Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

trzecią sobie dziś obejrzę. uwielbiam takie komediohorrory, jak tucker i dale vs evil, Zombie SS, czy Redukcja. jak znacie jeszcze jakieś, to polećcie :D

 

albo Dead End - chyba jeden z najbardziej klimatycznych horrorów tego wieku z zayebistymi dialogami

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

DEAD SNOW 2 czyli Zombie SS 2 już jest 720p a film o klasę IMO lepszy niż jedynka. Jest mega rozwałka i jeszcze większa beka a zakończenie - oskar gwarantowany. Polecam! Choć kto szuka rasowego horroru się zawiedzie bo to klimaty Evil Dead raczej. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

DEAD SNOW 2 czyli Zombie SS 2 już jest 720p a film o klasę IMO lepszy niż jedynka. Jest mega rozwałka i jeszcze większa beka a zakończenie - oskar gwarantowany. Polecam! Choć kto szuka rasowego horroru się zawiedzie bo to klimaty Evil Dead raczej. ;)

 

Jedynka to też klimat evil dead. Po protu Dead Snow - Evil Dead, Dead Snow 2 - Evil Dead 2.

Odnośnik do komentarza

 

swojego czasu obesrałem się oglądając o 1 w nocy z bratem paranormal entity, teraz to raczej nie znalazłbym jakiegoś horroru po którym nie mógłbym spać

 

Rozumiem, że co minutę są jump scares? Nie lubię gdy film straszy głównie takimi scenami. Fajnie jak jest jedna, dwie na film ale fantastycznie zrobione.

 

 

co minute nie, narastające napięcie, nagłe zwroty itd lepsza cześć niż wszystkie paranormal activity

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

jest jeden całkiem zjadliwy francuski film o zombi, nazywa się La horde

 

Propsy, szczególnie pierwsze ~40 minut filmu warte zobaczenia, potem jest trochę zbyt... typowo.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

jeszcze był taki horror brytyjski o koleżkach co jadą sobie na wieś z okazji wieczoru kawalerskiego, a tu nagle apokalipsa zombi. z tym gościem:

 

 

z nowszych cockneys vs zombies, ale jeszcze nie widziałem. mnie osobiście zawsze bardzo śmieszy pierwsze return of the living dead, a szczególnie ta scena:

 

 

no i w filmie jedna pankowa szmula zrzuca ciuszki, a to zawsze plus. ale to wszystko starocie, a rozmawiam ze starym koniem więc przeruchane z każdej strony podejrzewam. jestem święcie przekonany, że zakładałem kiedyś temat o filmach o zombie - skarbnica wiedzy na wyciągnięcie ręki w kierunku wyszukiwarki.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

jeszcze był taki horror brytyjski o koleżkach co jadą sobie na wieś z okazji wieczoru kawalerskiego, a tu nagle apokalipsa zombi. z tym gościem:

 

 

Nie wieczór kawalerski tylko wyciągają tego typa na wieś po rozwodzie, film się nazywa Doghouse. Chyba że o innym filmie myślimy.

Odnośnik do komentarza

 

Wyszły ostatnimi czasy filmy, które naprawdę potrafią przestraszyć? Czy gatunek horroru skończył się w 2004 roku?

 

Mam nadzieję, że nie masz na myśli Dawn of the dead.

 

Mam na myśli tajlandzki Shutter.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...