Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie, że rola cedekow bedzie coraz bardziej degradowana, aż w końcu staną się gorszymi vinylami, które będą kupować tylko i wyłącznie pasjonaci. już się to zresztą dzieje. dystrybucja głównie przez sieć sprawia, że legalna muzyka jest tańsza, a artyści zyskują na tym więcej pieniędzy, bo nie musi iść tak duża kwota od każdej sprzedanej płyty do wydawcy. salomonowym rozwiązaniem byłoby pewnie skoncentrowanie się na dystrybucji w możliwie wysokiej jakości via internet oraz zrobienie z wydawnictw płytowych prawdziwych rarytasów, na które fani danej muzyki byliby w stanie wyłożyć każde pieniądze.

 

ale o czym my gadamy, jak i tak prawie wszyscy kradną.

Odnośnik do komentarza

Wiecej radochy mam z kupienia CD, widze wtedy, na co wydałem pieniądze, jest to jakies tam materialne dobro, które przypomina mi, że dałem wyraz swojej aprobaty dla artysty i jego tworów. Dałem mu pieniądze, w zamian dostałem jego dzieło. Za dużo już w życiu muzyki nakradłem, żeby czuć takowe wewnętrzne spełnienie i harmonię (ekhm..) przy sciagnieciu mp3. Mimo, że za hajs.

 

Fakt faktem, że z oryginalnych CD posiadam tylko 3 płyty Dog Fashion Disco, A - hifi serious, tą epke Riverside i 'Dookie' greendaya.

Edytowane przez zduniacz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Wiecej radochy mam z kupienia CD, widze wtedy, na co wydałem pieniądze, jest to jakies tam materialne dobro, które przypomina mi, że dałem wyraz swojej aprobaty dla artysty i jego tworów. Dałem mu pieniądze, w zamian dostałem jego dzieło. Za dużo już w życiu muzyki nakradłem, żeby czuć takowe wewnętrzne spełnienie i harmonię (ekhm..) przy sciagnieciu mp3. Mimo, że za hajs.

 

Fakt faktem, że z oryginalnych CD posiadam tylko 3 płyty Dog Fashion Disco, A - hifi serious, tą epke Riverside i 'Dookie' greendaya.

 

 

wpis.

Choc mam mało oryginałów (Chrono Cross OST, tenacious D, jelonek, Pax Cecila) to staram sie kupowac ostatnio nowe cedeki - choc i tak słucham tylko mp3 i np. Tenacious D i CC OSt sa w folii jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
to po kiego je kupowałeś? żeby na półeczce stały? bzdura

A twoje wszystkie albumy ICP to także na półkach nie zalegają?

 

Ja kupuje oryginały i słucham. Ostatnio nabyłem za psie pieniądze Marz - Lung Fu Mo She (20zł), Grooverider - Mysteries of Funk (18zł) czy single Raging Speedhorn (3x6zł). Wymieniam stare "backupy" na oryginałki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jezu, jako dzieciak polecialem od razu po premierze po osta ze spawna na kasecie ;]

 

bylem zniszcozny ta plyta, niektore kawalki tam robia, oj robia.

 

 

Odnośnik do komentarza

w zasadzie to soundtrack daje rade i dzisiaj, bo na kaseciaku to nie sluchalem;f

 

01. FILTER & THE CRYSTAL METHOD - (Can't you) trip like I do

02. MARILYN MANSON & SNEAKER PIMPS - Long hard road out of hell

03. ORBITAL & KIRK HAMMET - Satan

04. KORN & THE DUST BROTHERS - Kick the P.A.

05. BUTTHOLE SURFERS & MOBY - Tiny rubberband

06. METALLICA & DJ SPOOKY - Form whom the bell tolls

(the irony of it all)

07. STABBING WESTWARD & WINK - Torn apart

08. MANSUN & 808 STATE - Skin up pin up

09. PRODIGY & TOM MORELLO - One man army

10. SILVERCHAIR & VITRO - Spawn

11. HENRY ROLLINS & GOLDIE - T-4 strain

12. INCUBUS & GREYBOY - Familiar

13. SLAYER & ATARI TEENAGE RIOT - No remorse (I wanna die)

14. SOUL COUGHING & RONI SIZE - A plane scraped its belly on

a sooty yellow moon

 

http://rapidshare.com/files/23636156/Spawn_-_soundtrack.rar

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.