Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ghostland (2018) - całkiem poprawny, łączący elementy z Domu 1000 trupów i Teksańskiej masakry piłą mechaniczną. Naczytałem się jaki to zaskakujący twist występuje w połowie filmu, no ale niestety tak nie jest. Uważny widz już na początku połapie się o co chodzi. Poza tym za mało "brudu" i mocnych scen jak na tego typu kino.

 

Strangers: Prey at Night (2018) - gorszy od pierwowzoru, ale nadal zabawa w kotka i myszkę psycholi z ofiarami sprawia jakąś tam frajdę. Spodziewałem się trochę innego zakończenia

Spoiler

, takiego samego jak w pierwowzorze że zło triumfuje, a tutaj niestety trójka zabójców w maskach zostaje zabita.

 

Revenge (2017) - niezłe zaskoczenie. Mamy typowy film zemsty, gdzie panienka mści na swoich oprawcach. Problem z tym filmem jest taki że żeby się dobrze na nim bawić trzeba zaakceptować pewne mocno nierealne zwroty akcji jakie w nim wstępują, po prostu przyjąć taką konwencję filmu, tak jak np w The Guest. W innym przypadku może odrzucić dość szybko, mnie akurat bardzo podszedł. Wizualnie i muzycznie jest bardzo dobrze, a do tego mocne sceny gore (miejscami przesadzono z ilością krwi). No i w pewnym momencie główna bohaterka wygląda jak hardkorowa wersja Lary Croft.

Odnośnik do komentarza

Hereditary

 

Nareszcie obejrzałem i w zasadzie film jest po prostu niesamowity, tylko ta sama końcóweczka w domku na drzewie troch taka siakaś owaka, sam nie wiem.

Ale scena śmierci wiadomo kogo, scena przy kolacji, naprawdę rzadko spotykane już uczucie strachu  w filmie, naprawdę dobry kawał roboty. I świetnie zagrany.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Upgrade bardzo dobry. Dam nawet 4/5. 

 

Wczoraj widziałem Calibre (2018) - dwójka kumpli wyrusza na wiejskie szkockie zadupie w celu zapolowania na jakieś bambi. Męska przygoda dwóch mieszczuchów + szkockie rednecki = co może pójść nie tak? Pierwsze skojarzenia z 'Eden Lake', ale niestety wyszło troche gorzej. Czuć filmowego netflixa, czyli troche się bez składu i jakoś dziwnie się to ogląda.. troche gorsze też od 'Ritual'. 3/5

 

Moja lista:

Calibre<Upgrade<BR2049<Suspiria

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.08.2018 o 20:19, Sep napisał:

Strangers: Prey at Night (2018) - gorszy od pierwowzoru, ale nadal zabawa w kotka i myszkę psycholi z ofiarami sprawia jakąś tam frajdę. Spodziewałem się trochę innego zakończenia

  Pokaż ukrytą zawartość

, takiego samego jak w pierwowzorze że zło triumfuje, a tutaj niestety trójka zabójców w maskach zostaje zabita.

 

 

Syf straszny, zmarnowane 80min, jeśli podobała Wam się pierwsza część to o tej najlepiej zapomnijcie że istnieje.

Odnośnik do komentarza

The Meg - Statham i 25 metrowy rekin w Imaxie? To się nie mogło nie udać. :D Typowy shark movie z głupkowatymi bohaterami, jedynym twardzielem i małą dziewczynką. Potężny ekran i efekty robią wrażenie, rekin jest bardzo dobrze zrobiony i nie trąci tandetą jak w Sharknado. Przez 2 h uświadczyłem mało dłużyzn, trochę głupich dialogów jak to w takich filmach, cringeowych bohaterów nie zabrakło. Jako całość? Idealny film do IMAX na niedzielę. Lekki, porywający, łatwy i przyjemny. Muzyka wciskała mnie w fotel a oprawa dźwiękowa w ogóle bardzo na plus. Jako shark movie to solidne 8/10. Dla zwykłego widza pewnie 6/10 z plusem za megalodona - bydle robi wrażenie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...