Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Tylko mam jeden problem- rozwalić tą Megatonę czy nie :D

 

Ja bym nie rozwalał. Dlaczego? Bo do domu będziesz mieć 4 loadingi a nie dwa ;)

 

A co do wyglądu: w zasadzie to nic nadzwyczajnego, ani szczególnie pięknego. Ot wybuch sobie atomowy jakich pełno w grach. Cieszy potem jedynie bardzo fajny filtr graficzny w okolicach Megatony i świadomość zabicia tych wszystkich ćwoków, niestety

najgłupsza z nich, Moira przeżywa, a i czasem można potem spotkać Megaton survivors ;D

.

Odnośnik do komentarza

Spodziewalem sie lepszej gry a dostalem troche nudna gre z ujecha fpp. Duzo chodzenia, jakos tak pusto na tym Waszyngtonie (nie liczac mutantow, robakow,itp). Amunicji malo, a jak jest to do slabszej broni jak pistolet z krypty. Niby 20 lvli jest a ja mam juz 8 a dopiero zrobilem moze z 5 zadan (5h gry, samego grania czyli strzelania bylo moze z 30-45 min gdyby z sumowac), jak patrzylem poboczne questy to tez duzo ich nie ma. Nie znam swiata Fallouta ale brak ludzi troche razi, idziesz, idziesz, mutant, mutant, idziesz, idziesz, idziesz, idziesz, jestes u celu - teleport do Megatona. Brakuje w grze jakiegos takiego tutoriala, bo pozbieralem jakis wartosciowych rzeczy ale jakos sprzedac nie moge bo wszyscy chca by od nich kupowac. Wiec nawet nie wiem czy takie cos istnieje :). Domyslam sie ze te rozne czesci pewnie potem przydaja sie do tworzenia broni. Ogolnie sie zawiodlem :/. Ale poproboje pograc drugie tyle - moze gra sie bardziej rozwinie i jej tepo przyspieszy sie.

Do lokalizacji nic nie mam - szkoda tylko ze tak dlugo ja "robili" choc wersja PC byla odrazu PL

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Nie ma się co dziwić , w końcu mało amunicji , a nie ma to jak porządny shooter. 5 zadań zrobione na biegu w 5godzin. Na pustkowiach nic się nie dzieje,a miało być tak pięknie . Nie ma tutroiala , a ciężko pokombinować z trigerami by coś sprzedać... bym zapomniał , przecież nie da rady sprzedawać w tej grze :lol:

@Signap , nie próbuj grać drugie tyle , gra nie przyspieszy ,a nawet zwolni i zamuli jeszcze bardziej. Na prawde daruj sobie , więcej nie zniose takich opinii .

Odnośnik do komentarza

Jakim biegu - gralem sobie normalnie, pierw ze 2-3 zadania dla Megatony, potem 2 dla poradnika i 5h minelo. No powiedz jak sprzedac? Chcialem zrobic tego acziva z granatem, podchodze do kogos z tylu, naciskam A, wybieram z lewej strony granat, znow A i nic wiecej tylko trace karme zas koles nie wybucha (skradanie mam cos kolo 40 jak pamietam).

Co do questow to moze sie pomylilem bo patrzylem poradnik i sadzilem ze 1 rozdzial = 1 zadaniu ale sam poradnik dla kogos tam zajmuje kilka questow.

TheBesTia - tak, tak to jest najlepsza gra jaka grales zapewnie - a stalkera nawet nie widziales bo jest na PC

Odnośnik do komentarza

Do kieszeni ładujesz minę lub granat (obojętnie) najlepiej w nocy zakraść się do jakieś chaty i niezauważony podłożyć

Chodzisz w kucki, odpalony Stealth Boy wskaźnik nad tobą musi cały czas wskazywać, że jesteś w ukryciu i uda się na bank:)

Można również zrobić ten numer jak pierwszy raz podchodzisz do Tower – koleś rozmawia przez domofon – zachodzisz odziany w Stealth Boy i ładujesz granat, nie zauważy Cię, bo jest zajęty rozmową.

Co do samej gry to faktycznie nie oferuje dużo Questów – sporo łażenia i szukania, co kryje kamień.

Gra oferuje pełno smaczków i tym należy się delektować.

Za pierwszym razem trzymałem się głównego wątku (błąd) grę ukończyłem w 9h z lv 8... w(pipi)iłem się niemiłosiernie i zacząłem od nowa ( z dala od poszukiwania ojca;)) i drugi raz zajął mi 70h.

Konsola mi padła wróciła z serwisu i teraz ją przechodzę 3 raz i już na liczniku prawie 100h

Jej podstawowy feler to możliwość ukończenia poniżej 10h trzeba na siłę unikać wątku głównego, aby pograć dłużej.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Gram teraz w wersję PL i od czasu do czasu znajduję w różnych lokacjach trupa tej samej kobiety. Komunikat brzmi: "Przeszukaj Mel". Trochę to dziwne bo w wersji angielskiej tego nie zauważyłem. Czy ktoś coś wie może na ten temat? Zwłoki znalazłem już ze cztery razy i głowy nie dam ale raz miały chyba inne ubranie. Na ogół ubrane są w skórzany pancerz.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie jestem UKRYTY, nawet wlaczylem stealth jak rowniez probowalem gdy koles lezal. Wybieram granat/mina, A a on zaraz sie do mnie odwraca i tylko dostaje minusowa karme. Moze problemem jest to ze on mnie wczesniej widzial ew jestem w jasnym miejscu. To chyba wybiore sie do tej wiezy, kiedys byl filmik na GT i tez tam komus osiagniecie wpadlo (a to byl od ludzi ktorzy robili gre :))

 

Czy jesli od kogos moge cos kupic to rowniez moge mu cos sprzedac? Bo nosze ze soba ta zbroje Bractwa na handel, ale jakos nie moge sprzedac wiec zostawilem w szafie w domku :) (mam nadzieje ze tam zostanie :))

Odnośnik do komentarza

Signap nie przykładasz się hehehe na upartego to pohandlować można z każdym w Megaton… wchodzisz do medyka i mówisz że chcesz kupić leki, wyświetla się tabela najeżdżasz na swój inwentarz i sprzedajesz

Ten sam numer powtarzasz u każdego karawaniarza, nawet koleś sprzedający drinki z przyjemnością łyknie coś od Ciebie… głupio mi pisać o tak oczywistych rzeczach;)

Co do granatu... postać nie może Cię zobaczyć – zakradnij się w nocy do jakiejś chaty i na śpiocha podrzuć granat do kieszeni

Odnośnik do komentarza
Czy jesli od kogos moge cos kupic to rowniez moge mu cos sprzedac?

A przeskakujesz LT, RT na ekranie handlu, pomiędzy twoim ekwipunkiem a towarem handlarza? :rolleyes:

 

tak ludzie wszystko kupia jesli tylko beda mieli na to kase. I zbroja powinna tam zostac, bo w falloutcie nic nie znika ; )

Kuźwa, znika - dałem Charonowi kilka rzeczy do niesienia, chyba go przeciążyłem i gdzieś mi je zapodział :D

Odnośnik do komentarza

signap: trzeba tylko zrozumiec ze tam nie ma typowego sprzedawania a jest to typowa WYMIANA, ty mu dajesz np pistolet a on Ci daje np. kapsle lub inna rzecz (oczywiscie role pieniedzy tu odgrywaja te kapsle bo wartosc poszczegolnych rzeczy podawana jest w jednostkach tych kapsli wiec jak sie wymeinisz za kapsle to mozna powiedziec ze sprzedales to)

 

jakby sie uprzec to wszystko co nic nie wazy, czyli np. naboje tez pelnia role pieniedzy, za naboje kupisz tez dowolna rzecz (a raczej wymeinisz sie na dowolna rzecz) wiec naboje sa nawet lepsza karta przetargowa bo mozna wykorzystac je w rozny sposob, kapsle tylko w jeden...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...