Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

wtf?!

Przecież trofea są, tylko brakuję ich w polskiej wersji! F3 PL nie ściąga patcha!

 

No i dalej jak ktoś pojawi się online to gra zwiesza ... -,- denerwuje to mnie bo trofea to cos za co warto się napocić a tak to gra mi jakoś ;/ nie podchodzi

Przecież to jest żenujące, najpierw trofea, a teraz to! Ja na waszym miejscu reklamował bym grę, robią sobie żarty z graczy.

Odnośnik do komentarza

Mnie trofea w ogóle nie kręcą ale rozumiem graczy którym na nich zależy - każdy gra jak lubi. Natomiast jestem zły z powodu braku możliwości instalacji patcha który poprawiał kilka - kilkanaście błędów. Bugi były w grach bethesdy i będą ale skoro powstał patch który częściowo je zwalcza to chciałbym z niego skorzystać. Tak ja również jestem tym który czekał na wersję pl bo wiedziałem że powstanie ale tylko dlatego że mam na czym grać i fallout 3 mógł sobie zaczekać. To jest partactwo maksymalne.

Za jakiś czas atakuję wersję ang. i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Co za lipa z tym patchem, czlowiek czeka tyle i kurwa po to zeby uslyszec ze cenega dala dupy. Nawet nie pomaga że gra jest multiplatformowa, mam tez x360, tam sa achievmenty od poczatku, mógłbym kupic ewentualnie wersje na xa, ale z kolei ludzie na forach piszą że bez patcha nie da sie przejsc niektórych etapów gry, a poza tym na patcha na xboxa360 w wersji PL nie ma raczej co liczyć, w końcu u nas nie ma XBOX LIVE :)

 

Jakby nie mogli lokalizować już spatchowanej wersji...

 

Czeski film. Za 219 złotych.

 

 

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

A ja kupiłem za przyzwoitą cenę na A. i jestem zadowolony, jedna z lepszych lokalizacji jeśli nie najlepsza na konsole. 3 miesiące temu przerwałem grę po dostaniu się do cytadeli, także część trofeów mam, ale nie zależy mi jakoś specjalnie. O ile pamietam gra potrzebowała instalacji, czego teraz nie uświadczyłem nie wiem czy to możliwe, ale patch miałem ściągnięty może będzie grało. Nie muszę przynajmniej resetować pada co mnie wnerwiało poprzednio.

Odnośnik do komentarza

 

Quest z Kryptą 101 będzie możliwy do wykonania dopiero jak zrobisz 9 główny quest o wodzie życia, musisz podejść w okolice krypty i włączyć radio i tam wybrać częstotliwość alarmową z krypty 101 i się uaktywni jak dobrze pamiętam..

 

 

dałem w spoiler żeby nie raziło osób co same chcą do tego dojść :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza
tak i zajmuje ok 5mb na dysku ? :D Żadnej instalacji niema , Bethesda nawet przed premierą podkreślała że nie będzie i niema :)

 

Tyle to Ci może save zajmować... :rolleyes:

 

F3 waży koło 4GB w cache. Nie ma takich gier na PS3, które nie cache'ują części danych. Czy to doraźnie (vide "instalacja") czy też w tle. Myślisz, że jak Ci developer nie wywali wielkiego napisu na całym ekranie: "INSTALACJA" to gra będzie wsio streamować z płyty? To nie X360. ;] Myślisz, że czemu loadingi tyle trwają?

 

---

 

słyszałem że istnieje quest w którym wypuszczamy mieszkańców krypty 101 wie ktoś gdzie go znajdę ,czy jest cos takiego ;] ?

 

To zależy od Twoich decyzji podczas tej, drugiej już i ostatniej wizyty w "wolcie" 101 - przede wszystkim od tego czy

nie zginął Butch podczas pierwszej wizyty (karaluchy, czy sam go nie ubiłeś itd.)

.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...