Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, no cienki jest, Yoda. Ale za to Aprentice to już kozak jak dla mnie. Ciekawi mnie za to jak Vader się spisuje.

Vaderem fajnie się gra :) zwłaszcza przy angielskiej ścieżce...ma orginalny głos i sapanie *kaszle* co do stylu gry, jest troszkę wolny, ale jak już złapiesz kogoś w force choke/grip to frajda nieziemska :P

Odnośnik do komentarza

79$ + 27$ airmailem (najtansza mozliwa wysylka tego sticka) = 106 dolarow = 233zl przy obecnym kursie + ryzyko, ze dostaniesz pechowego niedzialajacego. Nie przesadzaj;). Poprostu same Hori sa drogie (wartosc prpoduktu wzrasta wraz z wartoscia marki). Niebawem bedziemy miec nowa dostawe fighting stickow - podobna jakosc jak hori, dla niektorych nawet wygodniejsze (typu 10 ewgf pod rzad dla Scoopa grajacego Jack-5 w tekkenie), w cenie ok. 130-140zl z gwarancja PL. w sumie offtopicuje, sorra za spam (;

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Chłopaki, mam jedno pytanie odnośnie gry Cervem. Już prawie rozgryzłem tą postać ale jedno mnie nurtuje. Widziałem na jednym z filmików z youtube'a jak gość wykonywał rzut przeciwnikiem (a grał właśnie Cervantesem) i kiedy przeciwnik spadał koleś nawalał do niego z pistoletu przymocowane do Nirvany Cerva. Moje pytanie - czy ktoś wie jak to zrobić? Już 2 dni próbuje i kiszka, będe wdzięczny za jakąś podpowiedź:)

 

(Edit, znalazłem filmik -

Moment o który mi chodzi zaczyna się mniej więcej od 1:31) Edytowane przez Zebra
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie powinna się pojawić w MM / Empikach i innych takich, a jak to bedzie wygladało - zależy od konkretnego sklepu raczej.

 

 

Przenikanie ciosów - to jest chyba bardziej kwestia indywidualnych ciosów, niźli systemu gry - np 8w d+g+B Asty BARDZO lubi sobie 'whiffnąć' przez przeciwnika (no nie, Kamil?:>), a z kolei Sophitią jeszcze mi się to nie zdarzyło przy żadnym zagraniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...