Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie pamietam czy juz sie wypowiadalem w tym temacie ale ogromne wrazenie zrobil na mnie Blair Witch Project - niesamowity klimat.

Ostatnio ogladalem tez Czwarty Stopień (the fourth kind) i tez bardzo mi sie podobal.

 

Reszta pseudo-horrorow to definitywnie gnioty moim skromnym zdaniem. Pomijajac oczywiscie te filmy ktorych nie mialem przyjemnosci obejrzec.

 

Jesli chodzi o lsnienie to mimo ze to klasyk to nie podobal mi sie i strasznie sie nudzilem, zadna czesc egzorcysty mi sie nie podobala, koszmar z ulicy wiazkow nawet da rade ogladac ale najlepszy efekt byl gdy po filmie polozylem sie spac za mlodziaka :)

Drag me to hell taki straszak z jajem - ogolnie na plus tyle ze zaden z niego horror.

Edytowane przez Labik
Odnośnik do komentarza

Ludzka Stonoga 2 - Nie powiem, lubię jedynkę. Fajny film. Dostarczył mi sporo rozrywki, wiec bardzo oczekiwałem na dwójkę. Bylem ciekaw co tym razem Six wymyśli, co jeszcze bardziej poyebanego. No i w końcu pojawiła się LUDZKA STONOGA 2.

Hmm, nie jest to siklel, ani priklel, tylko dość nietypowe podejście do kontynuacji. W każdym razie razie jest sobie gruby zwyrodnialec, któremu tato wchodził do wanny jak był mały, ma zryta psyche i jego największym marzeniem jest Ludzka Stonoga. Ogólnie rzecz biorąc film jest gorszy od jedynki, durniejszy i dużo bardziej nudny. Bez przesady wiekszosc filmu to kolejne sceny zwabiania i ogłuszania ofiar, okazjonalnie ze scenkami w domu grubasa. Nudy. Ale jak już pojawia się Ludzka Stonoga to jest nieźle. Na pewno film duuuzo bardziej brutalny i zwyrodniały niż poprzednia część. Kamera bardzo dużo pokazuję. W jedynce musieliśmy wierzyć na słowo, że doktorek majstrował coś przy kolanach ofiar, tu natomiast w dużym zbliżeniu można tego typu eksperymenty podziwiać. Jest dużo gore, dużo gówna (tak), dużo nieprzyjemny obrazów. Plus, że film jest czarnobialy, więc dodaje to +25% do surowości i obrzydliwości.

 

4/10 bo jednak mnie wynudził

 

No i plus dla ludzi odpowiedzialnych za kasting.

 

human-centipede-2-martin.jpg?w=640&h=392&crop=1

 

choć doktorek z jedynki był ciekawszy, No i miał naukowa wiedzę żeby stworzyć w 100% medycznie poprawną Ludzka Stonogę. No i dawał narkozę...A grubas? Trzeba zobaczyć :)

Teraz czekamy na trójkę :)

 

wesoły making of

 

 

 

:)

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mnie najbardziej podpasowal "Coś" i "Hellriser". W przypadku tego drugiego najlepsze są tylko dwie pierwsze części. Z innych horrorów polecam "W paszczy szaleństwa" , "Księcia Ciemności" "Paranormal Activity" a z horrorów gore "Martwicę Mózgu". Czekam na jakąś sensowną ekranizację prozy Lovecrafta bo poza amatorskim Call of Cthulhu inne filmy zasysają....

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

No wiadomo, że obowiązkowo trzeba dodać, że rimejki są be i klasowi nimi gardzą. Bo jeszcze tego ktoś nie słyszał.

 

 

Oczywiście nie sądzę, żeby Peirce mogła zrobić film na poziomie De Palmy, ale co z tego. Na podstawie książki można zrobić sporo różnych filmów, niech spróbuje. Sądząc po dotychczasowym dorobku jej i scenarzysty, zapewne podejdą do książki w nieco inny sposób, pewnie mniej kreatywny, no ale nie słyszałem jeszcze nigdy, żeby był jakiś zakaz robienia z Kingiem, co się komu zechce. No ale jak można robić kolejny film na podstawie tej samej historii, to takie mało kreatywne w porównaniu z komentarzem w internecie.

 

 

Reżyserem "Wideodromu" jest Adam Berg, który na razie żadnej fabuły nie nakręcił, ale robił reklamy, w tym tę znaną reklamę Philipsa, której nadal nie ogarniam. Mogłoby być ciekawie, gdyby poradzili sobie z odpowiedzią na oryginalne pytanie w epoce Web 2.0.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lQ3D4CqHbJM

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

rozpoczęły się zdjęcia do "curse of chucky" ! ! !

 

Nica (Fiona Dourif) is grieving over the gruesome suicide of her mother when her domineering older sister Barb (Danielle Bisutti) arrives with her young family in tow to help settle their mother’s affairs. As the sisters butt heads over Nica’s plans for the future, Barb’s young daughter comforts herself with a grinning, red-haired talking doll named Chucky (voiced again by Brad Dourif) that recently arrived mysteriously in the mail. But as a string of brutal murders begins to terrorize the household, Nica suspects the doll may hold the key to the bloodshed. What she doesn’t know is that Chucky has a personal score to settle. He’s determined to finish a job he started more than 20 years earlier, and this time he’s going to see it through to the bloody and shocking end.

 

dostępne na blu-ray i dvd już gdzieś w 2013

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...