Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mowa o kultowych filmach to aż żal nie wspomnieć o filmie Candyman. Pamiętam jak ten film przerażał mnie za dzieciaka. Do tego dochodzą oczywiście wszystkie części Nightmare on the Elm street (trójka najlepsza), Child's Play no i Hellraisery. 

 

 

BTW. Widział to ktoś? 

http://www.filmtok.pl/Chore-obrzydliwe-brutalne-Zobacz-czarna-liste-filmow-zakazanych-TOP-s36168

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orzeszek

może siedem? o ile to horror, albo polece oldboya o ile to horror (oba filmy u mnie nieźle podziałały na wyobraźnie) jeszcze może zaginioną autostrade Lyncha

o jeszcze pierwszy blair witch project, tylko nie straszy juz jak kiedyś :(

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Wszystkie części Koszmaru Ulicy wiązowej? Chyba jakiś (pipi)a żart, ty oglądałeś np część 5tą?

 Faktem jest, że większość scen śmierci jest bekowa ale mimo wszystko posiadają swój urok. 

 

Z tych starych bez wątku paranormalnego napewno (część filmów naciągana pod horror):

Autostopowicz

Martin

Rituals

Połyskliwa skóra

Kalifornia

 

Z "nowszych starszych" (okolice 2000r)

Donnie darko

Audition

 

Z najnowszych:

Cherry tree lane

Odnośnik do komentarza

może siedem? o ile to horror, albo polece oldboya o ile to horror (oba filmy u mnie nieźle podziałały na wyobraźnie) jeszcze może zaginioną autostrade Lyncha

o jeszcze pierwszy blair witch project, tylko nie straszy juz jak kiedyś :(

seven to rasowy thriler (chociaż posiada znamiona horroru) , oldboy to dramat. blair witch może przestraszyć do pierwszego zarostu. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

widziałem pilota i nic specjalnego. za to "v/h/s 2" bardzo spoko. zwłaszcza segmenty o indonezyjskim kulcie od reżysera "raid" i ten o zombie z perspektywy zombie (koleś jeździ sobie na rowerze z kamerką go-pro na kasku i atakują go zombie no i widzimy całą jego przemianę).

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem wczoraj tą opływającą w zachwyty Obecność Wanga(ocena koło 8,0 na IMDB przy 17 tys. głosów). Spałem spokojnie całą noc. Film niby straszny, ale tylko do pewnego momentu, bo w połowie wszystkie karty są wyłożone na stół, cała tajemnica gdzieś umyka. Wang straszy trochę utartymi schematami - po takiej gloryfikacji spodziewałem się trochę więcej oryginalności. Lekki, przyjemny horrorek, nie zły, nie dobry, taki średniak na 6/10. Na tle shitów jest on rewelacyjny, ale ja staram się takich nie oglądać, więc mam zniekształconą skalę ocen w kwestii tego gatunku. 

Odnośnik do komentarza

Wang ? To ten od pierwszej Piły? Może skuszę się na tą Obecność.

 

Co do VHS2, obejrzałem też pierwszą część (na 6/10), druga, mimo tego że mniej historii, to chyba lepsza. Więcej gore, a ostatnia historia z UFO za(pipi)ista, świetnie ucharatkeryzowane szaraki, potrafią wzbudzić niepokój.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatni horror który wywarł na mnie jakieś wrażenie to był Sinister, tak to posucha. Trzeba bedzie sprawdzic ta Obecnosc.

 

obecność jest  Dobra, i tylko dobra. nic ponad to.

oglądałem z żonka, która to niczego sie nie boi, poza szara polną myszą. po seansie doszliśmy do wniosku, ze nie warto było iść do kina. taka nasza opinia.

 

razem stwierdziliśmy, ze najmocniejsze, co do tej pory razem widzieliśmy w kinematografii była Mama, a dokładniej dzieci, które zostały przez nią zmienione podczas pobytu z nią w opuszczonym domu. dzieci te były na tyle upiorne, ze wywierały u nas gęsia skórkę na widok w jaki sie poruszają, rozmawiają, czy wydaja rożnego rodzaju dźwięki. skrzywienie tych dzieci bolało nas najbardziej. nie żadne efekty specjalne, a same dzieci. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...