Skocz do zawartości

Today Is The Day


puszkin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

no cos w tym jest, kiss the pig i axis maja coraz mniej tego charakterystycznego popier,dolenia na plytach, troche sie obawiam o nastepna, moze sie okazac zbyt latwa w odbiorze, marzy mi sie powrot do klimatu pierwszych płyt, ale austin bierze coraz bardziej standardowych perkusistow niestety.

 

wlasciwie to nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo ze nie zyje, zadnych oznak zycia nie ma nawet na myspacie, moze go rozpier.dolil jakis redneck na tej jego wsi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

z tego co zauważyłem bardziej odpowiadają mnie szczanie kwasem na live bo ze studio to za rewelacyjnie dla mnie nie wygląda . Spazmy po wtajemniczonych tylko dla demonów dzwiękach jakoś nie odpowiadają mojej naturze . Lubie rozpoznać texty wokalisty a nie tylko AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaAAAA i chooj po refrenie .Takich schizmów nie ma nawet w oglądanych przez mnie filmach . To nawet jak dla mnie coś nie Koncertówka Live till you die wypada bardzo znośnie , może masta zarzuć jakims livem to może przekonam się w końcu do tego bandu X_x

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie wgłębiałem jakoś nigdy szczerze mówiąc. Cośtam było o szukaniu drobnych na hot-dogi w starej kanapie i alienacji i o zdradzie.

 

I o maszynie zabijającej faszystów. Nie wiem Milan streść nam moze ty tak ładnie potrafisz opowiadać o uczuciach towarzyszących słuchaniu TitD, przykład mamy na poprzedniej stronie xD.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ja tam się nie wgłębiałem jakoś nigdy szczerze mówiąc. Cośtam było o szukaniu drobnych na hot-dogi w starej kanapie i alienacji i o zdradzie.

 

I o maszynie zabijającej faszystów. Nie wiem Milan streść nam moze ty tak ładnie potrafisz opowiadać o uczuciach towarzyszących słuchaniu TitD, przykład mamy na poprzedniej stronie xD.

 

 

tam, mickiewicz to nie jest, ale akurat sa teksty które maja moc, nie zadne tam szatan zje Ci babcie, czy o rzucaniu kamieniami i butelkami.

No ale zwrocic uwage mozna.

Bardziej chodzilo mi o ten grind.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

How To Win Friends And Influence People EP(1992)

 

Rise

Adult World

The Kick Inside

6 Dementia Satyr

 

http://rapidshare.com/files/336443619/1992_-_How_To_Win_Friends_And_Influence_People_EP.rar

 

niby to samo,co na supernovej,ale te kawałki brzmią tak słodko i tak surowo,że tą EPkę pokochałem miłością bezgraniczną.zresztą nie ma co ukrywać,że to najlepsze kawałki z supernovej :D

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

a ja tylko wspomne o dwóch płytach Alien In the Land of our Birth, kapeli w której grał steve austin, bodajze od 1990 roku. na jednej z płyt sa ichnie wersje paru kawałków z in the eyes of god, warto, bo to je zayebsiste.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...