Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

4mE mialem Dead Rising 2 i naprawde fajna gra. Jedyne co mi nie pasowalo w tym tytule to lokacja. Fajny motyw z ratowaniem postaci i sprowadzania ich do bezpiecznej lokacji. Pytalem sie o Dead Island bo czytalem ze niby lepsze niz DR2 i jesli chodzi o zombiaki to najlepszy klimat. Teraz widzialem w Gamestopie ze DI pelna edycja nowka jest za 20 pare euro wiec chyba sie skusze bo nie majatek a bede mial porownanie. Dam znac jak cos.

Odnośnik do komentarza

Zgrzeszyłem bo nie zaliczyłem jeszcze ani jednego Batmana. Czasu na granie mam ściśle ograniczoną ilość i zastanawiam się czy aby nie zacząć i skończyć na Batman AC. Podpowiedzcie czy można poprzestać jeno na drugiej części czy może warto zaliczyć obie w kolejności chronologicznej?

Warto zaliczyc obie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co polecacie z klasyków PS3 - głównie starsze tytuły po za:

 

Ukończyłem Uncharted 1 i 2 czekam na Unch3 aż kolega pożyczy.

Grałem w LBP1i2, InFamous1, Outlant, Dead Nation

GOW3 (gow 1i2 na ps2 ukończyłem)

Grałem także w GTA4, GT5, T6, MK9, OrangeBox, DIRT3, Motorstorm1i2, Skyrim, Fallout3

 

W inne gry nigdy nie grałem :) Polećcie coś po za powyższymi grami (sportowe odpadają).

 

Pozdro

Edytowane przez i_am_so_lame
Odnośnik do komentarza

Ale wymagasz od gier takiej czystej rozrywki czy może już cię to trochę męczy (tak jak większość mysle) i oczekujesz czegos więcej.

Journey nie ma prawdziwego gameplaya ale jest to zupelna nowosc w grach i cos absolutnie ponad aktualne gry.

Ja bym na te gre mógł wydać nawet 150zł

Przeszedłem ją z jakieś 6 razy, oglądałem jak koledyz przechodzą (z 3 razy), również się sprawdza jako film, więc cena wychodzi naprawde bardzo mała, + jest to jedno z lepszych doswiadczen jakich doznałem w grach

Odnośnik do komentarza

Journey jest wyśmienite i zdaję sobie sprawę, że w stworzenie czegoś takiego poszło sporo talentu i hajsu ale jako gra nie jest to wszystko warte 47 zł. Czyli jeżeli ktoś, kto chce w coś pograć, zapyta mnie czy warto kupić Journey, to odpowiem, że nie warto. Warto dla doświadczenia, przeżycia czegoś nowego, innego. Nie warto dla kogoś kto chce w coś pograć. Za taką kasę lepiej kupić Dead Nation, WipEout, jakiś remaster w HD, Renegade Ops, Trine 2, Motorstorm RC, Crysis, Might and Magic Clash of Heroes (gra 10/10 dla mnie), Braid i pewnie z bazylion innych gier a nie 'doświadczeń' :)

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...