Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mnie... zaje*ista robota!! :) Absolutnie imponujący skill :) Na jakiej gitarce śmigasz?

 

Podczas mojej przygody z GH miałem okazję śmigać na każdej gitarze z tej serii (X360). Xplorery polecam, jednak z czasem psuje się czujnik ruchu, les paule są bardzo dobre do czasu aż w nich nie zaczną padać przyciski. Aktualnie gram na gitarze od GHWT która spisuje się ok.

 

Raczej nie będę za friko nikomu achievementów robił ;) Zakasać rękawy albo wyłożyć trochę grosza ;)

 

Co do TTFAF, to mam dwie metody. Pierwsza, dużo prostsza (będąca cheatowaniem) to naturalnie gumka na zielony przycisk. A druga to prawa ręka na zielony, lewa normalnie. Strum łokciem.

Odnośnik do komentarza
A co jak się zielony kończy, ściągasz gumkę szybko?

 

Mnie zastanawia, jakim cudem można zrobić 100% na Jordanie. Zielony i czerwony można trzymać non stop na solówce? o_0

 

Dopóki nie masz żadnych podwójnych nut, zielony możesz trzymać cały czas. Czyli możesz go trzymać przez całe intro, włącznie z post insanity. Po intro masz przerwę więc możesz spokojnie zdjąć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mała porada odnośnie Les Paula. Ostatnio zaczęły mi szwankować przyciski w gitarze poszperałem w necie i znalazłem parę tematów odnośnie tego samego problemu. Główną tego przyczyną jest odłączany gryf, jeżeli parę razy go wyjmiemy to może się on poluzować i wtedy bolce z gitary nie dosięgają układu scalonego z gryfu, stąd przerwy w sygnale.

 

Jaka rada? Ano wziąłem Les Paula na chama za ryja, posmarowałem brzegi gryfu oraz gitary (w miejscu złączenia ofc) super glue, wepchnąłem gryf z całej siły do dziury (hmm) i potrzymałem tak z 10 minut, klej zastygł a gitara śmiga mi teraz bez zarzutu.

 

Pewnie nie odkryłem tutaj ameryki, ale może się to komuś przyda bo mi np. nie chciało się gitary do UK wysyłać, żeby ją wymieniali, o ile by to zrobili :P

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może kojarzy takie video na youtube, na którym młody japończyk/chińczyk w płaszczu robi show w garażu i rozwala na gitarce Through the fire and flames (albo Jordan, juz sam nie wiem - cos z tych megatrudnych z GH2 albo GH3). Gościu sie przechwala, udaje rockmena a na sam koniec rozpieprza te gitare o podłogę żeby "nikt już na niej nie zagrał więcej". Pozniej wchodzi jego kumpel do pokoju i sie go pyta co on zrobil z jego gitara :D Kojarzy to ktos? To bylo przekomiczne, ale nie ma tego jak znalezc teraz, bo pokazow przejscia Jordana czy TTFaF jest od groma.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...