Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

nie rozumiem wiec z czego beczysz ;]

 

follow the leader to zgrabna plyta, ale to nie temat o tym.

 

spice girls do dzisiaj slucham.

ale to wszystko historia na plastikowych krazkach.

 

 

szczurek, zadna napinka, nie goraczkuj sie.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
nie rozumiem wiec z czego beczysz ;]

 

follow the leader to zgrabna plyta, ale to nie temat o tym.

 

spice girls do dzisiaj slucham.

ale to wszystko historia na plastikowych krazkach.

moze i zgrabna, ale w porownaniu z poprzednimi jest poprosu szajsowata (poza moze 3ma kawalkami) ;]

a spice girls niezle dupy, i do tego maja flow ktorego krawczyk moze im tylko pozazdroscic

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

krooolik, nie zaczynaj o kornie, ja cie prosze, kazdy wie ze to teraz scierwo, a chcesz pomarudzic do do tematu z 5 wykrzyknikami;]

 

spice girls potrafily spiewac, udowodnily to w takich kawalkach jak chocby viva forever, i naked.

Odnośnik do komentarza
mam JUZ 13 plyt dvd zarchiwizowanych, glupi nie jestem.

 

 

a plyty do kartonu wywale i do piwnicy ;]

 

to się nie zdziw jak po latach okaże się że (pipi) z tych płyt odczytasz

 

 

mowie o plytach audio, po drugie nadal bede mial zaarchiwizowane na dvd, dodatkowo polowe mam podwojnie potrojnie zgrana, taki ze mnie balaganiarz.

 

bede budowal drogi i bedzie mnie stac na same oryginaly ;]

 

a TY jak diobel, wsyzstko oryginaly, czy tez zbierasz audio na platinumach?

 

przepały to robię tylko do auta, wekslara się sypie i reza cedeki

a tak to same orygi, to co było przepalone jakieś 2 lata temu poszło do kominka

fot nie chce mi się robić, za dużo tego

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W dobie internetu nośniki to pomyłka. Wszystko powinno odbywać się na zasadzie e-dystrybucji. Duzo nizsze koszta i wygodniej. Płacisz karta, zasysasz album wrzucasz na odtwarzacz mp3, doskonale otagowane, z gamą artowrków w środku i już. Odpada koszt dystrybucji, nośnika, tłoczenia, pudełka itd.

Odnośnik do komentarza
W dobie internetu nośniki to pomyłka. Wszystko powinno odbywać się na zasadzie e-dystrybucji. Duzo nizsze koszta i wygodniej. Płacisz karta, zasysasz album wrzucasz na odtwarzacz mp3, doskonale otagowane, z gamą artowrków w środku i już. Odpada koszt dystrybucji, nośnika, tłoczenia, pudełka itd.

 

pozniej masz kritikal error w windowsie i plytki ni ma;] Wiadomo, ze e-dystrybucja bedzie wazna w przyszlosci, ale nie mozna zapomniec o standardowych wydawnictwach. Przeciez nie zostaly one wynalezione tylko dlatego, zeby fajnie sie na polce prezentowaly, ale ze wzgledu na JAKOŚĆ. Mp3 jest krokiem w tył pod tym względem;]

Odnośnik do komentarza

wiadomo, takim tropem mozna by przeciez sciagac obrazy plyt DVD-A, pozniej Super Audio CD a na koncu nawet Blu-Ray'e;] Inna sprawa to opakowania, tak jak zauwazyl Specu i zwiazane z tym zwyczajne zadowolenie z zakupu. Banan na ryju w przypadku trzymaniu oryginala w lapskach jest nieporownywalnie wiekszy niz w przypadku legalnego zakupu mp3'jek.

 

Mamy internet - wykorzystajmy suke, na necie mozna znalezc albumy w rozsadnych cenach, czy to u samego zrodla czy chocby na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

psyko, chyba Cie pier.dolnelo ;]

nie zamienie nigdy kolekcji moich oryg. plyt na jakies pier,dolone wirtualne pliki.

 

jeszcze wiekszy lans to vinyle, co dowodzi ze nigdy nie wejdziemy w etap sciaganie oryg. muzyki jedynie z netu.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

skoro ludzie chca je kupowac to tak szybko nie zniknal;] Wiadomo, zmniejsza sie ilosci stoisk w sklepach z plytami tak jak juz teraz to sie dzieje w USA, ale same cedeki nie zginal. Juz predzej wymusi to na wytworniach i sklepach stosowanie bardziej racjonalnych miar, a nie tak jak w przypadku mm marzy 20% na niektore plyty.

 

Zabrzmie moze jak jakis staruch, ktory 'nie rozumie tego dzisiejszego jazgotu', ale powoli zatraca sie sluchanie muzyki jako pewnego rodzaju celebracji, mistycznego przezycia. Zarzucanie plyty, wygodne rozlozenie sie w fotelu i delektowanie sie dzwiekami i TYLKO nimi nie jest juz trendi.

 

<dziadyga>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...