Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenia z gry.

 

Włączyłem grę, zobaczyłem max ujowe intro i szybko wskoczyłem na Live!

Dołączyłem się do kilku walk i tragedia. Takie lagi, że nie da się kompletnie grać. I to na połączeniu 3 kreski nawet.

 

Za jakiś czas kumpel od VF5 mnie zaprosił, z którym zawsze miałem idealne połączenie. No i tu już było świetnie.

Wszelkie GI i inne takie normalnie działały.

 

Jednak w momencie jak tylko ktoś się dołączył połączenie spadło drastycznie. I to pomimo faktu, że wszyscy w lobby mieli połączenie na 5kresek.

Zwyczajnie nie da się grać, jeśli nie jest to pokój na dwóch graczy.

 

 

Sieg jest OK. Ma bardzo potężne guard breaki i naprawione RO. Wreszcie da się nim grać. Damage został z SC3, czyli podstawy za ok 75. Innych postaci jeszcze nie testowałem.

 

Na razie prawie same leszcze na Live.

 

BTW: Odblokowały mi się już 3 achievmenty grając online. Z nazwy jednak wyglądały, jakby można je było i na singla zdobyć.

Odnośnik do komentarza

1MB to przeważnie super łącze. Zależy tylko jakiej jakości (pingi).

 

Pograłem kilka rankingowych walk. Akceptowałem tylko połączenia na 5 kresek.

Nie odczułem ŻADNEGO laga. Nic. Null. Tak jak offline.

Do tego zdobywa się w ten sposób kasę, którą można wydać edytorze postaci. Nie muszę więc tykać singla.

 

 

Na razie morduję większość plebsu. Czekam, aż lepsi gracze wejdą na Live. Do tej pory spotkałem tylko kumpla od VF5, ale on w USA mieszka i minimalny lag już było czuć. Osobiście jednak lubię z nim grać, bo ma fajny styl gry.

 

 

Mocno się rozczarowałem na początku, ale widać niepotrzebnie.

Mówiąc krótko: online masakruje.

Odnośnik do komentarza
1MB to przeważnie super łącze. Zależy tylko jakiej jakości (pingi).

 

Pograłem kilka rankingowych walk. Akceptowałem tylko połączenia na 5 kresek.

Nie odczułem ŻADNEGO laga. Nic. Null. Tak jak offline.

Do tego zdobywa się w ten sposób kasę, którą można wydać edytorze postaci. Nie muszę więc tykać singla.

 

 

Na razie morduję większość plebsu. Czekam, aż lepsi gracze wejdą na Live. Do tej pory spotkałem tylko kumpla od VF5, ale on w USA mieszka i minimalny lag już było czuć. Osobiście jednak lubię z nim grać, bo ma fajny styl gry.

 

 

Mocno się rozczarowałem na początku, ale widać niepotrzebnie.

Mówiąc krótko: online masakruje.

Łee :) to widzę że grę warto kupić :) dzieki CIREX za porady, i opinie :)

BTW: Jaką masz wersję gry ?? Opłaca sie czekać na limitke ??

Odnośnik do komentarza

Grałem dzisiaj trochę i było spoko do jakiejś 16 a potem jak znikąd zaczęły pojawiać się straszne lagi. Łącze mam 8mb i zazwyczaj nic takiego nie występuje.

 

Co do limitki to z tego co się dowiadywałem to niespecjalne warto. Ekskluzywny dlc to kilka ciuchów, a po odpaleniu gry dostaje się achieva za soul edge i soul calibura które normalnie trzeba kopić.

Odnośnik do komentarza

Aby cieszyć się bezlagową grą polecam zahostować i poczekać aż ktoś się dołączy.

Jeśli połączenie jest niższe, niż cztery kreski, to wychodzimy i zakładamy jeszcze raz. Trzeba odczekać około 3 sekundy, zanim pojawi się ikonka połączenia.

 

 

Jak spotkamy dobrego gracza i chcemy z nim posparować, to po walce zakładamy "player match" na dwóch graczy z prywatnym slotem.

Potem otwieramy zakładkę Live! i przeglądamy listę ostatnio spotkanych graczy. X odpowiada za szybkie zaproszenie.

 

 

Jak na razie mam bardzo pozytywne wrażenia. Oby tak się utrzymało.

Odnośnik do komentarza
Grałem dzisiaj trochę i było spoko do jakiejś 16 a potem jak znikąd zaczęły pojawiać się straszne lagi. Łącze mam 8mb i zazwyczaj nic takiego nie występuje.

 

Co do limitki to z tego co się dowiadywałem to niespecjalne warto. Ekskluzywny dlc to kilka ciuchów, a po odpaleniu gry dostaje się achieva za soul edge i soul calibura które normalnie trzeba kopić.

Po odpaleniu dostaje sie achieva za soul edge, i soul calibura?? Co masz na mysli, bo nie kumam... :mellow:

Odnośnik do komentarza
Czy gra na padzie od Xa ma sens? Jak nie to w co warto się zaopatrzyć? :huh:

 

Na padzie od X360 da się grać jako tako ale wiadomo, że do bijatyk lepiej zaopatrzyć się w coś lepszego. Ja mam pada z Hori który ma o wiele lepszy krzyżak ale i tak kółka i ćwierć kółka wchodzą gorzej niż na DualShock'u (możliwe, że to kwestia przyzwyczajenia).

Odnośnik do komentarza
W grze masz achievementa za kupienie ostatniej formy obu mieczy po 30tysięcy. Ci którzy kupili collectors edition mieli odblokowane te achievementy zaraz po pierwszym filmiku.

Czyli jak kupie limitke, to odrazu odblokuje 2 Achievementy ?? Troche dziwne... A jak się nazywaja te Osiągnięcia ??

The Controller 20

Get Soul Calibur (Final Form).

Wild Run to Tragedy 20

Get Soul Edge (Final Form).

Pojawią się razem z Start of a New Era po obejrzeniu intra

Odnośnik do komentarza

potwierdzam, ze na xbox live z jednym przeciwnikiem z dobrym laczem gra sie tak jak normalny versus.Dzisiaj zagralem kilkanascie meczykow z gosciem ktory gral jakims pokemonem z mieczem swietlnym.Nie bylo lagow i dalo sie normalnei GI robic.Problem jest w tym ze ten cholerny pad jest duzo za wolny no i 2 lata nie gralem na konsoli wiec ciezko oj ciezko sie baty dostaje:D

Odnośnik do komentarza

Poziom na Live! jest bardzo wysoki. Naprawdę jest bardzo dobrze.

Na początku byli sami leszcze, ale powoli zaczynają pojawiać się naprawdę super gracze z jakimi przez całą moją przygodę z SC nie miałem szansy zagrać.

 

Jak koleś na Live! ma 50 level doświadczenia, to można być pewnym, że to poziom turniejowy.

Odnośnik do komentarza
He a na PS3 online ssie nie miłosiernie :/

 

Ale, że co? Laguje?

 

Ja mam problem taki, że mi pokazuje 4kreski, nawet jak to są osoby z USA.

Nie jest tragicznie i da się jakoś tam zagrać, ale idealnie na pewno też nie jest. Dlaczego więc mi pokazuje 4kreski?

 

Jak mam takie połączenie z kimś z europy, to jest OK. Przy pięciu jest praktycznie idealnie.

 

Odnośnik do komentarza
He a na PS3 online ssie nie miłosiernie :/

 

Ale, że co? Laguje?

 

Ja mam problem taki, że mi pokazuje 4kreski, nawet jak to są osoby z USA.

Nie jest tragicznie i da się jakoś tam zagrać, ale idealnie na pewno też nie jest. Dlaczego więc mi pokazuje 4kreski?

 

Jak mam takie połączenie z kimś z europy, to jest OK. Przy pięciu jest praktycznie idealnie.

bo ma pewnie zmienny ping i sa wahniecia ale srednia jakosc polaczenia jest dobra.Da sie jakos dual shocka podlaczyc do x360?Albo namiary na jakies dobre pady znacie?

Odnośnik do komentarza
1MB to przeważnie super łącze. Zależy tylko jakiej jakości (pingi).

 

Pograłem kilka rankingowych walk. Akceptowałem tylko połączenia na 5 kresek.

Nie odczułem ŻADNEGO laga. Nic. Null. Tak jak offline.

Do tego zdobywa się w ten sposób kasę, którą można wydać edytorze postaci. Nie muszę więc tykać singla.

 

 

Na razie morduję większość plebsu. Czekam, aż lepsi gracze wejdą na Live. Do tej pory spotkałem tylko kumpla od VF5, ale on w USA mieszka i minimalny lag już było czuć. Osobiście jednak lubię z nim grać, bo ma fajny styl gry.

 

 

Mocno się rozczarowałem na początku, ale widać niepotrzebnie.

Mówiąc krótko: online masakruje.

Hmm czyli da sie grac z ludzmi z innego kontynentu ?

Hah to super, kupie sobie jutro gre, jestem w Usa wiec zaplace mniej, a i z rodakami po powrocie pogram :)

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

ja gram na ps3 online i jeżeli ktoś ma 5 kresek to jest idealnie żadnych zawiech,przy 4 kreskach tez się gra bez większych problemów tylko czasami się doczyta gra między rundami,ale można śmiało wbijac na partyjke z ludzmi którzy mają taki ping

niestety przy 3 kreskach juz się kompletnie nie da grac,dwa razy spróbowałem i powiedziałem ze nigdy więcej :/

 

mówicie o graniu z ludzmi z zagranicy,czy jest jakis sposób by sprawdzic jakiej narodowości jest gracz??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...