Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

strzelanie w glowe w vats to takie oczywiste :)

ja tam sobie walke uprzyjemnialem i podchodzilem do niej strategicznie, jak silny przeciwnik jak mutanty i wiedzialem ze nie ma szans zeby kolo padl po 1-2 strzale i wiedzialem ze na pewno on zdazy wywalic we mnie serie (a najgorzej jak to byla wyrzutnia i do tego mial mnie na "talerzu" z 5m) to by nie potrzebie nie tracic zdrowia (chociaz ono to w tej grze jest najmniej istotne bo spanie jest za free :) ) to strzal w przeciwnika bron lub reke w ktorej trzyma i reszte w lepetynke

pod koniec to juz nawet robi sie nudno, 4 przeciwnikow, 4 strzaly, 4 "stopione" trupy, wiec zabawa w wytracaniu broni jedyna atrakcja by sie z przeciwnikiem troche pobawic...

 

brakowalo mi w tej grze wiekszego wplywu zadawanych obrazen na odpowiednie konczyny do tego co sie dzieje z przeciwnikiem, np. 5 strzalow celnych w noge a kolo biegnie jakgdyby nigdy nic, brakowalo jakiegos włóczenia noga, jak okalecozna reka to np. nie moze trzymac broni czy np. reka zwisa bezwladnie, moze keidys jak w tym kierunku bedzie szla ta gra to dadza...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Oplaca sie bardzo kupic lazaret, mozna sie leczyc za free i duzo zaoszczedzic (lekarze wolaja sobie sporo kasy).

Wlasne labolatorium tez sie przydaje, mozna wyleczyc uzaleznienia i tworzyc medykamenty (jeden na 24h) i tez nic nie trzeba placic ani wkladac.

 

Jesli ktos ma problemy z kasa - na pustkowiach mozna znalezc pelno naboi, ktore mozna sprzedac, warto zbierac tez bronie i ubrania od kolesi, czasem sa sporo warte.

Odnośnik do komentarza
brakowalo mi w tej grze wiekszego wplywu zadawanych obrazen na odpowiednie konczyny do tego co sie dzieje z przeciwnikiem, np. 5 strzalow celnych w noge a kolo biegnie jakgdyby nigdy nic, brakowalo jakiegos włóczenia noga, jak okalecozna reka to np. nie moze trzymac broni czy np. reka zwisa bezwladnie, moze keidys jak w tym kierunku bedzie szla ta gra to dadza...

To cos slabo strzelales:) Przeciez jak wladujesz komus w noge troche strzalow, to noga powinna byc crippled i wrog nie moze wtedy biegac. Na Deathclawow mozna tego uzywac i sa o wiele latwiejsi do rozpykania. A bron Dart Gun to od czego niby jest? Wlasnie po to, zeby "psuc" konczyny.

Odnośnik do komentarza

Siema. Zakupiłem 2100 MSP i mogę sobie pozwolić na kupno jednego dodatku :) Który wybrać ? Senti napisał, że w Operation Anochrage można znaleść kozacki ekwipunek i podpakować postać, a z drugiej strony Broken Steel daje możliwość 30 Levelu ;) Pomóżcie i opiszcie z grubsza co oferuje jaki dodatek bo nie chce wydać 800MSP na darmo ;)

Odnośnik do komentarza

Anchorage jak dla mnie najciekawszy dodatek. Misja w zimie, nawet ma klimat. Dostajesz po tym Gauss Rifle, Winter Armor ktora nie ulega popsuciu oraz stroj chinskiego ninjasa ktory przy Sneak dziala jak stealth boy - robisz sie niewidzialny. Broken Steel jest nudny. Lazisz bo wojskowej bazie lotniczej i eliminujesz zolnierzy enclave (Niby nowe zbroje, niby nowe bronie) ogolnie kiszka. The Pitt juz jest ciekawszy. Jak chcesz sciagac to Anchorage i The Pitt.

Odnośnik do komentarza
Anchorage jak dla mnie najciekawszy dodatek. Misja w zimie, nawet ma klimat. Dostajesz po tym Gauss Rifle, Winter Armor ktora nie ulega popsuciu oraz stroj chinskiego ninjasa ktory przy Sneak dziala jak stealth boy - robisz sie niewidzialny. Broken Steel jest nudny. Lazisz bo wojskowej bazie lotniczej i eliminujesz zolnierzy enclave (Niby nowe zbroje, niby nowe bronie) ogolnie kiszka. The Pitt juz jest ciekawszy. Jak chcesz sciagac to Anchorage i The Pitt.
Jak dla mnie kolejność odwrotna.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...