Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

A jakbym chciał zawęzić listę tylko do tytułów już takich po prostu za(pipi)istych, a nie po prostu bardzo dobrych i jeszcze takich co oferują coś więcej niż tylko fun z gry (aka Journey), to co by zostało? : D

Bo np. Lara Croft wg mnie jest po prostu tylko bardzo dobra.

 

P.S. I jeszcze takie co się po prostu opłacają (ze względu na niską cenę lub wysoką żywotność)

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Najdłużej to właśnie Dead Nation i Wipeout HD. Pierwszy oferuję piękną grafikę, genialną ściezkę dzwiękową no i wybijanie zombiaków w ilościach hurtowych przy użyciu fajnego arsenału. Dodatkowo na najwyższym poziomie trudności oferuje konkretne wyzwanie. Natomiast WHD to najpiękniejsze i mega skillowe wyścigi. Na pewno starczy na długi okres czasu.

 

I nie byłbym sobą gdybym nie polecił ponownie Renegade Ops. Czysty arcade dający pokłady miodu wylewające się z ekranu, a to wszystko na genialnym silniku Just Cause 2. Jak dla mnie najlepszy tytuł dostępny w cyfrowej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Gość Drozdoo

witam. mam zamiar zakupić Dead Rising 2 (po zakupie Killzone 3 mam dość gier na 5 h ) . I teraz mam pytanie czy nie lepiej kupić DR: Off The Record? bp to ponoć to samo, zmieniono wątek fabularny tylko. czy moze warto zaopatrzyc sie w jedną a potem w drugą? pozdro

Odnośnik do komentarza

Hej, będę niedługo w UK i mam zamiar zostawić trochę kasy w sklepie z grami (jakieś 40 - 45 funtów) Co z tych gier byście wybrali, i dlaczego?

Dead Island - 18 funtów

U3 - 18 funtów

Shadows of the damned - 12 funtów

PoP Trilogy - 12 funtów

LA Noire 12 - funtów

BulletStorm LE - 10 funtów

Dantes inferno Death Edition 10 funtów / normalna 8

Castlevania 8 funtów

Dancestar Party - 6 funtów

Brink - 4 funty

I wiadomo już coś o premierze Dead Island GOTY? Kupiłbym taką zamiast podstawowej, ale chyba będę już wtedy z powrotem w polsce :)

Dzięki z góry za rady.

Odnośnik do komentarza

UIII obowiązkowo. PoP HD sobie odpuść. Ostatnio grałem w tSoT. Dramat - kamera, sterowanie, et cetera. DI to przyjemna sieczka. Do DI podchodzę sceptycznie po nieudanym DR2. L.A.N warto mieć, choć są lepsze gry. Mnie osobiście C:LotS zawiodła (jestem miłośnikiem odsłon dwa de - fenomenalna C:SotN, czy C:A/DoS). Generalnie to sobie pograsz, ale niż z tego co wymieniłeś nie należny do najwyższej półki.

Odnośnik do komentarza

Za ta cene LA Noire, ale polknalbym wersje GOTY. Gra jest inna od wielu tytulow. Podstawa jest jednak bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego. Fabula i klimat gry jest porywajacy. Nie jest to jednak GTA i jesli chcesz strzelac, to tutaj zbyt wiele strzelania nie ma, ale troche jednak jest, nie jest to tez sandbox za to fabula jest naprawde wciagajaca i logiczna, wszystki sie fajnie sklada na ogolna calosc. Grze do idalu brakuje sporo jednak to tytul na mocne 8,5 wedlug mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Drozdoo

Również polecałbym L.A Noire, kapitalny klimat, gra praktycznie jedyna w swoim rodzaju. Castlevania LoS to również świetna przygoda, super miejscówki i przeciwnicy. Uncharted 3 to oczywista oczywistosc:) Shadows of the Damned to raczej gra na raz, dodatkowo nie kazdemu przypadnie do gustu wykręcony klimat choć strzela sie fajnie.

Odnośnik do komentarza

Hej, będę niedługo w UK i mam zamiar zostawić trochę kasy w sklepie z grami (jakieś 40 - 45 funtów) Co z tych gier byście wybrali, i dlaczego?

Dead Island - 18 funtów

U3 - 18 funtów

Shadows of the damned - 12 funtów

PoP Trilogy - 12 funtów

LA Noire 12 - funtów

BulletStorm LE - 10 funtów

Dantes inferno Death Edition 10 funtów / normalna 8

Castlevania 8 funtów

Dancestar Party - 6 funtów

Brink - 4 funty

I wiadomo już coś o premierze Dead Island GOTY? Kupiłbym taką zamiast podstawowej, ale chyba będę już wtedy z powrotem w polsce :)

Dzięki z góry za rady.

 

Zaznaczyłem w Twoim poście, po którą grę pasowałoby sięgnąć. Dead Island to dla mnie najlepsza gra o zombie dostępna na rynku. Ma świetny klimat, nieustanny survival i starcza na bite 40h. I uwierz mi, że nie będziesz się nudził. Techland od czasu premiery poprawiło już wszystkie niedoskonałości, więc sięgnij po Martwą Wyspę. Od razu wsiąkniesz w jej klimat. Mocarny tytuł i do tego polski.

Odnośnik do komentarza

To chyba dobry temat. Otóż nadal posiadam telewizor CRT, wiem - wstyd. Po nowym roku planuję kupić w końcu cos HD, ale póki co trzeba się męczyć z kineskopem. Stąd moja prosba - możecie podać parę mocnych tytułów, które na CRT da się oglądać? Napewno będą to starsze tytuły, ale nie ma problemu, bo mam ogromne zaległości ;) Mam np. Ninja Gaiden Sigmę, które fajnie wygląda na kineskopie, wszystko czytelnie itp. Mam też Uncharted, które z kolei żałuję, że nie zaczekałem na LCD, bo ta grafa jednak tego wymaga by w pełni docenić szpila. Podajcie panowie parę tytułów bym mógł przetwać te półroku z hakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja to bym poradził zupełnie co innego. Jak ma zamiar kupić TV HD, to niech po prostu teraz ogrywa najstarsze gry z biblioteki PS3, tak żeby najlepsze technicznie gry wypadły mu już na nowy telewizor. Niech sobie kupi jakieś Virtua Tenis 3 albo Burnout Paradise, pamiętam, że jak miałem PS2, a u kumpla w te gry grałem na PS3 i CRT to i tak robiło to na mnie miażdżące wrażenie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja tez grałem na początku w BP na CRT, i zrobił na mnie olbrzymie wrażenie (wiadomo pierwsza gra itp), ale czym prędzej przesiadłem się na HD i dopiero wtedy zaliczyłem prawdziwy opad szczeny. Swoją drogą graficznie nie postarzał się zbytnio i dalej robi swoje :)

Poleca zacząć od słabszych graficznie gier ewentualnie od kolekcji HD bo wtedy najmniej stracisz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...