Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

No to cofnij się do tego.

Ale swoją drogą - ty nie grałeś w tę grę, ty ją "przeleciałeś". O lokacje nie spytam, bo pewnie tabula rasa ale widziałeś chociaż behemota? :huh:

 

edit: Gooral - już drugi raz mnie wyprzedzasz :P

Tak,behemota widziałem. Masz rację,wrócę do tamtego sejwa i zrobię jeszcze misji.

Odnośnik do komentarza

http://www.cenega.pl/?ID=6536

 

I po tej informacji użytkownicy polskiej wersji F3 na X360 mogą sr.ać na Cenegę. Cytuję "Polskie wydanie zostanie potwierdzone w późniejszym czasie." Przynajmniej wiemy jaki długo musimy czekać na ten poźniejszy czas :/ Potwierdziły się również przypuszczenia, że polska firma nie może wydać nic spolonizowanego na Xbox Live przez brak wsparcia tej usługi w PL.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że świetnie. Szczególnie jak widzę takie info:

 

- Mothership Zeta ââ obcy powrócili i są mocno wkurzeni. Zapoznaj się z siłą obcych i przekonaj się czy jesteś dostatecznie silny by przetrwać!

 

Prawie jak mapety w kosmosie :/ Ale ważne, że będziemy mogli zagrać w wakacje w nowe dodatki. <sarkazm_mode_off>

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Które dialogi masz nie przetłumaczone? Bo ja trafiłem na razie na jeden nieprzetłumaczony a 60 godzin za mną z wersją PL.

 

hmm... jeden dialog to byl z ta skryba(?) bractwa stali w bibliotece jak robilem poradnik przetrwania, a drugi z gosciem w Paradise Falls

co chcial ode mnie 20 chinskich karabinow sluzbowych na rozkrecenie interesu ;p

 

 

@Topic

 

Jesli chodzi o edycje GOTY to czekam z niecierpliwoscia ;)

Odnośnik do komentarza

Ukłon w stronę krajów, w których nie ma oficjalnego XBL a Fallout jest tam zlokalizowany i po sieci nie może być nic wypuszczone w danym języku. Czyli Polska się kwalifikuje. A piraci byli są i będą. Póki P2P będzie żyło a gry będą wydawane na optycznych nośnikach danych.

 

 

Skradanie przydaje się do szybszego zabijania wroga bronią palna lub białą (Dodatkowe obrażenia gdy nie zostaniemy wykryci przed zadaniem obrażeń) oraz do wkładania wrogom do kieszeni granatów bez zawleczki. Przydaje się również do "pobierania" ich własności jak również do dawania karawianiarzom lepszych pancerzy co by nie poginęli nam w czasie wędrówki. A to się niestety zdarza. Na marginesie - szukałęm wszystkich schematów Nuka granatu i ten u Doca Hoffa zostawiłem na koniec bo siana na niego nie miałem. To był błąd. Niestety jak wujek Joe oznajmił - Hoffa już dawno nie widziano i może obawiać się najgorszego. W takiej sytuacji prawie niemożliwym jest znalezienie ciała poległego karawaniarza a co za tym idzie zdobycie potrzebnego schematu. Dlatego warto kupcom dać w pełni naprawiony Power Armor jak tylko je zaczniemy zdobywać. Dać w sensie: przykucnięcie, zdjęcie swojego pancerza, włączenie stealth boy'a i "podarowanie" gościowi PA.

Odnośnik do komentarza
Na marginesie - szukałęm wszystkich schematów Nuka granatu i ten u Doca Hoffa zostawiłem na koniec bo siana na niego nie miałem. To był błąd.

 

Ja wczoraj przypadkiem znalazłem ten schemat, a wcale go nie szukałem, w ogóle nie mam w planie calakowania tej gry, ale ciesze się, jak coś sobie sam znajdę :D

Znajdował się on w jaskini (Raiders Outpost) niedaleko na wschód od Tennpenny Tower, w niej głębiej jest jeszcze jedna, na której końcu leżał ten schemat przy kościotrupach

 

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Ukłon w stronę krajów, w których nie ma oficjalnego XBL a Fallout jest tam zlokalizowany i po sieci nie może być nic wypuszczone w danym języku. Czyli Polska się kwalifikuje. A piraci byli są i będą. Póki P2P będzie żyło a gry będą wydawane na optycznych nośnikach danych.

 

A no w sumie tak. Piraci przy tym przy okazji skorzystaja. Może kupię premierówke jak będzie w przystęnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Czytałem wczoraj, że Bethesda planuje na październik wydać Fallouta 3 w GOTY editon z 5 !!! DLC-ami (3 obecnymi i 2 nowymi):D Jak dla mnie Bomba, zastanawiam się czy puścić moją kolekcjonerke teraz, póki jeszcze coś warta :)

 

Gdzie to info widziałeś? Pewne to? Daj źródło.

Nie ukrywam, że mnie to interesuje, bo raczej z Live'a nie ściągnę.

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...