Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

przychylam się do SSHD (naprawdę zrywa majtki) i do Uncharted 3. Fajnie grało się w Killzone 3 (misja w dżungli to majstersztyk dla mnie), ale imoho najlepszy efekt to Child of Eden - tu jest tak oczo(pipi)nie, że czasami ma się wrażenie, że kolejne elementy do rozbicia nie wylatują od telewizora do nas, a lecą zza naszych pleców do tv; na każdym komu to pokazałem, robiło to ogromne wrażenie;

 

Resistance 3 przeszedłem również w 3D i ogólnie jest słabo, ale było kilka fajnie prezentujących się momentów, jak chociażby misja (prawie) stealth, gdzie idzie się tym kanionie ze snajperą w ciemnościach, a chimerki rozstawiona na skałach robią sobie polowanko na nas :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W RAGE nie grałem, ale polecam Vanquish. Raz, że można wyrwać taniutko, a dwa że naprawdę to kawałek świetnego i intensywnego shootera. RAGE z tego co widziałem to raczej dużo wolniejsze tempo niż w V. Tutaj non-stop napierasz do przodu, walczysz z gigantycznymi bossami i wykorzystujesz spory i naprawde nierzadko kozacko wyglądający i działający arsenał. Do tego świetna oprawa A/V, suegstywny klimacik przyszłości, charyzmatyczy bohater.

 

Nooo, ogólnie to polecam V.

Odnośnik do komentarza

co wybrac najpierw, Rage czy Vanquish?

a ja polecam Rage. IMO bardzo dobry shoter, który dostarcza dużo rozrywki.

posiada on również elementy wyścigowe takimi pojazdami, jak: tracki (z filmu Mad Max) i misje poboczne.

Istotną rolę w trakcie zmagań pełnią pojazdy. Z ich pomocą można szybko przemieścić się z miejsca na miejsca, gdzie czekają nas nowe atrakcje.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

To ja trochę z innej beczki :)

 

Jaką grę "aktywną" (tzw. fitness) wybrać na move'a. Z tego co czytam to każdy chwali sobie inną - jedni Move Fitness inni Mel B. Szukam gry żeby troszkę zmęczyła ale żeby też była dopasowana do mnie - ćwiczenia dostosowała indywidualnie do osoby ćwiczącej (waga, wzrost itp). Bardziej interesują mnie konkretne ćwiczenia a nie jakieś konkurencje typu rzucanie piłką do kosza... chce by to były ćwiczenia z prawdziwego zdarzenia (zaczynając od rozgrzewki w stylu ćwiczeń na stepperze a np. na jakichś wytrzymałościowych kończąc). No i wiadomo - im bardziej urozmaicone ćwiczenia i większa ich gama tym lepiej. Zaznaczam że jakieś statystyki czy jakiś progres w grze mile widziane:) Ktoś może coś polecić. Ktoś już może ćwiczył na konkretnym produkcie.

 

Jeśli był już ten wątek to sorki - szukałem na forum - wyszukiwarka nic nie wypluła.

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza

A EA Sports Active 2.0 próbowałeś? Nie jest na Move, ale jest jak najbardziej ruchowa, posiada czujniki spalania kalorii, pulsu, gume do treningu. Bawiłem się przy tym przez jakiś czas i naprawde szło się zmęczyć, a sama gra jest dość inteligentnie skonstruowana i zachęca do systematycznej pracy.

Odnośnik do komentarza

To ja trochę z innej beczki :)

 

Jaką grę "aktywną" (tzw. fitness) wybrać na move'a. Z tego co czytam to każdy chwali sobie inną - jedni Move Fitness inni Mel B. Szukam gry żeby troszkę zmęczyła ale żeby też była dopasowana do mnie - ćwiczenia dostosowała indywidualnie do osoby ćwiczącej (waga, wzrost itp). Bardziej interesują mnie konkretne ćwiczenia a nie jakieś konkurencje typu rzucanie piłką do kosza... chce by to były ćwiczenia z prawdziwego zdarzenia (zaczynając od rozgrzewki w stylu ćwiczeń na stepperze a np. na jakichś wytrzymałościowych kończąc). No i wiadomo - im bardziej urozmaicone ćwiczenia i większa ich gama tym lepiej. Zaznaczam że jakieś statystyki czy jakiś progres w grze mile widziane:) Ktoś może coś polecić. Ktoś już może ćwiczył na konkretnym produkcie.

 

Jeśli był już ten wątek to sorki - szukałem na forum - wyszukiwarka nic nie wypluła.

A EA Sports Active 2.0 próbowałeś? Nie jest na Move, ale jest jak najbardziej ruchowa, posiada czujniki spalania kalorii, pulsu, gume do treningu. Bawiłem się przy tym przez jakiś czas i naprawde szło się zmęczyć, a sama gra jest dość inteligentnie skonstruowana i zachęca do systematycznej pracy.

 

Zgadzam się, gra od EA to jedyna w miarę sensowna gra o tematyce fitnes, reszta to machanie na oślep świecącą gałką. Polecam zacząć od ustawienia na ćwiczenia dla wymagających, no chyba, że ważysz 140kg lub jesteś wyjątkowym cherlakiem. To jedyny sposób by się spocić. Nie muszę dodawać, że organizm spala tłuszczyk dopiero po ok 30 min ćwiczeń? Czasami warto jechać po 2 zestawy pod rząd :)

Odnośnik do komentarza

ra sports active 2

rewelacyjny program cwiczeniowy a te (pipi)ki z movem to zabawki dla mamusiek chcących sie oszukiwać, ze coś ze sobą robią. wiadomo, to nie jest profesjonalny trening, ale daje w kość. masz miernik tętna, który pomaga dobrać intensywność ćwiczeń i trzyma cię na optymalnym poziomie zmęczenia. (posiada też licznik spalanych kalorii, ale pamiętaj, ze to tylko przyblizona wartość ;)) tam jest chyba ponad setka różnych ćwiczeń, masz cały program ćwiczeń, jak któryś trening olejesz, to potem go odpracowujesz. nie polecam poziomu trudnosci hard, jeśli nie cwiczysz, bo cię zniechęci i przerosnie. nie słuchaj kozaków, bo ten trening ma być też przyjemnością, a jak będzie zbyt trudny, to nie będzie chciało Ci sie go robić. początek jest banalny, ale po dwóch tygodniach jego intensywność wzrośnie nawet o 60%

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Jest jeszcze jakaś rozbudowana gra do co-op'a/split-screena oprócz Borderlands, Dead Island i RE5?

 

Dead Nation,Black Ops-Tryb Zombie,Portal 2

 

A RAGE?

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

P.S. W Rage, w co-op'ie da się przejść całą kampanię czy tylko specjalnie stworzone pod ten tryb misje?

 

Z tego co pamiętam jak miałem jeszcze RAGE'a to ten tryb co-op(Legendy Pustkowi) jest to seria etapów(z singla) które możemy przejść z kumplem(online i split-screen)

Edytowane przez LionelPL
Odnośnik do komentarza

Do co-op'a w split-screenie np. Army of Two, Borderlands, Ghost Recon Future Soldier, Dead Nation, Killzone 3, seria LEGO :P, Portal 2, Rage, Ratchet and Clank: All 4 One, Rayman Origins, Resistance (wszystkie 3), Uncharted 3.

 

A tutaj masz pełną listę gier: http://www.co-optimu...php?id=2&page=0

 

PS. MBeniek - w Dead Island na PS3 nie ma split-screena.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...