Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

18 godzin temu, Shen napisał:

Najbardziej przereklamowane horrory na forum? Hereditary i Get Out

 

Get out jako film bardzo ok ale to nie horror. Spustów nad Hereditary nie ogarnę. Nawet Milan nie napiszę, że końcówka poywornie słaba.

 

Panowie na święta seans nowego Halloween się szykuje. Hdrip oznacza prędkie powitanie bdrip.

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, milan napisał:

Vvitch beka na 5. Wiedzma dojaca krowe i ta sliczna laseczka nie ratuja tej nudy.

A mogli normalnie zrobic motyw tej baby co ukradla wiadomo co i na koncu po ludzku bohaterka ja zabija jakims zakleciem z ksiazki znalezionej wedlug wskazoweg kozla a w ostatniej scenie zblizenie na kozla i mu sie oczy z czarnych zmeniaja na czerwone ze niby starucha go posiadla.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.12.2018 o 15:36, Schranz1985 napisał:

nie wiem juz dawno nie piłem wódki z mety.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ale skutki są do dziś :lapka:

Incydent w Ghostland? no typowe 5/10

, trochę gore, dużo krzyku i płaczu. Straszny duży pan itd itd

plusy? fajne cameo M i S T R Z A chociaż przydałby się jeszcze K R Ó L, nawet nawet twist i zjawiskowo piękna główna bohaterka.

It Follows? No qorwa sztosik nad sztosiki. Ale do tego trzeba oglądać film, a nie patrzeć na niego jednym okiem, a w drugim w smartfon. 

Począwszy od dzwięku. Ta produkcja powinna mieć planszę jak w starych grach na PSP - Oglądaj w słuchawkach lub kinie domowym debilu. Audio to 10/10 przestrzeń, cisza potem bass jak w BR2049. Coś pięknego Horror ma kapitalne zdjęcia, szerokie plany, kolorystyka, klimat, oryginalność. Jak można tego nie docenić?

 

Jeśli ktoś jeszcze nie widział. Moim zdaniem warto. JJ i Schranz nie oglądajcie tych filmów.

f9d18741540269.57aa2ce8f050e.jpg

 

91GZrDv52lL._RI_SX300_.jpg

 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...