Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

jak coś jest gotowe to jest poprostu gotowe, a jak nie to nie

jak coś jest "teoretycznie" gotowe to znaczy ze nie jest gotowe (tak tylko mówią ludzie co nie są pewni swojej czesci wykonanej pracy)

podaj ten swój przykład dokładniej to wszyscy Tobie wytłumaczą dlaczego miałeś poślizg wydawniczy

Podaję "ten swój" przykład i niech "znawcy" ;) mi wytłumaczą, a może mojej wytwórni (co wytwórnia która wydawała Wilki, Myslovitz, ONA, organizowała koncert J M Jarre w Stoczni Gdańskiej.....itd ,może się znać lepiej od poniektórych tutaj ? ;) )

 

Otóż mamy nagrany, zremiksowany i zmasterowany materiał. Jest teledysk, okładka, wytłoczone płyty, dogadane sprawy wywiadów, artykułów itd. Wytwórnia wykłada praktycznie na wszystko kasę i ustala sobie ścisły grafik działań promocyjnych (absorbujące, niełatwe, długofalowe posuniecie ) i nagle h....!

Ludzie, którzy wg Polityki należą do pierwszej dziesiatki najbardziej wpływowych ludzi w polskim showbiznesie muzycznym (Maliszewska & Wojciechowski), nie są w stanie dotrzymać terminów z powodu przedłuzających sie kwestii formalnych niezależnych ani od nich, ani od nas.

 

I dlatego z pozycji człowieka który niejako odczuł na własnej skórze jak "papierki" mogą opóżnic przedsięwzięcie za które biorą sie porządnie naprawdę kompetentni ludzie, nie sadze aby Cenega dała ciała bo nie "potrafia" wyegzekwować umów, lub dotrzymać terminów.

Ale cóż, najłatwiej jest po prostu pojechać po kimś, prawda? ;)

Odnośnik do komentarza

Dobrze dobrze już ich nie tłumacz , w innych krajach potrafią wydać normalnie równo z premierą a cenega ma problemy (i to już nie pierwszy raz) więc coś jest nie tak , do tego trzeba dodać ich zachowanie z co miesięcznym przesuwaniem premiery i obiecywanie "już napewno do mikołajek sie pojawi" a mamy marzec..

Kolejna rzecz to ta ich atrakcyjna cena , z samego szacunku do klientów którzy czekali na tą grę dali by trochę niższą..

Sorry ale twoj przykład i tak nic nie zmienia dla normalnego gracza, zresztą tak jak pisałem wcześniej to nie pierwszy przypadek u cenegi że polonizacja ma opóźnienie dlatego coś tam u nich jest nie tak.

Odnośnik do komentarza

Panowie - czy ja dobrze widzę na stronie Cenegi? 239,90zł za grę która miała premierę pół roku temu? To chyba jakaś pomyłka... http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2819 Na sklepie promo ale cena i tak kosmos.

 

adi - tutaj nie chodzi o problemy Cenegi tylko w sposób jaki podchodzi do klientów (potencjalnych). Tak samo było z Far Cry 2 PL. I bardzo podobnie z innymi tytułami. Po prostu nie było wiadomo NIC! Kompletnie. Żadnych informacji tylko jakieś dziwne daty które się potrafiły zmienić w przód/tył w ciągu tygodnia. I nagle ktoś takiego jak z Far Cry 2 - ktoś sprzedaje na alledrogo a na stronach Cenegi termin jest na za 3 tygodnie. Kompletny brak info. To samo jest teraz z Fallout'em - szczerze powiedziawszy ja się znudziłem czekaniem to raz a dwa że sam już się zgubiłem z tymi planami wydawniczymi - teraz widnieje na 20 marca a samych takich dat było kilka/kilkanaście.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ktoś tu wspominał, że Polacy tylko narzekają, ok - narzekają, często bez potrzeby, ale to co odwala Cenega to woła o pomstę do nieba. Rozumiem jakby nie mieli kompletnie nic wszystko od zera tłumaczyli, a tu co? Na dzień premiery była polska wersja na PC, więc w czym problem był skopiować teksty i odpowiednio "spreparować", że tak powiem na konsole...?

Odnośnik do komentarza

Najszybciej będą miec koledzy z xami bo jak tylko będzie finalna wersja pl to sie pokaże na torrentach i będzie jasne że data premiery jest bliska.Ja miałem kase odłożoną na tą grę już przed świętami i cieszę się że nie zapłaciłem za preordera , a teraz jak tyle czekałem to poczekam aż cena spadnie do wersji angielskiej a cenega niech zacznie bardziej szanowac klientów.Moim zdaniem tak wczesny preorder wystawiony tak dawno był chwytem poniżej pasa aby tylko naciągnąc klientów na kasę , nie wierzę że nie mieli pojęcia że to potrwa aż tak długo.

Odnośnik do komentarza

Żałosna sytuacja. W tej chwili na allegro można dostać używaną grę poniżej 100zł z wliczoną przesyłką. Nie śledziłem doniesień o postępach nad polonizacją. Teraz, gdy podano oficjalną datę premiery oraz cenę, cieszę się, że tego nie robiłem. Osoby, które wyczekiwały polskiej wersji przez prawie trzy miesiące (miała się chyba najpierw ukazać w listopadzie) powinny być ostro wkurzone. Poczekają sobie jeszcze miesiąc lub dwa aż gra stanieje. Wszystko było jednakże do przewidzenia. Dla mnie jest to czysty komizm i kpina. Bo niby dla kogo jest ta polska wersja? Bo chyba nie dla przeciętnego polaka. Gry i tak są drogie, więc nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie dopłacał teraz 100zł skoro może mieć to samo w wersji angielskiej. To samo tyczy się PoP.

P.S. Nie wiem kto wymyślił ten głupi slogan Alledrogo. Wypisywanie go na forum o konsolach jest po prostu idiotyczne biorąc pod uwagę, że można tam dostać gry po najniższych cenach.

Odnośnik do komentarza

To jest drobiazg Stefan. AAx16 by wersji Klockowej nie pomogło gdyby była gorsza jakość tekstur a odległości pojawiania się postaci, obiektów i przedmiotów były mniejsze niż w wersji na PS3. Wprawdzie AAx4 przy 1280-720 eliminuje ładnie obecność jakichkolwiek ząbków ale nie zmieni faktu, że cała reszta składająca się na oprawę video jest mniej więcej taka sama. O porównaniu ilości klatek w tych samych newralgicznych miejscach na mapie gry nie będę się wypowiadał bo nie znalazłem żadnego info na ten temat.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Brakuje mi do trofea 2 speech challengey i tu moje pytanko:

Czy sa gdzies 2 osoby ktore moglem latwo pominac bo znajduja sie np. w jaskini/na za(pipi)u ,a oferuja speech challenge?

 

Btw. jak dostac sie do Vaul 87? Radiacja skacze tam jak szalona po 2k -_-

 

Sam sobie poradzilem :)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...