Skocz do zawartości

Soul Calibur IV


Aramis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasandra
Wyciągam proste wnioski -> w SC2 była taka postać jak Necrid. Kto uczestniczył w choć jednym turnieju SC2 ten wie, że Necrid był banowany.

Czemu? Bo była to bonusowa postać zaprojektowana przez twórcę Spawna. To samo w SC3 -> bonusów było więcej niż tutaj zapowiedziano a i tak wszystkie postacie tego typu były banowane. Prosty wniosek - Bonus = ban na poważniejszych turniejach (bo o tych mowa).

Oczywiście mogę się mylić...

 

Moim skromnym zdaniem banowanie Necrida to był idiotyzm, poza tym nie można porównywać sytuacji z Necridem do bonusów z SC3, bo to zupełnie inna sprawa. Necrid był pełnoprawną postacią, z command listem i historią, natomiast bonusy z SC3, to jakieś okrojone z ciosów "kadłubki".

Jak narazie bonusy z SCIV prezentują się całkiem fajnie, poza tym nie przypominam sobie, aby w zapowiedziach były przedstawiane bonusowe postaci.

 

Ale porównanie do Necrida może się okazać słuszne i możemy mieć do czynienia z podobna sytuacją, ale po co w takim wypadku banować te postaci?

Chyba że znowu nasza scena pójdzie owczym pędem za rozwiązaniami z innych krajów (przykład Necrida pasuje tu idealnie).

Odnośnik do komentarza
Moim skromnym zdaniem banowanie Necrida to był idiotyzm, poza tym nie można porównywać sytuacji z Necridem do bonusów z SC3, bo to zupełnie inna sprawa. Necrid był pełnoprawną postacią, z command listem i historią, natomiast bonusy z SC3, to jakieś okrojone z ciosów "kadłubki".

Jak narazie bonusy z SCIV prezentują się całkiem fajnie, poza tym nie przypominam sobie, aby w zapowiedziach były przedstawiane bonusowe postaci.

 

Ale porównanie do Necrida może się okazać słuszne i możemy mieć do czynienia z podobna sytuacją, ale po co w takim wypadku banować te postaci?

Chyba że znowu nasza scena pójdzie owczym pędem za rozwiązaniami z innych krajów (przykład Necrida pasuje tu idealnie).

Ja osobiście też jestem przeciwko temu, żeby banowali te postacie, -> jeśli każda z nich będzie miała swój, oryginalny command list (nie mówie o Viadrze i Jodzie)

Gdyby taki Necrid uzyskał aprobate graczy jako "pełnoprawny" zawodnik to kto wie... może byśmy mieli go w 3 i 4 odsłonie SC. (w końcu to zależy od graczy)

Z drugiej strony na soularchive nie ma tych bonusów w dziale characters. I to myśle przesądzi sprawę na ich niekorzyść.

 

Odnośnik do komentarza

Poczekajmy aż gra wyjdzie, aż będziemy w stanie powiedzieć coś konkretnego. Nie widzieliśmy jeszcze gameplay'u, więc nie jest wykluczone, że bonusowe postaci będą miały w całości albo choć w części movelisty zapożyczone od innych postaci.

 

Ale jeśli chcemy, żeby nasza krajowa scena otworzyły się na zagranicę (chcemy?), to nie powinniśmy starać się na siłę wdrażać swoje zasady (i w tym miejscu biję się w pierś za VC w Poznaniu rok temu).

Odnośnik do komentarza

Hm czytam se parę ostatnich stron tematu i co drugi post to narzekanie na duże biusty :huh: Geje, zazdrośni czy o co chodzi? Mnie tam się nowy SC podoba, gdyby nie te dziwactwa bonusowe chociaż lasia z katanami jest fajna no i zamiast Yody mogli by dać inna (wyższa) postać z uniwersum SW ale mimo wszytko myślę, że będę chciał w to trochę pograć.

 

PS: Na gametrailers jest już nowy trailer z SC4.

Edytowane przez Oen
Odnośnik do komentarza

Haha no i bardzo dobrze przynajmniej będzie można zagrać star warsowego duela, a nie Yoda vs. jakieś oszołomy ;] I mam nadzieję, że serio dorzucą jeszcze więcej postaci, baa jak dla mnie mogą już nawet wywalić cała starą ekipę :P

 

Swoją drogą ciekawa tendencja Mortal vs. DC, Soul Calibur vs. Star Wars, w Tekkenie 7 chce zobaczyć X-menów :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...