Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko powypisuje to co oczywiste: Ratchet, Demon's Souls, WipeOut, Metal Gear Solid 4... i podsumowując to większość największych gier na ps3 (czyli najczęściej exclusive'ów) prezentuje taki poziom graficzny, że powinno się je grać w 720p : p

 

Ja bym jeszcze dodał Heavenly Sword.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Hej, kupuję Journey ze zdrapki, i zostaje mi 53 zł na jakąś grę z PSS. Warto poczekać na jakieś przeceny, czy już teraz jest coś ciekawego?

Mam:

Wszystkie GoWy

Sly collection

Shanki oba

Crysis

Flower

Burnout Paradise.

 

Z góry mówię, że nie ciekawią mnie gry sportowe (chyba że mają obsługę move'a - w takim razie moga być) i wyścigówki (no,może poza Burnoutem RC, to zostało by 31zł na coś innego (nie orientuję się po ile jest DLC do LBP2, jakby ktoś podał cenę byłbym wdzięczny)

Dzięki za rady

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, nie wiem co mam wziąć:

 

Mass Effect 2 czy Dead Space 2?

 

Akurat kupuję teraz Uncharted 3 i chcę jeszcze coś w miarę tańszego i dobrego dodatkowo dorwać. Pierwszego DS splatynowałem i grało mi się miodnie. Warto byłoby z drugiej strony zaznajomić się z ME. Sam nie wiem...

z miejsca od razu bez namysłu odpowiadam...

Dead Space 2

  • dlatego, ze gralem i wiem, co oferuje nam rozgrywka, a takowa jest na wysokim poziomie.
  • do tego znasz jedynke, wiec na 100% bedziesz zadowolony z wyboru.

w Mass Effect 2 nie gralem w ogole, poniewaz mnie nie wciąga, za to DS2 robi robote :music:

ale wybór jest twój!

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Podajcie mi trzy gry z PSN na PS 3, do 36 PLN które byście polecili głównie do single playera, choć jakiś oblegany multi byłby miłym dodatkiem.

Odpadają m. in. Flow, Final Fight: Double Impact, wszystkie gry z Welcome Back, Braid, Deathspanki (wszystkie), Galaga Legions, Uno, Tetris, Awesomenauts (znudziły mi się po trialu, monotonne ;p ).

Odnośnik do komentarza

teraz ja...

Deus Ex: Bunt Ludzkości

czy

Max Payne 3

 

?

dodam, iz którąś czesc z 2 pozycji skończyłem jeszcze na starszej czarnulce, ale ktora i czy wywarla na mnie wieksze wrazenie to juz nie bardzo pamietam, tak wiec nie specialnie jestem przekonany wyboru.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Fallout 3 czy NV? Zaznaczę,że nie grałem jeszcze w żadnego fallouta :)

 

Więc łyknij F3 najpierw, jest bardziej "epicki", w sensie bardziej podniosły i klasyczny jeśli chodzi o rpg. No i ma kilka zapierających w dech momentów. Tylko uważaj na polską wersję - dubbing jest spoko, Skiba jako spiker radiowy daje radę, ale gra nie ma patch'a i freezuje na chwilę gdy powiadomienia na PSN się pojawiają. No i polska edycja nie ma trofeów, a także krzaczą się chyba dodatki. IMO lepiej anglika, jeśli Ci język nie przeszkadza.

 

F: NV jest bardziej luzackie, w takt dawnych Fallout'ów (wszak robili to goście od F1 i F2 :) ), więcej czarnego humoru, i ogólnie co prawda jest bardziej rozbudowany i ma tryb "hardcore", to mimo wszystko zostawiłbym go na później. Jeśli F3 Ci podpasi, to łyknij F: NV. Obie gry warte zagrania, ale różnią się nieco "klimatem", w sensie nadal to Fallout'y ale inne rejony Ameryki. F3 masz ruiny Waszyngtonu, a F: NV to bardziej w stronę Arizony (country i te sprawy).

 

Ps. Z gier wybrałem Puzzle Quest: Galactrix i bonusowo wziąłem Pixeljunk Monsters. Na razie ta pierwsza super klimat (utworek z Warlordsów w formie space opery, miazga), a druga... mieszane odczucia, ale może się zmieni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

teraz ja...

Deus Ex: Bunt Ludzkości

czy

Max Payne 3

 

?

dodam, iz którąś czesc z 2 pozycji skończyłem jeszcze na starszej czarnulce, ale ktora i czy wywarla na mnie wieksze wrazenie to juz nie bardzo pamietam, tak wiec nie specialnie jestem przekonany wyboru.

 

 

Zależy czego oczekujesz. Max Payne to będzie dobra i efektowna, ale jednak tylko strzelanka. Deus Ex jest na pewno dłuższy, ma zajebisty cyberpunkowy klimat, masz pewien wpływ na kreowanie historii z kilkoma opcjami dialogowymi, sporo zadań pobocznych, zdecydowaną większość lokacji da się przejść na kilka sposobów itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...