Skocz do zawartości

Praca dla Gracza


Drantzell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sytuacja wygląda tak: małe miasto 20 tys mieszkańców na granicy z niemcami, zarobki średnio 1300 netto, 3 szkoły średnie, 4 gimnazja i chyba z 4 podstawówki. Biznes w postaci salonu gier z konsolami xb360 ps3, tv42", do tego np 2x siedziska racingowe takei jak ostatnio w extremie pokazywali, fajny lokal 91 m2, ładnei to oprawić , do tego wymiana i sprzedaż gier, akcesoriów, jakaś machina z batonami, napojami. Wynajęcie lokalu okolo 1200 zł + media. No i czy to ma wogóle racje bytu? -Z jednej strony coraz wiecej osób ma konsole na własność i nie potrzebuje łazić po kafejkach i jeszcze płacić, do tego tylko 20 tysiaków mieszkańców - zmieniające się ciagle realia grania na konsolach(onlive??). Z drugiwej strony przy takich zarobkach może nei stać rodziców na kupno pociechom konsol a te wykorzystując kieszonkowe będą wagarowac u mnie+ organizowanie turniejów+ nocki + powiedzmy 5zł /godz+ zero konkurencji, nawet kafejek komputerowych nie ma, jedyny sklep z grami to mediaexpert-drożyzna.. Nie mówię o kosmicznych zarobkach ale powiedzmy 2 tysiące na czysto czy jest do wyciagnęcia? Wkład własny na poczatek to jakies 40-50 tysiaków, da sie zrobic, Głownie to inwestycja w sprzet wiec w razie niewypału duży % można odzyskać odsprzedajac go. Fajna byłaby np współpraca z psxextreme i wtedy szyld lokalu "extreme games". Zapodawaliby gierki na wystawę i do grania w ramach jakiegoś kontraktu. Co o tym myślicie, wszelka krytyka mile widziana żeby w koncu raz a dobrze wybic mi ten pomysł z głowy żeby mnei nei męczyłwiecej wink.gif

Edytowane przez Pahol
Odnośnik do komentarza

Na najblizszy rok szukam pracy, moze na dluzej. Jako, ze pewnie nie obronie sie teraz tylko w czerwcu 2k11 (brak napisanej pracy), to nie moge za bardzo opuscic miejsca zamieszkania. W mojej malej miescinie nie ma zadnej roboty, wiec mysle ze na jakims portalu jako newsmen czy cos mozna by sie zalapac, tylko ze zaden nie szuka. Cyztalem, ze np gram.pl ma spoko warunki. Lucek jakies tipsy?

Masz jakieś doświadczenie? Pisałeś już gdzieś kiedyś? Jeśli nie to wątpie , żeby tak od razu przyjął Cię jakiś portal pokroju gram.pl. Na początek proponowałbym załapać się na jakiś mniejszy site (co oczywiście wiąże się z brakiem profitów) i zdobyć trochę ogłady, zobaczyć co, jak i z czym. No i chyba jesteś świadom tego, że kokosów na tym nie zarobisz, prawda? Chociaż oczywiście jeśli czujesz się na siłach i masz talent to możesz jak najbardziej spróbować od razu skoczyć na głębszą wodę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Szczerze to już (pipi)e to szukanie pracy lepszej itd. Mam (pipi) dość w tym po(pipi)anym państwie myślą że (pipi) można ruchać małolatów na prawo i lewo. Od 2 tygodni nie mogę się doprosić pieniędzy z 2 pracy. BEZ KITU! Techland, Can't Stop Games i inne firmy myślą że (pipi) są panami na Polskim rynku i nawet nie raczą napisać (pipi) SIĘ!! Tak więc wolę marnie egzystować w dotychczasowej pracy, płacą i tyle. Bo już mam dość tego. Wali mnie rynek gier w Pl nie umiera śmiercią naturalną tak jak marzenia o własnych 4 kątach tysiąca Polaków, godziwej pensji oraz emeryturze, cały ten kraj zrobił się tak po(pipi)any ostatnio że nie wytrzymam. Ceny paliw, jedzenia - ABSURD! Tłamszenie każdej nowego pomysłu który powstaje w Polsce, jakieś po(pipi)ane obietnice wyborcze, i ten (pipi)ony mały człowieczek o nazwisku na K. który doprowadza mnie do niesłychanej irytacji. Wszyscy niedługo wyjadą ogarniać zagranicę kasę, wole wrócić do sortowania śmieci niż ścierać się za marne grosze w jakiejś korporacji w PL. Pozdrawiam IBM, Dialog i inne takie po(pipi)ane firmy szczególnie te w których pracowałem i wiem jak (pipi) oszukują i wyzyskują ludzi.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...