Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

 

No ale wez pod uwage, ze moze mial wtedy 14 lat i bal sie potwora z szafy. Sam mialem 19 i nieprzespana noc po Ringu (usa) nie wspominajac o the Shutter (org.).

eee? serio?

Nie no, zaraz wyjdzie na to, ze wiekszosc oglada horrory samemu i w sluchawkach na uszach w kompletnych ciemnosciach i ich to zupelnie nie rusza. ;d

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na imdb 6,5/10 więc wygląda na to, że to conajmniej dobry film.

nie sugeruje sie ocenami na sieci bo moga byc zawyzane badz na odwrot.

jedyne oceny ktore mnie interesuja musza wyjsc prosto od widzow/widza, a jendnym z takowych jest kumpel, ktory sie osr.al w kinie seansie. Jak najbardziej polecal mi. To jak narazie jedna opinia, a to za malo.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

niestety horrory  z założenia nie dostaja nigdzie wiecej niż 7,5 max. 8 jeslijest naprawde dobry film.

Ja nie ruszam horrorów jak ocena jest poniżej 5.0 a tak 6, 7 i  8 czasami  oznaczaja dobry horrorek.

 

Ostatnio ogladałem chained córy Lyncha, naprawdę swietny filmik, ale srednia nie poraza.



niektorzy to potrafia zachecicna filmwebie:

 

Świetny film, pokazuje tutaj pełnowartościowe znęcanie się nad człowiekiem aż do momentu jego złamania

Odnośnik do komentarza

zony kozelanka dzis dodala swija opinie na temat filmu, takze lece do kina z malzonka juz w ten piatek, badz jeszcze w czawartek wieczor.

pozyjemy, zobaczymy... jak obejrze na pewno sie wypowiem, o ile film pobije moje oczekiwania, albo badz co badz Blair'a   ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

pare dni temu widziałem w tv nocny pociąg z mięsem. po tytule spodziewałem się sztampowego do bólu slaszerka. no i jest slaszerek, ale wcale nie tandetny. ma kilka ciekawych pomysłów realizacyjnych, przyzwoite aktorstwo (z mega klimatycznym vinnie jonsem w roli zimnego s(pipi)ysyna), miejscami fajny soundtrack. intryga ma cechy kryminału a zakończenie przywodzi mi na myśl serial po tamtej stronie. polecam, mimo paru debilizmów i niezrozumiałych zachowań bohaterów. rzecz jest na podstawie jakiegoś krótkiego opowiadania cliva barkera, speca od horrorów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...