grywalności?

 

Napiszcie też jak jest z replaybility danych gier. Kupić move żeby pograć kilka godzin i schować do szafki to jednak troszkę bez sensu ;)

Edytowane przez triboy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Szprota

Renegade Ops, Dead Nation, Lara Croft GoL, Trine (2), Shank (2), Outland (tylko coop online), Resident Evil 5 i pewnie kilka innych.

 

dzięki, przychodzi komuś jeszcze do głowy gry z trybem coop ?

 

Black Ops(tryb zombie) i Modern Warfare 1,2 i 3(tryb przetrwania)

Odnośnik do komentarza

Cześć!

 

Mam pewien problem. Około 5 miesięcy temu wypadłem z obiegu. Zero grania, czarnula się zakurzyła. Zero wieści jeśli chodzi o to co się dzieło na rynku growym. Zero ppe.pl, zero PSX EXTREME, zero internetu. Ostatnio jednak poczułem pewien niedosyt. Chciałbym wrócić, ale nie mogę się wstrzelić w temat gier kompletnie. Człowiek chce grać ale nie wie co kupić. Słyszałem, że nowy Hawk 2 ma się pojawić, słyszałem coś o nowej grze od twórców Uncharted jakiś Batman był podobno. Co kupić pomóżcie mi. Gra maksymalnie do 60zł.

 

Tytułu, które ogrywałem namiętnie przed utratą bakcyla:

Wipeout HD, Batman, Uncharted, Killzone 2 [trójkę mam], GoW

 

Myślałem nad Resistance 3, Enslaved, Skate... ale mam wrażenie, że to już miałem tylko w pudełkach z inną okładką. Chciałbym czegoś "nowego". Czegoś innego. Wiem, że się konkretnie nie określiłem, ale może pomożecie mi wskoczyć spowrotem na właściwy tor.

 

Powrót do przyszłości może??? Grał ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...