Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio na netfliksie najechałem myszko na ten cały Rytuał i się trailer włączył. Kilku typa idzie w jakieś zagraniczne bieszczady i jeden sobie skręca girę, po czym inny proponuje, żeby sobie skrócić drogę przez las. Po czym mają różne zwidy i..i dalej już mi się nie chciało oglądać. Z braku laku może kiedyś obejrzę w stanie nietrzeźwości.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, milan napisał:

W sensie ze trailer Cie wynudzil xD? to już ostro

Jakby nie było z trailera wieję sztampą na kilometr:)Idziemy na zadupie,ktoś ma kontuzję że nie może chodzić,skrót przez las itp,itd.Brakowało jeszcze żeby chodzili w kółko.

Ale film dobry,nic dobrego ostatnio nie wyszło.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.02.2018 o 12:56, krupek napisał:

A co jeszcze polecacie z horrorów na Netflixie? Bo już nie pamiętam, kiedy ostatni raz oglądałem coś, co choć trochę mnie zeschizowało. The Ritual sprawdzę.

Nie oglądaj tego Rytuału. Beeka w (pipi).

Z reszta co ja będę ci pisał :) Wiekszego stresa miałem grając w TEW niż ogladajac to (pipi).

Napewno nie horror ale zobacz 3 billboardy. Filmik zrobił na mnie piorunujace wrażenie.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, JJoker napisał:

Hellraiser: Judgment - raaasny jakie to było słabe. Poza Cenobitami nie ma tu nic, co warte obejrzenia. Smutne, naciągane - 3/10

Hellraiser: Judgment - raaasny jakie to było słabe. Poza Cenobitami nie ma tu nic, co warte obejrzenia. Smutne, naciągane - 3/10

Ostatnio obejrzałem pierwszą część i jak na kino 80s, było całkiem ok. 

Odnośnik do komentarza

Leatherface - mix krwawej wersji Bonnie i Clyde, Bękartów Diabła i Teksańskiej Masakry, ale niestety nie wyszło. Idiotyczne zachowania postaci tak kłują w oczy że ciężko to przełknąć, no a sama geneza jest tak płytka że aż szkoda gadać. Jedyne co na plus to gore w sporej ilości, no i pielęgniarka była fajna.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2018 o 20:27, Dr1zzt napisał:

Ja widzę, że jest w spoilerze. 

Film całkiem spoko. Zdjęcia za(pipi)iste.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Leszy mi się też od razu z nim skojarzył :D

 

Cholera po obejrzeniu  filmu myślałem, skąd znam tę "mordę". Już zacząłem wracać wspomnieniami do starych komiksów Simona Bisleya pt Slaine.  Chociaż pewnie to dobry trop, bo i tam pojawiał się ten skuriwel. 

Film bardzo fajny. Piękne zdjęcia, dobry dźwięk, bardzo  podobały mi się te statyczne ujęcia, chyba podobne były w It Follows.

Ciekawe czemu Polacy nie biorą się za tego typu produkcję, plenery mamy, a koszty horroru  są chyba dość niskie w porównaniu z innymi filmami. Od tej słynnej Wilczycy minęło już ze 100 lat, czas ma coś nowego. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2018 o 02:52, milan napisał:

Jigsaw

 

nie jest tak źle jak sądziłem że będzie, podobał się wujaszkowi  więc spodziewałem się najgorszej szmiry, a wyszedł całkowicie na poziomie podobnym do poprzednich, nie wiem, 3 części, czyli średniak.

 

A ja dostałem taką szmirę ;/ Po pierwsze pułapki, (będą SPOILERY), żadna nie zrobiła na mnie wrażenia, nawet nie było sceny otwierającej z jakąś mocną pułapką :[ No kur.wa, łańcuchy przyciagające do ostrz (to była w sumie kalka z piątki), strzykawki, noga w sznurkach (która nawet nie była planowana, bo gościa tam nie powinno być), zasypywanie piaskiem i randomowo lecące narzędzia. Nic szokującego, a nawet sprawiającego dyskomfort który był przy oglądaniu poprzednich części. Potem pułapka z tym motocyklem też mnie rozczarowała, wszystko wyglądało na bardziej skomplikowane by skończyć się paroma draśnięciami.

 

Postacie najgorsze i najbardziej stereotypowe w historii. Karyna z rozmazanym makijażem (wiadomo że zginie boleśnie), cwaniaczek zwracający się do towarzyszek per "lollipop", murzyn który jedyne co potrafi to krzyczeć "help me! please" i zginąć debilną śmiercią "you saved meeee!!! oops" oraz laska typowe 8/10 po której od razu widać że przeżyje większą część filmu. Bolały mnie zęby jak patrzyłem na tę zgraję, mogli dać więcej czasu ekranowego tej rudej detektyw :wub: 

 

(koniec SPOILERÓW z Jigsaw)

 

Co do The Ritual to zgadzam się że to naprawdę miłe zaskoczenie, a scena w chatce zdecydowanie najlepsza w filmie. Ja czułem dosłownie strach jak patrzyłem co tam się dzieje i co odkur.wia co kolejny bohater. Po sielankowym początku to jak dostać obuchem w łeb. Oczywiście im dalej w las tym film zmierza w innym, mniej tajemniczym kierunku ale widziałem wiele bardziej spier.dolonych końcówek w horrorach także nie ma tragedii. Dobry film, oby więcej takich w najbliższym czasie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...