Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktorys z was ma moze taki problem: gram 3 walki pozniej mnie wyrzuca z sieci pisze networ error wyjde z gry klikne na sign in zapisuje sie do sieci i wszystko jest ok wchodze do gr znowu gram 2-3 walki i error rozpier...dala mnie to czy ktos tak ma? ?

Podobno na ps3 ludzie tak mają. Przynajmniej na sc.com się skarżą. Na chwilę obecną nie ma rozwiązania chyba.

Jeśli jest to na X360, to nie wiem. Być może masz porty zablokowane?

Odnośnik do komentarza
Witam

 

Zastanawiam sie czy grając zawodnhikiem z lepszą bronią (kupioną za pieniadze) jej lepsze statystyki są dostepne w rankingowych walkach

 

Zależy. Jest tryb standardowy, gdzie kupione przedmioty nie wpływają na parametry postaci.

Można też grać specjalny versus, gdzie wszelkie dodatki zebrane na singlu działają.

 

Oba tryby mają wersję rankingową i sparringową. Rankingi obu trybów są zupełnie od siebie niezależne.

 

Odnośnik do komentarza

witam

Grę mam od soboty.Pograłem troche na internecie i nie wiem czy tylko mi się tak trafia ale przewaznie na 10 rozegranych walk 7 to kilik a reszta przewaznie

sieg. Najlepsze jest to ze gra taki uzywam calej jej comand lisy w walkach a i tak na skrzynce mam juz kilka wiadomosci z wyzwiskami od pokonanych osob

,przewaznie sa to osoby spamujace 2 ciosy na krzyz nie rozumiem tego:)

Orientuje sie ktoś czy w naszym kraju można kupic arcade stick do xboxa 360

 

 

Odnośnik do komentarza
witam

Grę mam od soboty.Pograłem troche na internecie i nie wiem czy tylko mi się tak trafia ale przewaznie na 10 rozegranych walk 7 to kilik a reszta przewaznie

sieg. Najlepsze jest to ze gra taki uzywam calej jej comand lisy w walkach a i tak na skrzynce mam juz kilka wiadomosci z wyzwiskami od pokonanych osob

,przewaznie sa to osoby spamujace 2 ciosy na krzyz nie rozumiem tego:)

Orientuje sie ktoś czy w naszym kraju można kupic arcade stick do xboxa 360

 

W naszym piknym kraju sa tylko uzywki. Mozna sprowadzic z zagranicy ale niestety to kosztuje a dobrego sticka na Sanwie gotowego niema niestety. Zostaje tylko HORI ktory jest ok, ale sie wyrabia.

 

Mam 2 takie sticki i sa ok. Niestety koszt sprowadzenia jest duzy i jest clo z reguly (chodz nie jest to tak duzo). Moge pomoc w zamawianiu ale NIE ZA DARMO, bo mi sie nie chce i nie biore odpowiedzialnosci za clo bo niestety nie jest ono zalezne ode mnie. Jak kilka osob bierze to trzeba wziac kuriera, paczka jest ubezpieczona, namierzalna i przylatuje w MAX tydzien.

 

Wlasnie sprawdzilem - wersja z rysunkami z SC4 sticka HORI odpada, bo mozna zamowic TYLKO JEDNA SZTUKE NA KLIENTA ( to znana praktyka w Japoni gdy towar jest bardzo chodliwy). Na szczescie, Hori wznowilo produkcje tego sticka BEZ naklejek (jest identyczny w srodku) i te juz mozna zamawiac bez ograniczen.

 

Koszt przy 5 szt wyszedl 205 zl za szt bez mojej prowizji i bez cla.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
sa replaye walk? :huh:

Nie. Replay'e (w ogóle) występują tylko po ostatniej rundzie, pokazując ostatnie momenty walki.

 

Da się grać w trybie versus (na jednej konsoli) dwóch na dwóch? (zmiany postaci podczas walki)

W Tower Soul gra się świetnie kilkoma postaciami :/

 

Może da się ten tryb odblokować?

Nie i nie.

Odnośnik do komentarza

Zielone paski odpowiadają za elementy uzbrojenia, nie są w tym przypadku istotne. Wpływają jedynie na to, że ew. obrażenia zadawane przeciwnikowi są większe.

 

Gdy kulka wybucha, przeciwnik tak jakby zostaje odepchnięty do tyłu. Wtedy właśnie wciskacz 4 przyciski jednocześnie.

 

GI to Guard Impact, czyli metoda parowania ciosów, 1_3_4_6G. Legenda: soulcalibur.xt.p -> TEKSTY

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...