Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wiadomo może cos już o dodatkach kiedy będą i czy będą do pl wersji bo jak Bozie kocham, jak znowu niebędę mógł popbrać dodatku (tak jak w PoP'ie) nigdy więcej nie kupie spolonizowanej gry

z tego co wyczytałem na polskim forum Playstation, nasza kochana Cenega ma nas głęboko w poważaniu. Nie pamiętam jaką ksywę miał pewien user, który zadzwonił do Cenegi i dowiedział się kilku ciekawych rzeczy.

Wsparcie trofeów do polskiej wersji F3 - ma niby kiedyś wyjść patch 1.10, jednak nawet nie znają dokładnej daty, ponieważ "jest to trudne do zaimplementowania w lokalizacji polskiej" - właśnie takie słowa usłyszał wspomniany user na infolinii od miłego przedstawiciela Cenegi. Jak dla mnie megaLOL.

 

Z tego co jeszcze zapamiętałem to była tam mowa o dodatkach, które pojawiły się na każdym europejskim PSStore i tu niespodzianka - nie będzie dodatków na PSStore PL, mimo iż Cenega Poland oficjalnie jest wydawcą w Polsce wersji zarówno angielskiej jak i polskiej. Wspomniany pan powiedział mu jeszcze że angielskie DLC niby są w planach ale nawet nie wiedzą kiedy ujrzą światło dzienne

 

ja tydzien temu kupilem F3, cale szczescie po angielsku, ale kupujac nie zwrocilem uwagi jaka to wersja bo nie wiedzialem ze jest PL ;p a bym sie ostro wkurzyl xD

 

btw podobno mothership zeta to najgorszy dodatek , bezsensowne lazenie po nudnym statku.. tak mowili w recenzji na gametrailers

 

 

Dobrze mówili, nuda, że hej - lepiej by zrobili (chłoptasie z Bethesdy) gdyby wypuścili ze dwa solidne, dopracowane DLC niż pięć przeciętnych.

Chętnie bym je wszystkie kupił jednak nie znam nikogo kto ma kartę działającą na brytyjskim store. Smutne.

Jeśli chodzi o "fajność" wspomnianych DLC-

Operation Anchorage i Mothership Zeta to kupa a nie dodatki, chociaż pograć można. Ja rozumiem, że na te dwa DLC można narzekać,

ale jeśli chodzi o resztę to powiem twardo "kur.wa nie!" i się nie zgodzę, bo są świetne. Więc Point Lookout i Broken Steel są super, nad The Pitt... można pomyśleć.

 

edit: o ile w ogóle wyjdą na polskim store, lol.

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Ja w sumie chyba trochę ochłonę, bo w weekend zdobędę upragnioną platynę i wrócę do tej gry w wersji GotY dopiero po jakimś czasie gdy potanieje ;)

obecnie mam blisko 70 godzin na liczniku, 19cie figurek i zaliczone wszystkie questy poboczne. Wszystko niby ładnie i fajnie, jednak miałem glitcha z questem Scientific Pursuits i nie wpadło mi trofeum. Trudno, przejdę jeszcze raz :P ale gra jest zacna, jedna z lepszych gier tej generacji. No gdyby nie te bugi i zwiechy...

Odnośnik do komentarza

Ja również nie dawno ukończyłem Fallout 3 wersję uk. Zastanawiałem się nad polską wersją ale brak możliwości zainstalowania patchy oraz wyższa cena w stosunku do wersji uk zadecydowały o wyborze anglojęzycznej wersji ( na trofeach mi nie zależy ). Jak się później okazało mój poziom znajomości angielskiego wystarczył a niekiedy wspomagałem się solucją z poradnika psx extreme i gra dosłownie pochłonęła mnie bezgranicznie. Jednym ciągiem przeszedłem całość - wszystkie questy główne oraz poboczne nawet te małe oraz każde lokacje, sekretne bronie itd. Tak więc jak tylko obejrzałem trailery z oficjalnymi rozszerzeniami wiedziałem że muszę na nich zagrać i dziś cieszę się z wyboru wersji uk.

Mam pewne wątpliwości jaką drogą zdobędę owe rozszerzenia ponieważ nie jestem zwolennikiem cyfrowej sprzedaży gier i wolę daną pozycję mieć w szafce z pudełeczkiem i książeczką. Wiem że kiedyś będzie to nieuniknione ale na razie mam wybór. Osobiście wolałbym wersję game of the year na płytce (podstawową bym sprzedał) ale tylko pod warunkiem jeśli save z wersji premierowej uk działałby na wersji goty też z uk i tu są moje obawy. Ostatecznie więc zmuszony będę nabyć dodatki z psstore uk. A może dodatki rozpoczyna się z nową postacią ?

Czy ktoś orientuje się jak wyglądała sprawa z Oblivionem na PS3 - czy tam save z wersji premierowej działał na późniejszej rozszerzonej.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś orientuje się jak wyglądała sprawa z Oblivionem na PS3 - czy tam save z wersji premierowej działał na późniejszej rozszerzonej.

Twoje obawy są bezpodstawne. Save z Fallouta będzie działał z każdym egemplarzem F3 ENG. Bez względu na to czy to wersja premierrowa czy GOTY wydane rok poźniej. Reasumując - bieryj GOTY jak wyjdzie i się nie bój ;)

Odnośnik do komentarza

jak ktoś jest zainteresowany dodatkami do F3, to wg mnie od najlepszego do najgorszego:

 

1. Point Lookout.

2. Operation Anchorage.

3. Broken Steel.

4. Mothership Zeta.

5. The Pitt.

 

W sumie to the pitt jest tak słaby, że w ogóle bym go sobie odpuścił jakbym wiedział, że jest tak źle ;p

Odnośnik do komentarza

Dodatki do F3 "mają" wyjść na polskim store, oczywiście w wersji angielskiej (wersja PL to i tak kupa). Zazwyczaj gdy coś ważnego wyjdzie na innym store to na polskim pojawia się z miesięcznym opóźnieniem, także pod koniec października możemy spodziewać się Broken Steel ;p

Także trzymać kciuki bo nic więcej nam nie pozostało

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nie ma na to żadnych szans, bo wtedy dostalibyśmy także wszystkie DLC po polsku. A zresztą oficjalne stanowisko Cenegi jest takie, że DLC po polsku nawet nie mają w planach.

Na PC-ta wyjdzie wersja GOTY i trudno mi uwierzyć, że będzie w angielskiej wersji językowej, więc może będzie szansa, że po dłuższym czasie wersja GOTY w polskiej wersji językowej będzie też na konsole.

Odnośnik do komentarza

Kwestia wyjścia polskiej wersji na peceta a na konsole to dwie zupełnie różne sprawy. Tak różne, że odstęp czasu pomiędzy polonizacją pecetową a tymi konsolowymi może wynieść nawet pół roku. Ja jestem sceptykiem więc wątpię by Cenega zabrała się za zdobywanie pozwolenia na lokalizowanie dodatków w wersji konsolowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...