Skocz do zawartości

Guitar Hero III: Legends of Rock


jiloo

Rekomendowane odpowiedzi

Która gitara jest lepsza? Ta z drugiej części czy trzeciej? Bo nie wiem, którą częśc zamawiac bez gitary <_<

obie maja zalety i wady.

nie mowie o tym, ktora wyglada lepiej, bo mnie osobiscie bardziej podoba sie explorer od les paula.

 

glowna wada xplorera - kabel

glowna wada les paula - zbyt czuly star power. nie wiem jak u innych, ale ja mam tak, ze lekko porusze gitara i odpala sie star power. jest nawet gorzej - musze pilnowac, by gryf byl poziomo. jesli ustawie tak jak w normalniej gitarze, troche pod katem, to star power odpala sie sam po nabiciu do 50%. lekka nadsterownosc :D

jednak brak kabla rekompensuje mi te wade i X-plorera wlasnie sprzedaje.

 

co do przyciskow to odleglosc w explorerze byla dla mnie spoko, i osobiscie nie zauwazylem, zeby w LP byly jakos gesciej, ale nic prostrzego jak sprawdzic organoleptycznie. obadam w domu i sie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam się pozbywam GH3. Nie chce mi się grać kariery na expercie (pozdro dla Slipknota). Niektórzy lecą w ch**a cały czas. Że niby matura, że to, że tamto. Matura, a na Live widzę jak gra sobie w GH3, ale żeby pograć co-opa to nie. Dupczę taką grę.

 

 

Obczajcie!

 

http://www.guitarherocode.com/signup.aspx?...36;default.aspx

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Kumpel z mojej grupy na guitarhero.com napisał, że daje możliwość sciągnięcia:

 

* "Carcinogen Crush" – AFI

* "Tina" – Flyleaf

* "Putting Holes in Happiness (Nick Zinner Remix)" – Marilyn Manson

 

Te piosenki były dostępne 31.10.2007r. - tak podaje wikipedia:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs...nloadable_songs

Odnośnik do komentarza

Pzejrzalem swoja instrukcje (po raz pierwszy :) i nie ma tam zadnego kodu... Czyzby to bylo tylko np. dla amerykanow?

 

mam z kolei pytanko. Mialem sciagniete na swoj dysk piosenki z live'a (te ostatnie darmowki). Poszedlem ze swoim dyskiem do kumpla i odpalilem gre na moim profilu. Niestety sciagniete z neta piosenki nie byly dostepne ;) Czy to jest jakas blokada? Nie mozna odpalac rzeczy na swoim dysku, ze swojego profilu na innej konsoli? Czy tez cos u mnie nie bangla?

 

Czy to jest ogolnie standard microsoftu? Np. Jakbym sciagnal Bring down the sky do Mass Effect to on rowniez na innej konsoli by nie dzialal? (na moim dysku i profilu oczywiscie).

Odnośnik do komentarza
insertcode.gif

 

O jakim Companion Pack tu jest mowa?Cosik nie czaje tego...

 

OK, wszystko jasne: Companion Pack to był zestawik 3 tracków, do których kod dostawało się wraz z zakupem OST do GHIII - było o tym kilka stron wcześniej w temacie. Tylko co w takim razie oznacza ten site ? Że teraz wystarczy się zalogować, żeby dostać kod? Czy to strona tylko dla posiadaczy OST, którzy mają już ten kod? Nie wierzę, że tracki exclusive dla OST teraz są rozdawane za sam login na jakiejś stronce...

Co do kradzieży kont - spokojnie :) Interscope (nazwa z linka) to znany wydawca muzyczny w USA, w tym wypadku wydawca OST...

Odnośnik do komentarza
A jeśli chodzi o samo granie są różnice? W przyciskach? Gdzieś czytałem że les paul ma bliżej położone przyciski.

sprawdzilem ostatnio, bo mam jeszcze obie gitary - przyciski na gryfie sa umieszczone identycznie na X-plorerze i Les Paulu.

chyba, ze komus chodzilo o rozmieszczenie przyciskow start i back :)

 

a o Guitar Hero: The Beatles slyszeliscie?

osobiscie nie mam nic przeciwko. wole Beatles'ow niz Aerosmith i U2 razem wzietych.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
Przeszedł ktoś z was Rainign blood na expercie? Bo mnie juz cos trafia, dzisiaj byłem o WŁOS, wyciagałem po 65% na Mosh 1, przeszedłbym gdybym tylko wziął star powera, a tego nie udało mi sie łapac, natomiast jesli złapałem star powera ta piosenka szła mi fatalnie, no ja pier.dole

 

Mi sie dzisiaj udalo na 5* zrobic, chociaz i tak bardziej nameczylem sie przy finalowym pojedynku z lou, co on mnie nie wkorwil...

Odnośnik do komentarza
Co prawda gram na PS3, ale nie wiem jak skutecznie kończyć bossów, zawsze Tom odpala mi Death Drain i po zawodach, nawet jak przez całą piosenkę go jechałem...

Death Drain to nie jest specjal po prostu song się kończy

Tak jak mówi Mikes 3 pod rząd najlepiej jak ma sciezke z duza iloscią nut.

Odnośnik do komentarza
Przeszedł ktoś z was Rainign blood na expercie? Bo mnie juz cos trafia, dzisiaj byłem o WŁOS, wyciagałem po 65% na Mosh 1, przeszedłbym gdybym tylko wziął star powera, a tego nie udało mi sie łapac, natomiast jesli złapałem star powera ta piosenka szła mi fatalnie, no ja pier.dole

Ja przeszedłem dzisiaj . nareszcie!!! myśłałem ,ze nigdy tego nie przejde. hyperspeed +1 i nawalanka na przypał,oby szybciej. po moshu juz jest łatwoooo. PS: no i całą kariere na expercie tez ukończyłem:) pozdrroo

Odnośnik do komentarza

Ile czasu zajelo wam opanowanie gry w takim stopniu by grac na expercie? Ja gram drugi dzien i choc na medium radze sobie jako tako, to nie wyobrazam sobie grania czegos trudniejszego, tym bardziej na piec przyciskow. Stad mam drugie pytanie? Jak ukladac palce? Wiem, ze po jakims czasie kazdy wyrobi sobie wlasny nawyk, jednak chcialbym zasiegnac waszych opinii. Na medium nie ma problemu, bo wszystko palce, wraz z malym maja swoj klawisz i nie trzeba sie gimnastykowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...