Opublikowano poniedziałek o 05:214 dni Warto warto. Mnie się bardzo podobało. Fajnie nakreślone postaci i realizacja, a po seansie miałem o czym myśleć w kwestii głównego bohatera. Mam drobne zastrzeżenia, ale może Ty nie będziesz mieć, więc milknę.
Opublikowano poniedziałek o 13:294 dni Hiszpańskie kino grozy... to klasa sama dla siebie. Czy to bardziej gotycki, czy suspensowo-thrillerowy film z gatunku. Łej Pany, oni zawsze potrafią stworzyć perełki, czy to ,,Sierociniec" z 2007 roku, czy ,,Mama", albo i ,,[Rec]", z którego dość dobre są pierwsze 3 filmy z Uniwersum. I tak natrafiłem m.in. na ,,Sukienka" z 2026 roku - dość niezwykły (tak wygląda przynajmniej po zwiastunie) obraz. https://fdb.pl/film/1288609-sukienka
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.